Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > OFF-TOPIC > Fun-room
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old Dzisiaj, 21:40   #401
daj_mi
SeksMistrz

Miasto: Warszawa

Jeśli w ogóle w związku cokolwiek trzeba udowadniać sobie nawzajem, to już jest słabo ;] ale nie widzę połączenia tego z trenowaniem czegokolwiek, bo nikt nie mówi, że fakt trenowania stawia nas wyżej od partnerów pod jakimkolwiek względem. Chyba że kondycji w łóżku, ale na to chyba nikt nie będzie narzekał

Ja też lubię strzelać, swego czasu jeździłam na obozy LOKu i dobrze mi szło w zawodach, w liceum w klasie też byłam najlepsza w strzelaniu
Ale mój T. w ogóle tego nie czuje, próbuję go wyciągnąć na strzelnicę, a on "ale po co?" ;] chociaż chodzimy razem na lasertaga, zawsze to jakaś namiastka, jemu to się kojarzy z grami komputerowymi, a że kiedyś aspirował do grania zawodowego w te strzelankowe gry, to lubi
daj_mi jest offline   Reply With Quote
Old Dzisiaj, 21:57   #402
wiarus
SeksMistrz

Miasto: Mazowsze

Daj mi - na siłę go nie zainteresujesz.

To tak, jak moja ma z grzebaniem w rabatkach z kwiatkami i doniczkach - mam wtedy czas na robienie projektu. Psa nauczyła wyciągać chwasty, a ja nadal mam swoje zdanie o zieleninie - najmniej wysiłku wymagają te w wazonie, a wygląd ten sam
Dlatego szczęka mi kiedyś opadła, jak wkręciła się w łowienie spiningiem.
Do dzisiaj ją trzyma - taka karma, albo przypadek

Ostatnio edytowany przez wiarus; Dzisiaj at 22:08.
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old Dzisiaj, 22:51   #403
Yassmine
Perwers

Miasto: Na krańcu mapy.

Cytat:
Napisał daj_mi Zobacz post
Jeśli w ogóle w związku cokolwiek trzeba udowadniać sobie nawzajem, to już jest słabo ;] ale nie widzę połączenia tego z trenowaniem czegokolwiek, bo nikt nie mówi, że fakt trenowania stawia nas wyżej od partnerów pod jakimkolwiek względem. Chyba że kondycji w łóżku, ale na to chyba nikt nie będzie narzekał

Ja też lubię strzelać, swego czasu jeździłam na obozy LOKu i dobrze mi szło w zawodach, w liceum w klasie też byłam najlepsza w strzelaniu
Ale mój T. w ogóle tego nie czuje, próbuję go wyciągnąć na strzelnicę, a on "ale po co?" ;] chociaż chodzimy razem na lasertaga, zawsze to jakaś namiastka, jemu to się kojarzy z grami komputerowymi, a że kiedyś aspirował do grania zawodowego w te strzelankowe gry, to lubi
Na lasertagu byliśmy z pracy u mnie chyba jest jakiś problem z wentylacją w tym pomieszczeniu, bo człwoiek się tak upoci przy tym że masakra. Duchota... kiepsko wspominam chociaż pomysł jest ciekawy. Ja chyba jednak wolę escape roomy, ostatnio odkryłam książkę, escape book może być ciekawe.

Jeśli twoja najlepsza przyjaciółka mówi do twojego chłopaka: "Masz przerąbane ona jest taka trudna", to możesz mieć pewność, że w pojedynczym namiocie, z braku miejsca spaliby na jeźdźca.
Yassmine jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > OFF-TOPIC > Fun-room

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania