Złe nawyki masturbacji?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • totgeliebt
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 263

    Złe nawyki masturbacji?

    Już naprawdę nie wiem co zrobić w tej sprawie, więc piszę tutaj, może macie jakiś pomysł jak by można było na to zaradzić.
    Już w wieku przedszkolnym odkryłam, że sprawia mi przyjemność pocieranie czymś między nogami i wtedy już miałam jeden sposób masturbacji który mi pozostał do dziś. Potrafię tylko dojść leżąc na brzuchu, pocierając łechtaczkę pięscią, i muszę przyznać, że teraz kiedy mam chłopaka staje się do bardzo kłopotliwe. Tak bardzo się przyzwyczaiłam do tej jednej pozycji, że mało jaki dotyk chłopaka sprawia mi seksualną przyjemność. Jest mi najlepiej jak jest we mnie, ale i tak czuję, że nie jestem nawet blisko orgazmu.
    Mój chłopak twierdzi, że jak przestanę się masturbować lub chociażby to ograniczę, to będę miała szansę na to aby z nim dojść.
    Jakieś porady?
    Z góry dzięki.
  • fidien_!
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2009
    • 314

    #2
    Hmm mi się wydaje ze powinnaś spróbować czegoś innego "nowego" nie tylko zawsze ta jedyna pozycja.. Bo tak to jesteś przyzwyczajona tylko do tego i nie chcesz inaczej..

    Chyba że powiesz wybrankowi ze chcesz aby tak Cie pieścił i wtedy wszystko będzie good
    Było, może i było. Ale minęło

    Skomentuj

    • totgeliebt
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 263

      #3
      próbował, ale zupełnie to na mnie nie działa..
      ja sama też próbowałam inaczej, ale zupełnie nic z tego.

      Skomentuj

      • fidien_!
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2009
        • 314

        #4
        Czyli co? w ogóle nic na Ciebie nie działa? Nie chce mi się w to wieżyc.. może teraz Ci się tak dzieje ale po pewnym czasie na pewno zaczną Cie krecić inne rzeczy..
        Przecież nie powiedziane jest ze zawsze jedna i ta sama czynność będzie Cie podniecać i dawać satysfakcje

        Myślę ze to minie nie martw się
        Było, może i było. Ale minęło

        Skomentuj

        • Gurgun
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 707

          #5
          myślę, że jak odstawisz ten sposób masturbacji na jakiś czas to się sytuacja polepszy
          Gurgun - jaki jest każdy widzi

          Skomentuj

          • Nilieth

            #6
            totgeliebt, łapki precz od cipki, a jak nie możesz się powstrzymać, to niech cię chłopak zwiąże

            Przestań się na jakiś czas zaspokajać, poczekaj, aż wzrośnie napięcie seksualne i wtedy się kochajcie. Wybierzcie taką pozycję, w której da się też choć w zbliżonym stopniu stymulować Ciebie w sposób, w jaki lubisz. Może nie osiągniesz od razu orgazmu, ale poczujesz choć trochę więcej przyjemności? Reszta pozostaje już w gestii praktyki, żeby nauczyć się dochodzić bez rączki/piąstki.

            Powodzenia.

            Skomentuj

            • totgeliebt
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2007
              • 263

              #7
              z chłopakiem się widzę dopiero za 3 tygodnie więc do tego czasu też nic? Czy tak bardziej tydzień przed spotkaniem zacząć 'celibat' ? Bo dodam, że mi jeden dzien trudno wytrzymać od masturbacji...
              Planuję tak, że jak już spotkam się z chłopakiem to za każdym razem kiedy najdzie mnie ochota, to on mnie będzie zaspokajał i może w końcu się uda
              dzięki

              Skomentuj

              • Nilieth

                #8
                totgeliebt, nie wiem jak długo powinnaś unikać masturbacji, aby mieć realną szansę na orgazm w trakcie stosunku. Musisz to sprawdzić sama, czyli powiedzmy od dzisiaj się nie zaspokajasz i zobaczysz, po ilu dniach będziesz już ,,wrzeć" z podniecenia

                Jeśli naprawdę już jutro, albo za dwa dni będziesz u granic wytrzymałości, to się nie katuj, bo szkoda zdrowia.

                Ale wtedy po np. 5 dniach postu spotkanie z chłopakiem może zaowocować miłą niespodzianką. Chociaż może być i tak, że się nie uda. Ale głowa do góry, orgazmy to kapryśne stworzonka, trzeba je najpierw oswoić

                By the way: dlaczego ,,śmiertelnie kochana"?

                Skomentuj

                • takitamKoles
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 99

                  #9
                  Słuchaj chłopaka! Nie masturbuj się!!!!

                  Skomentuj

                  Working...