Przygody nastoletniej Anety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • avicci69
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 33

    Przygody nastoletniej Anety

    Pewnego dnia wracałam z rodzicami z wizyty u babci która mieszka kilkaset kilometrów od nas. Cała podróż mijała mi raczej powolnie i nudno. Miałam słuchawki na uszach i słuchałam swojej ulubionej muzyki. Gdzieś w połowie drogi padły mi baterie w odtwarzaczu mp3. Poprosiłam rodziców aby się zatrzymali gdzieś na stacji żebym sobie kupiła, ale mama powiedziała że zatrzymają się koło supermarketu po drodze to przy okazji zrobią zakupy. Nudził mi się bardzo i patrząc przez okno, zobaczyłam stojące przy drodze tirówki. Zaczęłam sobie wyobrażać co one robią, co czują. Moje myśli zaczęły krążyć wokół tematu sexu. Wyobrażałam sobie jak ja bym tam stała w wyzywającej mini, jak by na mnie patrzyli przejeżdzający obok kierowcy. Wyobraziłam sobie też jakby to było gdyby podjechał klient i każe mi wsiąść do auta poczym odjeżdzamy głębiej w las. Jak po chwili się zatrzymuje i rozpina swój rozporek i wyjmuje nabrzmiałego kutasa. Nie wyobrażałam sobie nic więcej, żadnego konkretnego wyglądu tego mężczyzny tylko ten fragment ciała z penisem. Moja wyobrażnia działała... Mam 17 lat, i nie mam zbyt dużego doświadczenia. Dziewicą co prawda już nie jestem ale byłam tylko z jednym chłopakiem który mnie rozdziewiczył i sex uprawialiśmy kilka razy i się rozstaliśmy. Poświęciłam się nauce a wszytkie potrzeby sexualne załatwiałam masturbując się w swoim pokoju wyobrażając sobie ostry sex. Z wyglądu jestem raczej przeciętną szczupła blondynką ze średnimi piersiami. Tego dnia byłam ubrana w dzinsowe szorty i białą koszulke bokserke.

    Próbowałam myśleć o czymś innym bo zaczęłam czuć duże podniecenie a w domu będziemy dopiero za kilka godzin, a w aucie nie miałam jak sobie ulżyć. Jednak moja wyobraznia nie dawała za wygraną, pojawiły się obrazy jak zaczynam obciągać tego kutasa, jak czuje go w ustach. Mimowolnie moja dłoń zeszła na moje uda. Bałam się że rodzice zobaczą co robie więc się powstrzymywałam, ale czułam jak moja cipka pulsuje i robi się wilgotna. Nagle moje fantazje przerwała mama mówiąc głośno że właśnie zauważyła znak pokazujący że za kilkaset metrów będzie duży supermarket. Szybko podjechaliśmy na parking, chwile zajęło tacie znalezienie wolnego miejsca. Parking był raczej pełny więc staneliśmy na końcu. Ja już wiedziałam jak wykorzystam ten postój. Powiedziałam rodzicom że ja zostane i popilnuje auta a oni niech mi kupią te baterie do mp3. Siedziałam wygodnie i patrzyłam na rodziców oddalających się w strone wejścia do marketu. Rozejrzałam się dookoła i nie czekając ani chwili rozpięłam moje dzinsowe szorty, ułożyłam się wygodnie na tylnim siedzeniu i rozłożyłam lekko nóżki. Moja dłoń odrazu wsunęła się pod spodenki i pod białe majteczki. Czułam jaka jestem rozgrzana i jaka mokra. Moja cipka wypuściła sporo soków. Lekko rozsunęłam cipke i potarłam ją rozsmarowując moje soczki. Dłoń zaczęła jezdzić po niej, w sumie to się ślizgała taka byłam mokra. Masowałam ją tak a po chwili wsunęłam paluszek do środka poruszając nim..po chwili dołączył drugi..Wyobrażałam sobie że to jakiś twardy kutas który zaczyna wchodzć w moją młodą cipke. Coraz mocniej i coraz szybciej. Po chwili oblizałam palce drugiej dłoni i przycisnęłam je do nabrzmiałej łechtaczki którą zaczęłam masować i pocierać. Rżnęłam swoją cipke coraz mocniej, coraz mocniej ją pocierałam. Poruszałam biodrami w tył i przód jakbym się chciała nabić mocniej. Nie zwracałam uwagi czy ktoś mnie widzi, taka byłam podniecona. Zaczęłam cicho pojękiwać, wiedziałam że zbliża się mocny orgazm. Cipka mi pulsowała, chciałam tego, chciałam tego mocnego orgazmu. Czułam już mocne pulsowanie i zaciskanie się mojej myszki, nadchodził mocny orgazm. Dłońmi wykonywałam szybkie i mocne ruchy. Palce ładowałam tak szybko jakbym chciała żeby teraz we mnie wchodził twardy kutas - mocno i szybko. Nagle moocny skurcz i mega orgazm aż odleciałam na chwile, czułam jakby moja cipka eksplodowała. Przez zmrużone oczy zobaczyłam zbliżających się rodziców z zakupami. Szybko zapięłam swoje spodenki i próbowałam uspokoić mój szybki oddech. Wytarłam chusteczką moje dłonie bo były całe w moich soczkach. Rodzice podeszli blisko, tata otworzył bagażnik i schował zakupy, po chwili oboje z mamą wsiedli do środka. Mama odwrociła się do mnie podając baterie i spytała czemu jestem taka czerwona i rozpalona, musiałam ściemnić że chyba mnie jakieś przeziębienie bierze i reszte drogi się zdrzemne. Reszta podróży upłynęła mi spokojnie


    ....



    Po powrocie do domu wzięłam szybki prysznic i położyłam się spać, lecz nie zasnęłam tak szybko. Mimo zmęczenia po podróży w głowie miałam dużo myśli dotyczących sexu. Na samą myśl o tym że masturbowałam się w aucie na parkingu to czułam przyjemne podniecenie. Moja cipka mimo potężnego orgazmu jaki zafundowałam jej w aucie miała ochote na więcej. Leżałam wygodnie w łóżeczku w swoim pokoju, na sobie miałam tylko białe majteczki i koszulke do spania. Wsunęłam dłoń pod majteczki i zaczęłam powoli masować cipeczke, tak jak to robie często przed snem. Pośliniłam dłoń i zaczęłam mocniej masować i pocierać. Leżałam przykryta kołdrą z lekko rozłożonymi nóżkami i dosyć szybko masowałam muszelke. Wyobrażałam sobie że posuwa mnie ostro jakiś nieznajomy koleś, chciałąm dojść jak najszybciej. Przyspieszyłam ruchy, orgazm przyszedł niespodziewanie szybko, cipka zaczęła pulsować i czułam tą błogą przyjemność. Nie był tak mocny jak ten w aucie ale też bardzo przyjemny. Po tym wszystkim szybko zasnełam. Gdy obudziłam się rano, zeszłam do kuchni a rodzice poinformowali mnie że wychodzą wieczorem do znajomych i nie będzie ich długo. W sumie było mi to obojętne, może pooglądam tv a może pójde do jakiejś koleżanki, sama jeszcze nie wiedziałam. Po śniadaniu z nudów siadłam do komputera i tu niespodziewanie przypomniały mi się moje wczorajsze fantazje i masturbacja. Podnieciłam się szybko myśląc o tym, próbowałam myśleć o czymś innym ale podniecenie i moje fantazje były silniejsze. W mojej głowie zrodził się pomysł żeby wejść na czat i popisać o sexie z nieznajomymi. Jak pomyślałam tak zrobiłam. Weszłam na czat z nickiem chętna_17 i już po chwili miałam pełno okienek z zaczętymi rozmowami, faceci sami pisali. Skupiłam się na kilku z nich, pisali i opisywali co by ze mną robili, sama się zdziwiłam że najbardziej mnie podniecało to że pisali do mnie jak do posłusznej suczki. Sama nie wiem ale to mnie podniecało że są tacy ostrzy i dominują nademną. Sama nie zauważyłam że na tym czacie minał mi prawie cały dzień bo od komputera oderwał mnie głos rodziców informujący mnie że właśnie wychodzą. Pożegnałam się z nimi i zamknęłam drzwi. Szybciutko wróciłam do komputera i tu w mojej głowie zrodził się następny pomysł, aż się sama zdziwiłam że mi to przychodzi do głowy. Postanowiłam włączyć czat regionalny i popisać z kimś kto jest w moim zasięgu a nie na drugim końcu Polski. Mieszkam w dużym mieście więc ludzi było sporo, nick miałam taki sam, i tak samo pojawiło się kilkanaście zaproszeń do rozmowy. Wybrałam kilku z ciekawymi nickami i pisałam z nimi głównie na tematy związane z sexem. Szczególnie z jednym pisało mi się dobrze był to 34letni Emil, w sumie to zabawialiśmy się cyber. Opisywał jak by mnie brał na ostro, że rżnąłby mnie jak swoją suczke. W końcu zaproponował że może spotkamy się i zrobi mi tak jak pisał. Normalnie bym się nie zgodziła ale to pisanie mnie tak podnieciło że chciałam tego, chciałam spróbować czegoś nowego. Poprosił mnie żebyśmy się wymienili zdjęciami. Szybko zaczęłam szukać jakiejś fotki z wakacji gdzie będzie widać moje ciałko, w końcu znalazłam i wysłałam mu kilka w bikini, zamazałam buzie bo tak ustaliliśmy. Wysłałam te na których wyszłam najkorzystniej. W sumie jestem nawet ładną szczupłą dziewczyną, włoski ciemne blond sięgające za ramiona, piersi średnie, jędrna dupcia i gładka wydepilowana cipeczka. On odesłał swoją zrobioną od lustra w łazience. Na focie był nagi z twardym stojącym penisem, mmm niezły. Następnym krokiem było to że poprosił mnie o numer telefonu, bo chciał sprawdzić czy przypadniem nie jestem jakims facetem podszywającym się pod nastolatke. Podałam ten numer i już za chwile słysze sygnał że ktoś dzwoni. Wtedy dotarło do mnie że to wszystko nie jest moją fantazją ale realną sytuacją. Drżącym głosem, nieco nieśmiało odebrałam telefon, usłyszałam męski głos pytający czy rozmawia z Anetą. Odpowiedziałam twierdząco że tak, to ja. Z głosu był pewny siebie, zapytał czy jestem gotowa żeby się spotkać dziś, najlepiej jak najszybciej żeby nasze emocje nie opadły. Sama siebie nie poznawałam bo zgodziłam się odrazu, chciałam tego bardzo. Umowiliśmy się że mam czekać o 21:00 pod parkingiem na cmentarzu, i że mam nie wyłączać telefonu. Kazał założyć mi jakąś spódnice żeby nie trzeba było dużo ściągać.. Do spotkania została niecała godzina więc zdąrzyłam wziąść szybki prysznic. Założyłam moje czarne stringi i czarny staniczek, na to luzną spódniczke w kwiaty sięgającą przed kolana, do tego biała bluzka. Związałam włosy w kitke, spryskałam się perfumami, wzięłam torebke I szybko wyszłam bo do miejsca spotkania miałam ok 20 minut drogi. Po drodze chciałam kupić prezerwatywy jakby on nie miał, ale z tego podniecenia, strachu i niepewności zapomniałam o tym. Przez całą drogę walczyłam z myślami czy napewno chce to zrobić, czy jestem na tyle odważna, czy nie stanie mi się nic złego. Jednak podniecenie i ciekawość było silniejsze. Gdy dotarłam na parking zauważyłam że stało już jakieś auto. Nie podchodziłam bo nie byłam pewna czy to on a pozatym powiedział że zadzwoni. Minęło kilka minut, gdy nagle zadzwonił telefon, odebrałam i usłyszałam głos Emila. Zapytał czy już jestem na miejscu, powiedziałam że tak. Nagle z oddali zobaczyłam jak zapalają się światła auta którego wcześniej nie widziałam, i auto jedzie w moim kierunku. Dobrze że nie podeszłam do tego auta co stało bo to nie był Emil. Po chwili auto podjechało, było to jakieś duże audi, i zatrzymało się kołomnie, kierowaca wychylając się otworzył drzwi i kazał wsiąść. Wsiadłam posłusznie, moje serce biło jak oszalałe. Kierowca podał mi rękę mówiąc Emil jestem, nieśmiało odpowiedziałam - Aneta. Odjechaliśmy w kierunku ogródków działkowych. Po drodze nie mówił zbyt dużo, pochwalił mnie że ubrałam się tak jak chciał. Położył dłoń na moich kolanach i szybko przesunął po wewnętrznej stronie ud dotykając mojej cipki. Aż zadrżałam od jego dotyku, to była mieszanka emocji od strachu po podniecenie. Po chwili dojechaliśmy na miejsce, wokoło było ciemnó, widziałam w oddali domki działkowe, a my staneliśmy w jakiejś bocznej leśnej ścieżce. Serce waliło mi jak oszalałe, nie wiedziałam co robić. Ale to Emil przejął inicjatywe, złapał mnie za głowe za mój kucyk i silnym stanowczym ruchem docisnął w strone jego rozporka. On ubrany był w dzinsowe szorty i czarną polówkę. Jedną dłonią rozpinał swoje spodnie i uwolnił swojego kutasa który nie był jeszcze w pełnym wzwodzie. Nie patrząc co ja na to kazał mi otworzyc usta i wziąść go do buzi. Byłam mocno napalona, cały strach przerodził się w podniecenie. Nie mogłam nawet zaprotestować bo docisnął mi głowe aż się udławiłam jego kutasem. Pierwszy raz miałam penisa w ustach, ale nawet nie miałam jak i w sumie nie chciałam zaprotestować. Trzymał mnie za włosy i poruszał szybko moją głową na swoim kutasie który zrobił się twardy i dosyć spory. Dławiłam się aż leciały mi łzy, ale on nie przestawał, zaspokajał się przy użyciu moich ust. Nie miałam nic do powiedzenia ale podobało mi się to, bardzo mnie podniecało że mnie tak traktuje, a pozatym tak ustaliliśmy że tak ma być ostro. Czułam jak moja cipka pulsuje z podniecenia. Po chwili kazał mi wysiąść, zrobiłam to posłusznie. On wysiadł za mną, pchnął mnie tak że oparłam się o maske auta i wypięłam się ładnie. Wiedziałam co się zaraz stanie, pragnęłam tego, nie myslałam o niczym innym tylko żeby we mnie wszedł. Podwinął moją spódnice do góry, odsunął stringi na bok. Chwile pocierał dłonią o moją cikpe ale byłam już mokra i po chwili poczułam ja pociera o nią swoim kutasem. Nawet nie wiedziałam czy założył prezerwatywe i wtedy było mi to obojętne, tak byłam podniecona. Poczułam jak zanurza czubeczek penisa we mnie i po chwili pchnął mocno wdzierając się w moją młodą i ciasną cipke, jęknęłam z bólu i rozkoszy. Emil złapał mnie za biodra i zaczął miarowo posuwać, na początku powoli a po chwili przyspieszył. Czułam jak moja cipka jest bombardowana jego twardym kutasem. Wbijał się we mnie mocno i szybko, pojękiwałam cicho. Zauważył to mówiąc że lubisz to moja suczko, lubisz być rżnięta jak szmata, jesteś małą szmatką. Tak chciałam tego żeby mnie tak rżnął, chce być szmatą, rżnij mnie tak. Ładował mocno i szybko, moja cipka nigdy nie była tak posuwana, ale tego właśnie potrzebowałam. O tym właśnie marzyłam. Wypięta byłam mocno żeby on miał wygodniej. Podsuwałam biodra wyżej żeby szybciej i mocniej mógł ładować. On jedną dłonią trzymał moją spódnice i stringi które nie były zdjęte tylko odsunięte na bok, a drugą trzymał mnie za biodro i dociskał w rytm tego jak mnie ****ł. Ja obie ręce trzymałam na masce auta. Po chwili dopadł mnie niespodziewany orgazm, moja cipka pulsowała szybko i czułam mocne skurcze. Emil to poczuł bo przyspieszył mocno, dobijał głęboko i mocno, dał mi mocnego klapsa. Czułam jakby ten orgazm się nie kończył, każde jego pchnięcie powodowało nieopisaną rozkosz. Dostałam kilka mocnych klapsów, aż zabolało ale był to przyjemny ból. Po chwili Emil wyjął kutasa, złapał mnie za włosy i siłą kazał uklęknąć, nie pytając o nic wpakował mi go w usta. Czułam smak swojej cipki, trzymając mnie za włosy poruszał moją głową na kutasie, co chwile dociskał mocno aż się ksztusiłam. Kazał mi poprosić o sperme i tak też zrobiłam, byłam tak podniecona że chciałam tego żeby zalał mi usta spermą, mimo że jeszcze niedawno bym się tego brzydziła. Kazał mi otworzyć usta i zaczął sobie poruszać skórką tuż nad moimi ustami, po chwili jeknął - Spuszczam się suko, a ja w tym czasie otworzyłam usta szeroko, chciałam tej spermy, chciałam żeby spóścił mi się do ust, chciałam czuć ten smak. Poczułam tryśnięcia cieplutkiej spermy w mojej buzi, kilkoma strzałami wypełnił prawie całe moje usta. Jego kutas pulsował i pompował nasienie w moją buzie. Wszystko ładnie połknęłam. Sama złapałam jego kutasa żeby wyssać ostatnie kropelki spermy. Po chwili kazał mi wstac i wsiąść do auta. Wsiadł i on i ruszył w kierunku miasta. Spytał gdzie mnie odwiezć, powiedziałam że pod cmentarz. W czasie jazdy usmiechnął się i zapytał - jak ci się podobało suczko, powiedziałam że bardzo. Odwiózł mnie i wysiadłam, odjechał z piskiem opon a ja zaczęłam się kierować w kierunku domu. Długo myślałam o tym co zrobiłam czy dobrze postąpiłam ale wiem że tak, poznałam nową siebie. Po dotarciu do domy wzięłam prysznic i zasnęłam w swoim łóżku.
  • Niuniek16v
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2013
    • 176

    #2
    Gościu słowo AKAPIT znasz? W takim układzie nie da się tego czytać.

    Skomentuj

    Working...