W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem natury fizyczno-psychicznej

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • americanos
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 97

    Problem natury fizyczno-psychicznej

    Witam.
    Od razu przejdę do sedna. Sprawa wygląda tak: Gdy jestem w domu i dostaję wzwodu to mój penis jest bardzo bardzo sztywny i gotowy do działania, gdy zaś próbuję założyć prezerwatywę lub jestem przy dziewczynie to jest średnio twardy.

    Przy dziewczynie gdy ma dojść do czegoś jestem baardzo twardy a gdy już jest na zewnątrz to już jego twardość maleje.

    Przy dziewczynie jestem bardzo zestresowany i bardzo mocno wali mi serce.

    Jak uporać sobie z tego typu problemem?
    Co o tym myśleć?
  • Kucyper
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 342

    #2
    No stres i nic innego. Nabierzesz odpowiedniej wprawy.
    Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

    Skomentuj

    • kicia!
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 629

      #3
      praktyka czyni mistrza.
      wszyscy początkujący tak mają.

      Skomentuj

      • Frodo Baggins
        Perwers

        Wspomógł BT
        • Feb 2009
        • 1174

        #4
        stres.
        przejdzie z czasem, po prostu musisz przejść przez kilka przypadków naciągania gumki przy dziewczynie i będzie co raz lepiej. oczywiście ona musi mieć też swój wkład w to. na przykład niech to ona właśnie naciąga gumkę na "Wacława" zmięknie Ci kiedy ona będzie go trzymać w dłoni ?

        Skomentuj

        • americanos
          Świntuszek
          • Jul 2006
          • 97

          #5
          Napisał Frodo Baggins
          zmięknie Ci kiedy ona będzie go trzymać w dłoni ?
          napisze tak, raz zrobiła mi dobrze ręką tak że dostałem orgazmu, a czasem jest tak że ona robi mi dobrze rączką i jest spoko ale po chwili jak zaczynam się zastanawiać czy jej się podobam itd to może trochę zwiędnąć...

          Nie wiem jak psychicznie mam się nastawiać, jak myśleć o tym wszystkim. Problem tkwi w tym, że nie jestem pewny siebie. Tutaj jest "pies pogrzebany". Proszę, nakierujcie mnie na jakiś inny i dobry tok myślenia.

          Skomentuj

          • Kucyper
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 342

            #6
            le po chwili jak zaczynam się zastanawiać czy jej się podobam itd to może trochę zwiędnąć...
            Nie myśl o tym bo to wszystko rozwala. Skoro to z toba robi na pewno sie jej podobasz.
            Alkohol usuwa niesmiałość, mozna trochę dłużej
            Nie o to chodzi, żeby się uchlać. Po prostu ona też ma potrzeby, a skoro robicie to razem to w czym problem, na pewno podobasz się jej.
            Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

            Skomentuj

            • Frodo Baggins
              Perwers

              Wspomógł BT
              • Feb 2009
              • 1174

              #7
              no dokładnie jak Kucyper pisze.
              seks to nie matura, nie musisz być chłodny, opanowany i z ciśnieniem w normie
              wręcz nie powinieneś taki być. browarek/lampka wina/kieliszek wódki/drink (co kto lubi) na wyluzowanie. ma być przyjemnie, a nie z wpisem oceny do indeksu/dziennika

              Skomentuj

              • phenomenalny
                Świntuszek
                • May 2009
                • 50

                #8
                Napisał americanos
                Witam.
                Od razu przejdę do sedna. Sprawa wygląda tak: Gdy jestem w domu i dostaję wzwodu to mój penis jest bardzo bardzo sztywny i gotowy do działania, gdy zaś próbuję założyć prezerwatywę lub jestem przy dziewczynie to jest średnio twardy.

                Przy dziewczynie gdy ma dojść do czegoś jestem baardzo twardy a gdy już jest na zewnątrz to już jego twardość maleje.

                Przy dziewczynie jestem bardzo zestresowany i bardzo mocno wali mi serce.

                Jak uporać sobie z tego typu problemem?
                Co o tym myśleć?
                Praktyka i rób wszystko żeby się przy niej wyluzować może zaczynajcie od wzajemnej masturbacji czy 69.

                Skomentuj

                • americanos
                  Świntuszek
                  • Jul 2006
                  • 97

                  #9
                  Dziewczyna naga, sami w domu, zabawa sobą nawzajem a u mnie jak zwykle serce wali że czuje jego uderzenia nawet na brzuchu, no i problemy z erekcją, mój penis procentowo w 60% do działania.

                  Co robić? Na jakie myślenie nastawić głowę?

                  Skomentuj

                  • Gruha
                    Świętoszek
                    • May 2009
                    • 1

                    #10
                    Zapal sobie blancika i problem z głowy. I lepsze wrażenia :]

                    Skomentuj

                    • Wesoly Jas
                      Banned
                      • May 2009
                      • 239

                      #11
                      wez wciagnij troche kwasku cytynowego nosem - normlanie pała nie siada twardy jak gnat.

                      Skomentuj

                      • tentypgrzes
                        Banned
                        • Mar 2009
                        • 38

                        #12
                        stres stary i za dużo myślisz przejdzie.z czasem
                        przestań się wkrecać

                        Skomentuj

                        • Karookarolina
                          Perwers
                          • May 2009
                          • 1050

                          #13
                          wyluzuj się przy Niej czym Ona Cię tak krępuje? nie ma się co bać, kobieta (raczej) nie gryzie
                          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                          Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                          Skomentuj

                          Working...