W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Coś dla kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • avicci69
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 33

    Coś dla kobiet

    Zgaś światło, połóż się na łóżku i zrelaksuj. Niech twoje myśli krążą wokół czegoś przyjemnego, czegoś co sprawia że czujesz się komfortowo, że zaczynasz czuć lekkie podniecenie. A teraz wyobraz sobie że ktoś wchodzi do pokoju, nie wiesz kto to bo jest ciemno. Widzisz tylko zarys silnej męskiej postaci. To jestem ja, przyszedłem żeby dać ci rozkosz. Rozluznij się i nie myśl o niczym innym tylko o tej chwili, o tym co jest teraz. Wchodze powoli na łozko, czujesz jak jestem bliżej ciebie, czujesz ciepło mojego ciała. Nie bój się, możesz dotknąć. Przez półmrok panujący w pokoju nie widzisz mnie dokładnie. Biorę twoją dłon i dotykam się nią po twarzy. Czujesz lekki zarost a po chwili wsuwasz mi tą dłoń w moje krótkie włosy. Nachylam się do ciebie, czujesz że jestem blisko, czujesz mój oddech. przywieram moimi ustami do twoich ust, zaczynam cię całować namietnie. Rękami masuje twoje ciało. Po chwili moje dłonie schodzą i masuja twoje piersi. Czujesz jak te silne męskie dłonie rozrywają z ciebie ubranie aż przechodzi cię dreszcz. Na swoim ciele czujesz ciepło mojego ciala. Zaczynam cię całowac zachłannie po całym ciele. Całuje twoją szuje i kark, po chwili schodze niżej.... Docieram do piersi, chwytam je w dłon i delikatnie sciskam i masuje. Po chwili moje usta zaczynają je całować i lizać. Twoje sutki robią się twarde i wrażliwe na dotyk. Zwilżam je językiem, pieszcze i przygryzam delikatnie. Zaczynam śchodzić niżej, czujesz pocałunki na swoim brzuchu. Dobrze wiesz gdzie się kieruje, chcesz tego. Docieram pieszczotami w okolice twojego pępka, schodze niżej i niżej.... Rozchywalam twoje nogi szeroko, czujesz moje usta jak caluja cię po wewnętrznej stronie ud. Nie możesz wytrzymać, chcesz żebym się zajął twoją gorącą muszelką, tylko na to czekasz... Specjalnie przedłużam ten moment, liże i całuje cię po udach, ustami zbliżam się do twojej goracej cipeczki, ale specjalnie ją omijam i odsuwam się od niej. Pragniesz tego? Powiedz głośno... Drocze się i drażnie z tobą, przechodze teraz wyżej i całuje cię tuż nad muszelką, czujesz mój gorący oddech. Nie chce żebyś dłużej czekała i przejeżdzam językiem od dołu do góry po twojej spragnionej muszelce. Zaczynam ją lizać i pieścić. Czujesz jak mój sprawny język daje ci rozkosz. Poruszam nim szybko. Palcami rozchylam płatki i wsuwam go głeboko jak tylko moge, jesteś taka gorąca i wilgotna. Poruszam nim szybko w góre i w dół. Liże ją mocno i szybko. Czujesz ten język, czujesz jaką roszkosz ci sprawia. Po chwili nie wiesz czemu ale przestaje, a byłaś już tak bliska spełnienia. Czego teraz pragniesz? Ja wiem, podnosze się i przysuwam się cały między twoje rozłożone nogi. Chyba się domyślasz co się teraz stanie mam racje? Chcesz tego? Chcesz mnie poczuć głęboko w swoim wnętrzu. Czujesz jak czymś twardym i ciepłym dotykam twojej spragnionej muszelki. Jak ppocieram nim o nią, pragniesz żebym pchnął i wszedł. Jest duży i twardy, pocieram nim, co chwile zanurzam tylko czubeczek i wycofuje się. Przedłużam tą chwile. Chcesz już żebym w ciebie wszedł? Poproś mnie, powiedz to. Czujesz jaki jest twardy i gotowy żeby w ciebie wejść. Przysuwam go do wejscia do twojego skarbu i mocnym pchnięciem zanurzam się w niej. Wycofuje się i wchodzę mocnije i głebiej. Jest duży a twoja muszelka musi się przyzwyczaić i dostosować do jego rozmiaru. Zaczynam poruszać biodrami wchodząc i wychodząc. Czujesz jak cię wypełniam całą, jak twoja cipka się rozciąga od jego rozmiaru. Zaczynam miarowo wchodzić. Wysuwam się prawie caly i wbijam szybko i głęboko w twoją muszelke wypełniając ją. Czujesz jak dokładnie wypełnia i pociera scianki twojej muszelki w środku. To uczucie całkowitego wypełnienia daje ci nieziemską rozkosz. Posuwam nim szybko i głęboko. Dużymi jądrami obijam się o twoją dupcie. Od moich mocnych pchnięć aż się przesuwasz po łożku. Czujesz jak dobijam nim głęboko i mocno. Twoja cipka jest ostro i dokładnie bombardowana. Robie to jeszcze szybciej i mocniej, cudownie zaciskasz się na moim twardym kutasie i pulsujesz. Zaczynasz pojękiwać, a ja twardo rżne twoja cipke. Bombarduje ją szybko, mocno i dokładnie. Pojękując mówisz że za chwile dojdziesz. Przyspieszam jeszcze, chce ci dać bardzo mocny orgazm. Ładuje szybko i głeboko, dobijam nim do końca. Czuje że i u mnie zbiera się potężny ładunek spermy i zbliża się orgazm. Jeszcze kilka pchnięć i dojdziemy razem. Zaczynasz krzyczeć z rozkoszy, właśnie dopada cię mocny i długi orgazm. Twoja cipka zaciska się i pulsuje mocno a to tylko przypiesza że i ja dochodze. Wbijam się głęboko i eksploduje w tobie, czujesz uderzenia gorącej spermy w twoim wnętrzu. Czujesz podczas orgazu to cieplo jak się rozlewa w tobie. Poruszam nim troche czując jak ostatnie strzały nasienia wypełniają twoją cipke. Po chwili wyjmuje go, a ze środka wypływa stróżka bialej spermy. Zanim dochodzisz do siebie ja znikam po cichu...
Working...