Palcówka - łaskotanie?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Erotyczna.
    Świntuszek
    • Mar 2009
    • 87

    Palcówka - łaskotanie?

    Witam.
    Mam pewien "problem", a bardziej sprawę, która mnie zastanawia.
    Od pewnego czasu, ja i mój chłopak uprawiamy petting. Jest bosko! Np. gdy Pan M. robi mi palcówkę czuje się ah, jednak poźniej, gdy przejdzie do intensywnego pieszczenia łechtaczki, czuje jakby łaskotanie. Jest to przyjemne, ale nie wiem, czy to to.
    Jeszcze nigdy nie miałam orgazmu, ani poprzez minetke, ani poprzez palcówke i tu pojawia się pytanie.
    Czy jestem blisko i czy jest to uczucie, które przybliża mnie do tej największej przyjemności?
    Pozdrawiam.

    [ PS. Mogę jeszcze jakoś przybliżyć to uczucie, ale mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział o co mi chodzi. ]
    Zawsze razem, zawsze tylko tak.
    Oni sami... U stóp cały świat... <3

    Kocham Cię. <3
  • julianna
    Banned
    • Dec 2006
    • 1036

    #2
    jak będziesz miała orgazm...to sama się zorientujesz, ze to jest to....
    my nie wiemy czy jesteś blisko, czy daleko...

    Skomentuj

    • Erotyczna.
      Świntuszek
      • Mar 2009
      • 87

      #3
      Kurde, no ja właśnie też nie wiem.
      Ale może któraś z Was, Pań, miała takie uczucie.
      Zawsze razem, zawsze tylko tak.
      Oni sami... U stóp cały świat... <3

      Kocham Cię. <3

      Skomentuj

      • entity
        Ocieracz
        • Jan 2010
        • 121

        #4
        może jesteś jeszcze trochę spięta czy coś?
        czytałem, że odczuwanie 'łaskotek' zdarza się w strefach erogennych kiedy nie jest się wystarczająco podnieconym, rozluźnionym, tudzież.. ze zmęczenia ( ja i dziewczyna np tak mamy )

        Skomentuj

        • Adonnis
          Banned
          • Feb 2009
          • 234

          #5
          nie wiem, czy dobrze robię, ale ja zaczynam zawsze jęzorem...

          paluchy wpycham gdy jest już miękka - najpierw jeden, potem dwa, dalej trzy i czteryyy -y -y -y... jednocześnie ciućkam sutki... dobrze jest pościskać dupcię, a nawet ją klepnąć... no i nie żałować sprośnych słówek i głębokich pocałunków - po prostu przygwoździć dziewczynę i już, co? zabijecie mnie baby?

          Skomentuj

          • holly
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1090

            #6
            Jak nie wiesz, czy to to, bo nigdy nie miałaś orgazmu, to radzę zamknąć się szczelnie w pokoju, puścić muzyczkę, zapalić świeczkę, włączyć fajny erotyk i samej się doprowadzić Najlepszy sposób żebyś się przekonała czy to co czujesz to zbliżający się orgazm. I żadnych wykrętów!

            Nikt ci nie odpowie tutaj na to pytanie, bo nikt nie wie co czujesz. Łaskotał to mnie wujek za młodości, strasznie się rzucałam i krzyczałam i nie było to przyjemne.
            C'est la vie.

            Skomentuj

            • Karookarolina
              Perwers
              • May 2009
              • 1050

              #7
              Dokładnie. Obejrzyj sobie dobry film i piesc się sama, bo jesli chcesz miec orgazm, musisz sama poznac swoje ciało, sprawdzić co najbardziej lubisz, jakie pieszczoty są najprzyjemniejsze
              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

              Skomentuj

              • Zagubiona
                Ocieracz
                • Jun 2010
                • 183

                #8
                Dokładnie tak jak piszą dziewczyny... i nie bój się, to jest jak najbardziej przyjemne, boskie i rozkoszne.
                Powodzenia życzę Erotyczna
                Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                Skomentuj

                • Adonnis
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 234

                  #9
                  dziewczyny ci pewnie piszą prawdę, ale ja ci jeszcze szczrze powiem, że podczas lizania łechtaczki facet powinien ci gdzieś włożyć palce... wyobraź sobie, że ci wkłada obleśnie w pupę... albo wpycha do ust... albo szuka punktu G w dxziuereczce... bo akurat jest wolna...

                  nie no sorry, życzę Ci byś szalała ze szczęścia, naprawdę!
                  z Twym nie tylko marzonym, ale i spełnionym!

                  Skomentuj

                  Working...