Problem fantazji/wyobrażenia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • w00jas
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 68

    #16
    uważam przede wszystkim, że powinieneś kawa na ławę powiedzieć, że jesteś nieusatysfakcjonowany ze sfery intymnej.

    i co z tego, że ona powie "mnie tak jest okej, ja nie mam takich potrzeb?" ano to z tego, że jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce to znak, że nie jest w stanie wyjść ci naprzeciw. nie mówię, żebyś ją od razu zdradzał, itp. ale warto postawić sprawę jasno. nie da się funkcjonować w związku bez porozumienia również w łóżku.
    jedna sprawa to warunki, a druga to dogadanie się, gdy już jest wszystko (wolny dzień, mieszkanie), a nie ma porozumienia.
    "Co za absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" - 'Dzień Świra'

    Skomentuj

    • freedy
      Świętoszek
      • Nov 2012
      • 39

      #17
      Napisał w00jas
      uważam przede wszystkim, że powinieneś kawa na ławę powiedzieć, że jesteś nieusatysfakcjonowany ze sfery intymnej.

      i co z tego, że ona powie "mnie tak jest okej, ja nie mam takich potrzeb?" ano to z tego, że jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce to znak, że nie jest w stanie wyjść ci naprzeciw. nie mówię, żebyś ją od razu zdradzał, itp. ale warto postawić sprawę jasno. nie da się funkcjonować w związku bez porozumienia również w łóżku.
      jedna sprawa to warunki, a druga to dogadanie się, gdy już jest wszystko (wolny dzień, mieszkanie), a nie ma porozumienia.
      Tak zrobię, jak napisałeś. Zobaczymy co dobrego z tego wyjdzie. Gorzej jak fantazje nie ustaną, a nadal będzie miedzy Nami tak samo.

      Skomentuj

      • w00jas
        Świntuszek
        • Feb 2009
        • 68

        #18
        to będziesz się tym martwił wtedy
        małe kroczki, małe kroczki
        "Co za absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" - 'Dzień Świra'

        Skomentuj

        • tronko_mallorca
          Świntuszek
          • May 2009
          • 51

          #19
          Napisał Fitnessguy
          Nie byłbym pewien czy tego rodzaju zboczenia nie można nabyć i że nie jest to choroba. Homo to cwaniacy i wszędzie wcisną wątek o dyskryminację, a to rzutuje na różne dziedziny życia i to widać. Psychika jest potężna i nieokiełznana. Styl życia ma gigantyczny wpływ na jej rozwój i to jakimi ludźmi się stajemy. Mam za sobą parę książek z dziedziny psychologii i raczej nikt nie rodzi się bi czy homo czy trans, to nie żadne geny, tylko przeżycia z choćby najmłodszych lat.
          Nie hejtuję tutaj nikogo, jestem tolerancyjny tylko stawiam sprawę z innego punktu widzenia, nie tego co mówią w telewizji...

          No i to co miałem wrzucić:



          Z dołu odnośniki do publikacji naukowych.
          Rozpowszechnianie tego linku to zwykłe barbarzyństwo. Strona ta nie zawiera żadnych naukowych informacji, bo to dzieło tych idiotów ze stowarzyszenia Piotra Skargi. Jeśli więc chcesz wierzyć w jakieś kościelne farmazony...
          Swoją drogą powinni w końcu pozwać ich do sądu. Bo ktoś się naczyta takich rzeczy i wpędzi się w poczucie winy i depresję - a o to tym bałwanom chodzi. Niech lepiej zajmą się pedofilią w kościele.
          Nie chce mi się już szukać linków do badań aby to zdementować. Nie mam na to czasu.
          Nadmienię jednak, że to o tym wykreśleniu homoseksualizmu to niezła bajka hahaha Nauka - w tym również psychiatria i psychologia - idzie do przodu. Wiesz, równie dobrze depresję w latach 60-tych "leczono" lobotomią z dojścia oczodołowego niszcząc choremu mózg i robiąc z niego roślinę. Zatem to co wypisują ci ludzie na PCh czy Frondzie i homoseksualizm "pseudoedu" pl niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
          Co oni zalecają do "leczenia"? Jezusa? Czy ręce księdza hahahha
          Last edited by tronko_mallorca; 05-06-14, 08:12. Powód: Rozwinięcie wątku
          "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

          Skomentuj

          • Fitnessguy
            Ocieracz
            • Apr 2014
            • 128

            #20
            Napisał tronko_mallorca
            Rozpowszechnianie tego linku to zwykłe barbarzyństwo. Strona ta nie zawiera żadnych naukowych informacji, bo to dzieło tych idiotów ze stowarzyszenia Piotra Skargi. Jeśli więc chcesz wierzyć w jakieś kościelne farmazony...
            Dobra, nie przyjrzałem się stronie i tego nie wiedziałem, bo kliknąłem 1 temat z brzegu, ale tu nie o to chodzi. Nie mniej jadnak wszędzie wyczytasz kontrowersje, czy to książki czy internet. I nie zmienia to faktu, że środowisko i przeżycia kreują naszą rzeczywistość. Po prostu na miejscu osoby z takimi zboczeniami nie zamykałbym się na to, że taki się urodziłem i muszę być gejem, tylko szukał być może przyczyny...

            Zresztą mi to rybka, do homo nic nie mam, jak im to pasuje to niech se tam wsadzają co chcą gdzie chcą ale w domu, a nie robią szopki, manifestacje, parady, propagandy, oskarżają każdego kto ma jakieś ale o homofobizm, chcą dzieci i generalnie wszędzie się wcisną i robią burdel. To już nie jest normalne.
            NEVER STRONG ENOUGH!

            Skomentuj

            • tronko_mallorca
              Świntuszek
              • May 2009
              • 51

              #21
              Napisał Fitnessguy
              Dobra, nie przyjrzałem się stronie i tego nie wiedziałem, bo kliknąłem 1 temat z brzegu, ale tu nie o to chodzi. Nie mniej jadnak wszędzie wyczytasz kontrowersje, czy to książki czy internet. I nie zmienia to faktu, że środowisko i przeżycia kreują naszą rzeczywistość. Po prostu na miejscu osoby z takimi zboczeniami nie zamykałbym się na to, że taki się urodziłem i muszę być gejem, tylko szukał być może przyczyny...

              Zresztą mi to rybka, do homo nic nie mam, jak im to pasuje to niech se tam wsadzają co chcą gdzie chcą ale w domu, a nie robią szopki, manifestacje, parady, propagandy, oskarżają każdego kto ma jakieś ale o homofobizm, chcą dzieci i generalnie wszędzie się wcisną i robią burdel. To już nie jest normalne.
              Cóż... Dlatego właśnie mieszkam w Hiszpanii a nie w Polsce. Tutaj już dawno nikogo nie dziwi ani nie szokuje małżeństwo dwóch mężczyzn albo dwóch kobiet. Do tego żyjemy tu całkiem normalnie, jemy, pracujemy, cieszymy się i smucimy jak ludzie hetero. Wychowujemy dzieci, a słońce nadal wschodzi i zachodzi jak dawniej. Nie ma między nami różnicy. Przypominam że seks analny uprawiają również pary het*******ualne. Ale w Polsce nadal seks oralny jest tabu, o czym my mówimy...
              Środowisko naukowe nie jest podzielone - orientacji nie da się zmienić. Podzielone jest jedynie ze względu na pochodzenie homoseksualizmu - czy to kwestia genetyczna czy hormonalna w fazie płodowej.
              "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

              Skomentuj

              • Christophero
                Banned
                • Feb 2009
                • 1039

                #22
                a po ślubie żona nakryje Cię z kolegą w łóżku...
                to chyba gorsze niż zdrada z kobietą z tego co słyszałem opinię kobiet...

                Skomentuj

                • SweetChocolatte
                  Erotoman
                  • Jan 2014
                  • 392

                  #23
                  Napisał Fitnessguy
                  Nie byłbym pewien czy tego rodzaju zboczenia nie można nabyć i że nie jest to choroba.
                  Ostatnimi czasy dowiedziałam się, że każda orientacja inna od het*******ualnej spowodowana jest zmianą w jednym z chromosomów.
                  Ani przeżycia, ani doświadczenia czy cokolwiek innego nie kształtują orientacji. Bzdurą jest również niegdyś krążące stwierdzenie, że co 7-10 lat orientacja samoistnie ulega zmianie- czasem niewielkiej, niemal niezauważalnej (np. gdy kogoś zaczynają pociągać zdjęcia czy filmy przedstawiające osoby homoseksualne w sytuacji erotycznej), a czasem radykalnej (gdy zmienia się ni z tego, ni z owego o 180 stopni).
                  Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    #24
                    Cyt:
                    "Nie wiem co mam począć. Kocham swoją kobietę, pociąga mnie bardzo, a z drugiej strony ciągle fantazjuję o kontakcie z facetem/shemale.
                    Co mam zrobić, jak się tego pozbyć? Czy jedyną radą jest spróbować tego i wtedy wiedzieć czy się to chce robić z tą samą płcią czy nie?
                    A co jeśli po kontakcie z mężczyzną się z tego nie odsunę i spodoba mi się to jeszcze bardziej" koniec cytatu.

                    freddy, nie są to moje klimaty, lecz wydaje mi się, że jednak powinieneś zacząć od określenia Twojej seksualności. Walka z tym /ze sobą/ jest pozbawiona sensu, a bez sprawdzenia, nie będziesz miał żadnych szans na określenie kim jesteś i co cię kręci.
                    "Inność" nie oznacza, że nie należy się ci to, co w życiu jest najbardziej ekscytujące. Bi czy homo, musisz to zaakceptować i tyle. Dla kobiety z którą jesteś może to oznaczać akceptację /a może wręcz ekscytację/, lub odrzucenie. Być może będziesz musiał szukać takiej, która sama ma, lub miała z tym problem.
                    Bez sprawdzenia, nigdy się o tym nie dowiesz !
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • Fitnessguy
                      Ocieracz
                      • Apr 2014
                      • 128

                      #25
                      Odbiegamy od tematu, ale:
                      Tak, region Xq28 w chromosomie X i parę innych. Problem w tym, że to spekulacje. Żadnych jednoznaczynych dowodów. Jednocześnie nie zaprzeczam, że to niemożliwe.
                      Jednak jest to odstępstwo od normy społecznej i natury, więc raczej będzie zawsze traktowane za pewnego rodzaju zaburzenie psychiczne czy genetyczne (w przypadku słuszności w/w tezy).

                      A, słiit jeszcze jedno:
                      " Z całą pewnością jednak geny mogą jedynie predysponować do takich zachowań, jednak działają one w połączeniu z czynnikami społecznymi, które w tym przypadku są prawdopodobnie najważniejsze."
                      Przeczytasz coś analogicznego w niemal każdym artykule czy badaniu

                      Generalnie cieżko coś doradzić autorowi, wszystko ma jakiś minus...
                      NEVER STRONG ENOUGH!

                      Skomentuj

                      • SweetChocolatte
                        Erotoman
                        • Jan 2014
                        • 392

                        #26
                        Jeżeli czynniki społeczne to coś w rodzaju "mody" na bycie homo, to mogą mieć- moim zdaniem- wpływ powierzchowny, a nie będą stały za zmianą orientacji.
                        Nie słyszałam też o przypadku, gdzie osoba homoseksualna, znająca swą orientację od dawna pod wpływem czynników społecznych zmieniła się w het*******ualną.
                        Krótko mówiąc: sądzę, że czynniki zewnętrzne nie mają tu większego znaczenia.
                        Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          #27
                          No nie wiem
                          Hipotetycznie :
                          Facet odsiadujący wyrok długotrwałego więzienia, po kilkuset gwałtach pod prysznicem zaczął odczuwać przyjemność - to chyba warunki zewnętrzne, nieprawdaż ?
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          • kimirsen
                            Ocieracz
                            • Apr 2010
                            • 120

                            #28
                            To jest homoseksualizm zastępczy.

                            No nie wiem, czy moda na bycie gejem potrafiłaby doprowadzić het*******ualistę brzydzącego się własną płcią na jakieś zbliżenia m+m.
                            W ogóle slogan "moda na gejostwo" związałbym z faktem coraz częstszego zaprzestania ukrywania orientacji, zwyczajnego wychodzenia z szafy, czyli ukrywania swej mniejszościowej orientacji w heteronormatywnym społeczeństwie. Większości osób wydaje się, że nie znają żadnego geja. Otóż nie wiedzą jak bardzo się mylą. Znają, tylko po prostu nie wiedzą, że ten ktoś to gej.

                            Jeśli zaś wrócić do autora wątku, to chciałem napisać koledze, że sam byłem w szczęśliwym związku z kobietą. Po randkach przychodziłem do domu i oglądałem facetów w internecie i...
                            Powiem inaczej, bo tak to widzę u siebie, że o swoim homoseksualizmie wiedziałem od czasów szkoły podstawowej. Wiedza, to jeszcze nie wszystko bo ważna jest też samoakceptacja swej orientacji, a u mnie ta przyszła dość późno.
                            Myślę, że najlepszym dla kolegi rozwiązaniem jest praca psychologiczna zrobiona w tej materii u jakiegoś psychologa. Kolega sam musi dojść do wniosku, czego oczekuje, bo tak naprawdę ciężko sondować o co może chodzić. Może być tak, że kolega okaże się być gejem, bi, a może też być tak, że rzadkie "rozładowywanie emocji" ze swoją dziewczyną doprowadzają do obłędu na punkcie zaspokojenia własnego penisa, a gdy dojdą do tego jeszcze młodzieńcze hormony, to czy to swój penis, czy kogoś innego nie ma znaczenia, liczy się tylko rozładowanie tych emocji. A to właściwie nie ma nic wspólnego z orientacją homoseksualną.

                            Skomentuj

                            • onona123
                              Ocieracz
                              • Jan 2014
                              • 141

                              #29
                              mam zone ale tez jestem biseksualny np.

                              kreca mnie filmiki z udzialem dwoch facetow i kobiety i oni ja posuwaja a potem on bierze jego penisa do reki i sie nim zabawia itp

                              nawet raz mialem taka przygode ale to inny dzial

                              dla mnie to cos normalnego, zonka o tym wie i sie przy niej z tym nie kryje

                              Skomentuj

                              • freedy
                                Świętoszek
                                • Nov 2012
                                • 39

                                #30
                                Napisał onona123
                                mam zone ale tez jestem biseksualny np.

                                kreca mnie filmiki z udzialem dwoch facetow i kobiety i oni ja posuwaja a potem on bierze jego penisa do reki i sie nim zabawia itp

                                nawet raz mialem taka przygode ale to inny dzial

                                dla mnie to cos normalnego, zonka o tym wie i sie przy niej z tym nie kryje
                                Uwierz mi nie każda kobieta jest taka tolerancyjna.

                                Gdyby moja taka była już dawno były to dla Nas temat tabu, a tak to bez kija nie podchodź..

                                Wracając do tematu non stop mnie ciągnie ku eksperymentowi z chłopakiem ale moje sumienie i wierność jest chyba na tyle silne, że nie odważę się tego zrobić i będę się z tym męczył do końca swoich dni, cóż...

                                Skomentuj

                                Working...