Old 12-11-16, 21:45   #1
opium1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Gumka + antykoncepcja po = ciąża?
Dzień dobry wszystkim.
Chciałbym zapytać was o opinie. We wtorek (15.11) minie 2 tygodnie, od kiedy dziewczyna powinna dostać okresu (powinna 1.11). W Poniedziałek, 3 tygodnie temu (24.10) uprawialiśmy seks z gumką. Po spuście kiedy sciagnalem gumke, byla mega lepka, jak od spermy. Nie była ewidentnie rozerwana, ale panicznie przyszlo mi na mysl, ze to moje nasienie. Zwiazalem ja, polecieliśmy z dziewczyną po Ellaone, zażyła ją w ciągu godziny od stosunku.
Po przyjeździe do domu sprawdziłem tą gumkę, już związaną. Od dołu, do momentu związania była szczelna, od góry wlałem wody - nic nie wyleciało. Normalnie byłbym pewien, że nie ma żadnego ryzyka, ale:

a) dziewczyna miała zawsze regularne okresy
b) w dniu seksu była wg. kalendarzyka z telefonu (taka aplikacja) była chyba 1 czy 2 dni po dniach płodnych, a wg opinii z internetu to prawie każda, która wzięła ellaone po owulacji - zaszła. Tzn nie przeczytałem chyba ani jednego przypadku, żeby wtedy podziałała

Dodam jeszcze, że w ten pon - 2 tyg po stosunku zrobiliśmy 2 testy ciążowe - jeden płytkowy z apteki i jeden taki paskowy, jakiś szajs z tesco. Oba wyszły negatywne.

Jak myślicie, czy jeżeli prezerwatywa była taka, jak opisana wyżej, to jest w ogóle możliwość zaciążenia?

Proszę o brak złośliwości i wyrozumiałość.
Dziękuję
opium1 jest offline  
 
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Ciąża: dylematy i pytania.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.
   Archiwum