W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Błędy popełniane przez kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xiu
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 278

    #76
    1 są, po prostu, leniwe i wygodnickie.
    2 wiem, że wcześniej sypiała z innymi, a ze mną udaje cnotke-niewydymke, o bleeee...
    3 pani - mnie - wszystko - boli - po dwóch - minutach
    4 zęby przy fellatio.. no jak tak można, przecież to boli
    5 jak sie jej zbiera na gadanie o sklepie mięsnym czy innym warzywniaku podczas seksu, to sory, ale mnie po prostu opada

    Skomentuj

    • extasylove
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 129

      #77
      Napisał Bender
      Nie musi to byc brutalnie:"Gdzie ****a z tymi klami!"
      o k**** ale sie usmialam

      coz,jesli moge powiedziec za mojego faceta: wstyd sie przyznac,ale "na gorze" za czesto mnie nie ma.to raz.dwa-kiedys wysapal,ze go udusze,jak przycisnelam mu twarz do mojej niuni podczas minetki hehe a wiecej to nie wiem,nie skarzy mi sie chlopak z inicjatywa nie ma problemu u mnie,oral bez zabkow,higiena spox,ciekawa nowych doswiadczen/pozycji.chyba ok,no nie?
      "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
      Bolesław Prus

      Skomentuj

      • el_siara
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 8

        #78
        1. Zbyt mało ekspresji
        2.Czasem zbyt mało agresywności

        Skomentuj

        • Izusia
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 41

          #79
          Wydaje mi się,że podstawowym błędem popełnianym przez kobiety (oczywiście nie wszystkie) to myśenie, że jeśli Facet chce seksu to oznacza ,że tylko tego od nich chce albo , że czułości wcale nie potrzebuje. W mojej opini z takiego myślenia rodzą się właśnie wszystkie problemy techniczne i mentalne w życiu seksualnym człowieka.
          bragga....

          Skomentuj

          • rozyczka70
            Erotoman
            • Mar 2007
            • 656

            #80
            ...mój men czasem mi mówi, że brak mi w pełni skupienia, dlatego najlepiej się seksować bez żadnych dodatków w formie telewizorni, spraw codziennych itp - ewentualnie muzyczka, ale już nie klipy!
            Rozyczka
            vel
            Szukający Myśliciel

            Skomentuj

            • Sexy_man
              Perwers
              • Feb 2007
              • 1163

              #81
              Napisał Xiu
              2 wiem, że wcześniej sypiała z innymi, a ze mną udaje cnotke-niewydymke, o bleeee...
              O to to jest straaaszne.
              Albo też, jak dochodzi do pieszczot, facet się napala, a ona się wycofuje, mówi ze nie jest gotowa albo z tekstem "To może porozmawiamy?"
              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

              Skomentuj

              • rozyczka70
                Erotoman
                • Mar 2007
                • 656

                #82
                ... jacy ci faceci "potrzebujący", wymagający, oczekujący, ileż to przywar widzą w kobietach, a nie jednemu mendy szwędają się po mosznie......że już o oddechu nie wspomnę...te prymitywne nawijki i śliniące się ślepka i pyszczyki
                Ale STOP Panowie - nie denerwujcie się
                Tak jak i u kobiet, tak i u mężczyzn jest baaardzo sporo wyjątków, cyzli przeciwstawień do tego co opisałam po krótce w pierwszym akapicie...
                Rozyczka
                vel
                Szukający Myśliciel

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #83
                  Jest. I jest temat z błędami popełnianymu przez męzszczzyn. Specjalnie dla Ciebie.

                  A ten temat, to raczej wskazowka, na co zwracac uwage, a nie wrzucanie wszystkich kobiet do jednego worka.

                  Przynajmniej ja tak traktuję ten o facetach. I bardzo go cenię...
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • brzydki27

                    #84
                    brak śmiałości w sumie to zdecydowania, odnosiłem wrażenie że kobiety za bardzo sie starały, znaczy sie nie chciały spalic tematu gdzie u mnie w głowie tylko "rób że już dziewucho co masz robić na **** liczysz, przecież wiele mi nie trzeba" a ruchy jak u amatorki, dotyczy to pierwszych lodów, dalej było już okej

                    Skomentuj

                    • se)(y_student
                      Ocieracz
                      • Mar 2009
                      • 125

                      #85
                      nie wiem, może ja tak jakoś trafiam, ale moje kobiety nie popełniały błędów w łóżku tylko raczej po za nim...

                      Skomentuj

                      • Lucien
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 86

                        #86
                        ostatnio slyszałem dowcip ale taki "feministyczny: szło to jakos tak:

                        " - Co to jest wg. facet gra wstępna?
                        - Błagać przez pół godziny"

                        i to byłby chyba taki najbardziej irytujący błąd kobiet - oczywiście nie wszystkich - ale niektóre to zachowują się jak księżniczki, i jak idą z facetem do łóżka, to jakby obdarowywały go wielką łaską... łaską, która zwykle sprowadza się do leżenia kłody...
                        quid ergo amo, cum deum meum amo?

                        Skomentuj

                        • Misiunia3
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 462

                          #87
                          Lucien a ja akurta to co napisałes mogłabym przypasowac do byłego, ktory czasem miewał odchyły i zachowywał sie jak ta "Twoja" ksieznicza, ktora trzeba prosic o seks, który jest wielką łaska...

                          Ale nie o tym temat, ja jako kobieta moge dodac tu jedną swoją wade:czasem zbyt dużo gadam (ale tylko na poczatku).
                          Grzesznica...

                          Skomentuj

                          • se)(y_student
                            Ocieracz
                            • Mar 2009
                            • 125

                            #88
                            lucien! za****ście napisane

                            Skomentuj

                            • Sexy_man
                              Perwers
                              • Feb 2007
                              • 1163

                              #89
                              Napisał Lucien
                              " - Co to jest wg. facet gra wstępna?
                              - Błagać przez pół godziny"

                              i to byłby chyba taki najbardziej irytujący błąd kobiet - oczywiście nie wszystkich - ale niektóre to zachowują się jak księżniczki, i jak idą z facetem do łóżka, to jakby obdarowywały go wielką łaską... łaską, która zwykle sprowadza się do leżenia kłody...

                              Lucien, lepiej tego ująć się nie dało.
                              Takich kobiet oby jak najmniej... Jak najmniej w moim otoczeniu.
                              Kobieta powinna czerpać przyjemność z seksu. Oj, seks to powinien być obopólny "pokaz fajerwerków" i "jezioro przyjemności, w którym obydwoje lubią i umieją pływać" ( ale mi się napisało )
                              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                              Skomentuj

                              • hennes
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 15

                                #90
                                wiem po sobie, że... czasem nie potrafię się skupić w czasie seksu

                                Skomentuj

                                Working...