Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Arkady85
    Świętoszek
    • May 2013
    • 13

    #61
    Też się często ostatnio nad tym zastanawiam. Nawet żonie się przyznałem, że zastanawiałem się jak to jest, odpowiedziała krótko: jak chcesz to spróbuj (bardzo mnie to zdziwiło). Przyznam, że jest to opcja bardzo kusząca, ale tylko z kimś kogo znam, z odpowiednią osobą. Na pewno nie przypadkowo poznany koleś przez internet.

    Skomentuj

    • dereks
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 32

      #62
      a żona to powiedziała z zaciśniętymi ustami? nie miałeś obaw, że zareaguje zdecydowanie inaczej?

      stasiu696: widać, że lubisz tą robotę właśnie takiemu facetowi bym dał obciągnąć.

      mnie wstrzymuje trochę mój paniczny lęk przed zarażeniem się czymkolwiek, a robienie loda w prezerwatywie jest imo nieporozumieniem. najlepiej chyba zrobić to z osobą, którą się zna, wtedy przyjemność będzie podwójna. odradzam jakieś szybkie akcje w jakimś aucie czy plenerze.

      Skomentuj

      • dunio
        Świntuszek
        • May 2012
        • 69

        #63
        .............
        Last edited by dunio; 27-01-15, 13:40.

        Skomentuj

        • Ygreko
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 557

          #64
          A jakie to ma znaczenie

          Skomentuj

          • dunio
            Świntuszek
            • May 2012
            • 69

            #65
            ............
            Last edited by dunio; 27-01-15, 13:40.

            Skomentuj

            • Ygreko
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 557

              #66
              Choc mi sie nie zdarzyło, to nie miało by to żadnej równicy. Zasady są zawsze te same

              Skomentuj

              • lmc86
                Świntuszek
                • Aug 2011
                • 96

                #67
                Ja to robiłem z hetero i się nie brzydziłem

                Skomentuj

                • Ygreko
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 557

                  #68
                  Imc86, tylko pytanie czy ktoś kto daje sobie obciągnąć nadal jest hetero?

                  Skomentuj

                  • nbv
                    Świętoszek
                    • Jan 2012
                    • 17

                    #69
                    Chodzi mi to po głowie od dobrych pięciu lat. Z jednej strony faceci nie podniecają, gdy są "całością", z drugiej strony podnieca nabrzmiały penis. Nadchodzi to falami i podobnie odpływa wraz z odpłynięciem podniecenia.
                    Stąd w przypływie podniecenia zdarzyło mi się nawiązać z kimś kontakt internetowy, by w jego odpływie odrzucały takie błahe rzeczy w kontakcie jak tekst "ile masz latek?"

                    Nie wiem jak bym się zachował widząc na żywo w prywatnej sytuacji "całego" nagiego faceta - czy podniecił by mnie jego nabrzmiały penis czy odstraszyła całość?

                    Ktoś pisał o mądrym wyborze tej drugiej osoby - hmm, tylko jak wybierać, jeśli wybierać - z jednej strony osoby, które się zna odpadają, a z drugiej strony internetowa anonimować z zaufaniem potrafią się gryźć.

                    Skomentuj

                    • Ygreko
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 557

                      #70
                      I tu i tu ryzyko.

                      W przypadku znajomych - jeśłi znasz jakiś freaków - to skoczy się ostracyzmem społecznym. W przypadku drugim wykończy cię "dyskrecja" i " zdrowie".

                      Najbardziej naiwne, poluzować znajomości czy ktoś nie zna jakiegoś geja i do niego uderzyć.

                      Skomentuj

                      • lmc86
                        Świntuszek
                        • Aug 2011
                        • 96

                        #71
                        Ygreko, tak, nadal jest hetero. Jedna, że tak powiem, jaskółka wiosny nie czyni. A orientacja seksualna, a zachowania seksualne (czy też jedno zachowanie na przykład) nie zawsze idą w parze

                        Skomentuj

                        • Ygreko
                          Erotoman
                          • Sep 2006
                          • 557

                          #72
                          edna, że tak powiem, jaskółka wiosny nie czyni.
                          Jednak tak, ale z doświadczenia znajomych wiem że na jednym sie nie kończy i coby nie żartować, apetyt rośnie w miarę jedzenia. A co się potem dzieje różne dziwne rzeczy, stresy i inne sekscesy.

                          O że obciaganoko geja nie czyni ok, jednak co w sytuacji gdy "heteryk" musi sie urywać z domu by possać koledze albo co gorsza umawia sie z obcymi. Wtedy jest zwyczajnie bi, a Bi z także mojego doświadczenia znajomych mają jeszcze bardziej przerąbane

                          Skomentuj

                          • lmc86
                            Świntuszek
                            • Aug 2011
                            • 96

                            #73
                            To nie obciąganie uczyniło nich BI, czy HOMO, ale po prostu tacy byli i dopiero to odkryli.

                            Skomentuj

                            • Ygreko
                              Erotoman
                              • Sep 2006
                              • 557

                              #74
                              I o to mi chodzi. Że ktoś kto uważa sie za hetero, może odkryć ze nie jest hetero. Wtedy następuje rozwój wypadków.

                              Skomentuj

                              • vincenzo22
                                Świętoszek
                                • Aug 2013
                                • 12

                                #75
                                A czy to jest czymś strasznym, że ktoś się trochę wybija z tych sztywno ustalonych schematów hetero/bi/homo? Czy zdeklarowany fan samochodów nie ma prawa przejechać się czasem motorem?;p A jeśli katolik raz w życiu pójdzie do meczetu to już ma być skreślony?;p Może trochę z dupy porównania ale takie szufladkowanie się jest moim zdaniem trochę bez sensu i dziwne wydaje mi się to, że ktoś tak bardzo interesuje się orientacją innych;p

                                Skomentuj

                                Working...