W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nieudana masturbacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujeg
    Świętoszek
    • Nov 2014
    • 4

    Nieudana masturbacja

    Witam

    Wiec opowiem.wszystko:

    Mily wieczor pieszczoty rozpalilem moja dziewczyne polozylem raczke na majteczki i piescilem. Wydawalo mi sie ze w dobrym miejscu- lechtaczka tak mi sie eydaje ze dobrze wyczulem (moj pierwszy raz :d)
    Dziewczyna byla mokra wiec piescilem. Widzialem ze sie usmiechala i wgl. I niestety. Trwalo to moze kolo 20//30min sam nwm. I nie wyszlo. Dziewczyna mi tlumaczyla ze tak czesto bywa i wgl. Ale ja jestem ambitny :p

    Macie jakies rady pomysly ciekawe dla mnie co robic zeby bylo lepiej?
  • Michal_symp
    Banned
    • Aug 2013
    • 283

    #2
    Napisał Wujeg
    Witam

    Macie jakies rady pomysly ciekawe dla mnie co robic zeby bylo lepiej?
    Cierpliwości. Próbuj, szukaj, obserwuj, rozmawiaj.

    I się uda, miej wiarę.

    Skomentuj

    • melosha
      Świntuszek
      • Dec 2014
      • 77

      #3
      Ile jeszcze takich tematów będzie... Wy wszyscy myślicie,że dotkniesz dziewczynę za pierwszym razem i już czary mary tysiąc orgazmów?Wschłuchaj się w jej ciało,potrzeby i nie naciskaj na nią.
      Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje tu innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?

      Skomentuj

      • Wujeg
        Świętoszek
        • Nov 2014
        • 4

        #4
        Napisał melosha
        Ile jeszcze takich tematów będzie... Wy wszyscy myślicie,że dotkniesz dziewczynę za pierwszym razem i już czary mary tysiąc orgazmów?Wschłuchaj się w jej ciało,potrzeby i nie naciskaj na nią.
        Nie naciskam ani nic z tych rzeczy

        Chodzi mi o jakies rady dzieki ktorym sprawie dziewczynie przyjemnosc tylko.tyle

        Skomentuj

        • lowiczaki
          Ocieracz
          • Aug 2013
          • 158

          #5
          niech ona Cię nakieruje gdzie dotykać, jak intensywnie itp. Rozmawiać w trakcie czy robisz to dobrze czy coś poprawić/zmienić. No i jak ktoś wcześniej wspomniał, musisz ją "obserwować" tzn. jej reakcję na to co robisz. Sam pamiętam jak robiłem "dobrze ręką" pierwszej dziewczynie a ona czasami się wyginała do tyłu tzn. odchylała Ja wtedy uważałem że jestem za****sty bo jej tak dobrze ze az ją wygina a prawda była taka ze ją bolało czasem i poprostu uciekała w tył bo za mocno to robiłem. Nauczysz się

          Skomentuj

          • Wujeg
            Świętoszek
            • Nov 2014
            • 4

            #6
            Ucze sie ucze :p
            A co do obserwacji. Jak dzialalem i patrzylem.sie na nia miala podjarke. Usmiechala sie i egl.szczesliwa byla

            Skomentuj

            Working...