W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Instynkty czy powinny działać w wspólcezsnym świecie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thlo
    Erotoman
    • Jul 2016
    • 513

    Instynkty czy powinny działać w wspólcezsnym świecie?





    Witam chciałem założyć ten temat ponieważ wielu ludzi działa wręcz kieruje się instynktami w życiu towarzyskim, seksualnym czy w doborze partnera.
    Temat poruszany na innych forach wiec wklejam linki o tym jak one działają te instynkty.Są tęż opinie że emigracja oraz imigracja wyzwala w ludziach pierwotne instynkty czyli powoduje że robią rzeczy których by nie zrobili gdyby nie spotkali się z nową sytuacją życiową nowymi osobnikami Czyli to całe multikulti czy rasizm to jest efekt instynktów agresja bądź chęć poznawania mieszania się.Ponoć w Anglii ludzie się zachowują inaczej niż w Polsce. Ponoć kobiety mają więcej receptorów odpowiedzialnych za emocje i czucie przez co łatwiej ulegają.
    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K
  • solstafir
    Banned
    • Aug 2012
    • 779

    #2
    Osobiście mam to w dupie.

    Skomentuj

    • thlo
      Erotoman
      • Jul 2016
      • 513

      #3
      Napisał solstafir
      Osobiście mam to w dupie.
      Hej ja próbuje zrobić fajny temat a ty wszystko psujesz nie chcesz to się nie wypowiadaj.
      beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #4
        Temat ciekawy ale wałkowany już milion razy.

        Zaraz się tu zlecą forumowe feministki i stwierdzą ze facet prawiczek to nieudacznik i taki jest beee ale facet który zalicza to maczo a kobieta która się puszcza to szmata i to niesprawiedliwe. A to że one lecą na samców alfa, bad boyów to naturalne...bla bla bla
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • thlo
          Erotoman
          • Jul 2016
          • 513

          #5
          Napisał znowuzapilem
          Temat ciekawy ale wałkowany już milion razy.

          Zaraz się tu zlecą forumowe feministki i stwierdzą ze facet prawiczek to nieudacznik i taki jest beee ale facet który zalicza to maczo a kobieta która się puszcza to szmata i to niesprawiedliwe. A to że one lecą na samców alfa, bad boyów to naturalne...bla bla bla
          Ale przecież to nie to samo tu nie chodzi oto kto zaliczył a kto nie tylko o to co czujemy instynkty.
          beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

          Skomentuj

          • solstafir
            Banned
            • Aug 2012
            • 779

            #6
            dobre było jak walcząca o koniec dominacji mężczyzn na świecie, feministka Kazimiera Szczuka, miała skomentować bijącą rekordy popularności książkę napisaną przez kobietę dla kobiet o tytule "50 twarzy Greya", mówiła że nie można winić kobiet że mają takie fantazje...

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #7
              Napisał thlo
              ... wklejam linki o tym jak one działają te instynkty. ...
              Te one działają instynktownie i nie trzeba lajkować zaprzyjaźnionych blogów.
              I bez tego działają normalnie, u "normalnych".
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • solstafir
                Banned
                • Aug 2012
                • 779

                #8
                Mój instynkt mówi mi teraz że ktoś powinien mi obciągnąć a potem powinienem iść spać.

                Skomentuj

                • thlo
                  Erotoman
                  • Jul 2016
                  • 513

                  #9
                  No właśnie w tych artykułach jest napisane ,że te instynkty kiedyś były używane a teraz nie wszystkie są już potrzebne wiec czy ma sens z nich korzystać?
                  beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    #10
                    Kobiety zawsze będą miały mokro przy bad boyach* bo to instynkt. Natomiast obecny świat wymusza by jednak na partnera wybierały tego zaradnego z dobra pracą i przyszłością

                    A co lubią bądź nie tolerują faceci mamy dobrze opisane w innym temacie.
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • solstafir
                      Banned
                      • Aug 2012
                      • 779

                      #11
                      ty zaś o tych bad boyach

                      Skomentuj

                      • thlo
                        Erotoman
                        • Jul 2016
                        • 513

                        #12
                        Napisał znowuzapilem
                        Kobiety zawsze będą miały mokro przy bad boyach* bo to instynkt. Natomiast obecny świat wymusza by jednak na partnera wybierały tego zaradnego z dobra pracą i przyszłością

                        A co lubią bądź nie tolerują faceci mamy dobrze opisane w innym temacie.
                        Chłopie nic nie muszą a co się stanie jak będą żyć w biedzie ?
                        Cwaniactwo powiem że muszę ukraść kasę bo obecy świat to na mnie wymusza
                        beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          #13
                          Napisał znowuzapilem
                          Kobiety zawsze będą miały mokro przy bad boyach* bo to instynkt.
                          haha no jasne, będą miały mokro jak trzeba będzie utrzymać bachora zaplacić czynsz, prąd i gaz a ten ogarnięty badboy spali podeszwy w strachu przed prawdziwym życiem i odpowiedzialnością lub będzie posyłał pozdrowienia z więzienia.
                          Dresiarskie życie, ekipa, dilowanie i rozboje patriotyczne

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            #14
                            Chodziło mi o to że gdy kobieta dorasta i więcej kuma to dochodzi do wniosku że bardziej opłaca się inwestować w ułożonego krawaciarza który kupi kwiaty i zapłaci rachunki a w wakacje weźnie na furaventura. Ale do nocy spędzonych w młodości z bad boyem zawsze będzie wracać z nostalgią bo ów krawaciarz nie ma tego czegoś

                            A inwestować w bad boya to ryzyko bo tak jak napisał paffcio, znaczna cześć ma potem wyroki, kryminał,popada w alkoholizm czy ucieka do młodej pustej dziuni. Nie każdy bad boy dorasta w strone odpowiedzialności tak jak ja
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • solstafir
                              Banned
                              • Aug 2012
                              • 779

                              #15
                              a tym czymś są mięśnie

                              Skomentuj

                              Working...