W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Zrzutka" - bukkake

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dj-mac
    Świętoszek
    • Jun 2012
    • 46

    #46
    Napisał kurczakwa
    No ostra jazda! ja jestem z tych których podnieca widok jak obcy kolesie dogadzają partnerce oczywiście nie tylko patrzyć ale i kończyć :-) strasznie mnie to kręci bo i zazdrość i miłość i namiętność się miesza i ten moment jak ona mało nie zejdzie jak ją ktoś rżnie a patrzy mi w oczy
    Hehe Hardcore, że Mucha nie siada xD Bawiliście się już tak?

    Skomentuj

    • D'Artagnan
      Świętoszek
      • Jun 2012
      • 4

      #47
      Napisał dj-mac
      Hehe Hardcore, że Mucha nie siada xD Bawiliście się już tak?
      Miałem okazję poczuć częściowo te emocje w układzie 2M+K.
      Ale to daleko jeszcze do seksu grupowego czy bukkake

      Skomentuj

      • kurczakwa
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2010
        • 256

        #48
        Niestety nie ale ciągle mamy taką fantazje namawiam żonę na młodego jakiegoś chłopaka !
        gg 24183013 pisz śmiało

        Skomentuj

        • dj-mac
          Świętoszek
          • Jun 2012
          • 46

          #49
          Napisał D'Artagnan
          Miałem okazję poczuć częściowo te emocje w układzie 2M+K.
          Ale to daleko jeszcze do seksu grupowego czy bukkake
          Ale namiastka jakaś już jest Niewielka ale jest! Ja raz byłem świadkiem jak dziewczyna miała pełne usta (dosłownie) i później to łykała Taki fajny dreszczyk czułem ;P

          Skomentuj

          • bukk4k3
            Świntuszek
            • Jun 2009
            • 45

            #50
            Nie powiem, taka polukrowana panienka to naprawdę miły i podniecający widok, ale czy sam chciałbym wziąć udział to już inna kwestia. Co innego jeśli to miałoby być zwieńczenie jakiegoś "kameralnego" gangbangu, a co innego takie perfidne bukkake jak na niektórych filmach, że stado facetów sobie trzepie nad jakąś laską. W tym drugim przypadku raczej bym nieszczególnie chciał uczestniczyć (choć jakby się nadarzyła okazja to kto wie... )

            Na rozluźnienie polecam kultowy już film z efukta:
            Bukkake is pretty straight forward. Aim for the face and let the protein shake rip. Easy peasy, unless of course you're a 300 pound ginger named Corn. 40 attemp


            i jego sequel. Można się wzruszyć.
            Over 40 bukkake shoots and the closest this dude's come to delivering a facial was the time he soiled himself in a dark corner. But today's a game changer. Via

            Skomentuj

            • Labhamster
              Świętoszek
              • Mar 2014
              • 12

              #51
              Chciałbym kiedyś tego zakosztować. Jednakże to ja chciałbym przyjąć do siebie te pokłady spermy

              Skomentuj

              • batonik
                Świntuszek
                • Jan 2013
                • 62

                #52
                Napisał kurczakwa
                Mi się podoba ale wersja jak kończą w cipce a ostatnim kończącym który już kończy w mlaskającej i pełnej spermy poprzedników jest mąż lub partner ! To mnie kręci !
                Rozumiem ze nalbardziej chcialbys.byc tym ostatnim....

                Skomentuj

                • Outlaws13
                  Perwers
                  • Oct 2011
                  • 1332

                  #53
                  jak bym sie spuszczal gazem to bym mogl byc pierwszy w twojej fantazji....

                  Nie mam nic przeciwko zbiorowego seksu ale temat bukkake nic mnie nie kreci.
                  "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                  sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                  Skomentuj

                  Working...