Na dwa baty (ona ja i wibrator)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lex31
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2009
    • 395

    #31
    Póki nie spróbowałem nie wiedziałem że to może być tak niesamowite uczucie - również dla faceta. Wszystko jedno w jakiej kombinacji. Trudno zachować kontrolę gdy robi się jeszcze ciaśniej i czuć te przyjemne wibracje, a do tego partnerka która totalnie odjeżdża z rozkoszy.
    Nie każdy zaakceptuje układ 2M+K, a tu mamy bezpieczny substytut i jednocześnie sposób na realizację czegoś o czym większość świadomych swej seksualności kobiet skrycie marzy - albo przynajmniej się zastanawia "jak to jest?".
    Ciekawe czy któraś z pań stwierdzi, że NIGDY o tym nie myślała?
    friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

    Skomentuj

    • czerwonykruk
      Świntuszek
      • Dec 2009
      • 52

      #32
      Bywają momenty że moja niunia lubi a nawet prosi o podwójną stymulację, ale na razie ograniczamy się do palca w tyłeczku lub w cipci.
      Na taką zabawę z wibratorem chyba jeszcze za wcześnie, ale chciałbym kiedyś spróbować, szczególnie jeśli piszecie że to takie miłe dla dziewczyn. Lubię dawać mojej niuni takie orgazmy po których leży pół dnia w łóżku

      Skomentuj

      • malutki32
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 174

        #33
        Dobry sposób na sprawienie kobiecie podwójnej przyjemności nie zapraszając nikogo obcego do łózka
        Opinia wiekszosci jest opinia najmniej zdolnych.

        Skomentuj

        • pacificadventur
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 20

          #34
          fajne, bawimy sie tak zonka i jest git.polecam

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3900

            #35
            mysle ze na stole jak bym w nia wszedł w pupe, pieszczac cipke to by tez z tego miala przyjemnosc... zwlaszcza po minecie i butelce wina
            Po butelce wina, Twoje wejście nie powinno sprawiać wielkich problemów

            Żartuje sobie. By nie robić OT: temat interesujący
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • swawolna_n
              Erotoman
              • Nov 2009
              • 503

              #36
              Jeszcze przede mną takie zabawy, ale stanowczo mam w planach. Zresztą najpierw trzeba będzie w jakiś wibrator się zaopatrzyć.
              "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
              a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                #37
                kobita powiedziała że wibratory to ją kreciły jak miala 15 lat

                Skomentuj

                • gagatka
                  Banned
                  • Mar 2010
                  • 329

                  #38
                  Mnie póki co kręci mój Ananasek sam w sobie. Zobaczymy, co będzie potem. Never say never.....

                  Skomentuj

                  • ArsAmandi
                    Świętoszek
                    • Apr 2010
                    • 1

                    #39
                    jurny50 - potwierdzam. Ja również polecam 2 w 1. Chociaż na początek proponuję zrobić to z jakimś niewielkich rozmiarów wibratorem klasycznym i odrobiną lubrykantu. Po nabraniu wprawy będzie to możliwe również z realistycznymi pełnowymiarowymi penisami. Wrażenia jakie są w trakcie takiej penetracji to coś czego nie da się opisać słowami. Zarówno jedna jak i druga strona dochodzi niemal natychmiast - a orgazm jest kosmiczny! Jedyny minus to to że po fakcie jeśli facet "jeszcze może" to do dziurki wpada jak do wiadra Mimo wszystko warto dla tej chwili nieziemskiego uniesienia!

                    Skomentuj

                    • tadzio69
                      Świntuszek
                      • Aug 2009
                      • 62

                      #40
                      Często wibrator gości w naszym łóżku podczas bzykanka ale używamy tylko do stymulowania łechtaczki, wrażenia jak najbardziej pozytywne dla obu stron.

                      Skomentuj

                      • XxBabyGirlxX
                        Świętoszek
                        • Feb 2010
                        • 21

                        #41
                        probowalismy kiedys takiego polaczenia i hmm nie wyszlo to nam za bardzo moze dlatego ze to bylo na samych poczatkach naszego eksperymentowania z analem w kazdym razie nie bylo to dla mnie przyjene i skonczylo sie pozbyciem wibratora z cipki. W kazdym razie nie mowie nie i pewnie jeszcze kiedys do tego wrocimy.

                        Skomentuj

                        • AD_69
                          Świntuszek
                          • Jul 2010
                          • 67

                          #42
                          Ponieważ dopiero od paru dni mamy w posiadaniu wibrator normalnych rozmiarów (wcześniej tylko taki mały analny) to wczoraj przećwiczyliśmy DP z użyciem wibratora. Wibrator w tyłeczku, ja w cipeczce i moja kobieta odleciała gdzieś między jowisza a saturna. Mi to również się bardzo spodobało, wibracje, dodatkowy ucisk, podniecenie mojej kobiety, ehhh, na samą myśl ciepło mi się robi Polecam każdemu kto wcześniej już miał (pozytywne) doświadczenie z analem.

                          Skomentuj

                          • kama1990
                            Świntuszek
                            • Aug 2010
                            • 53

                            #43
                            fajne dajne,moze kiedys wyprobuje...na razie wystarcza mi 2paluszki mojego Bejbe ahh

                            Skomentuj

                            • outgoing
                              Perwers
                              • Apr 2009
                              • 807

                              #44
                              Owszem praktykowało się swojego czasu...bardzo przyjemne dla obu stron IMHO...
                              The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

                              Skomentuj

                              • chce cie poznac
                                Świętoszek
                                • Dec 2009
                                • 9

                                #45
                                Ja bawilem sie w taki sposob ze swoja kobieta. Lizalem jej cipke wwsowajac wibrator. Byla bardzo zadowolona a i mi sie podobalo gdy widzialem jak ja to kreci.

                                Skomentuj

                                Working...