W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbujecie się odzieżą płci przeciwnej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petro3

    #31
    ja to uwielbiam majteczkami, biustonoszami i bluzkami

    Skomentuj

    • byku69
      Świętoszek
      • Aug 2009
      • 2

      #32
      mnie to nawet kreci robilem tak z majtkami kuzynki cioci i koreperytorki xD

      Skomentuj

      • Misiek_69
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 15

        #33
        EE mnie to jakoś stanowczo nie kręci.. i wytwarza taki nie smak jakiś ;s

        Skomentuj

        • syrenka24
          Banned
          • Jun 2009
          • 129

          #34
          nie kręci mnie to

          Skomentuj

          • Divz
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 30

            #35
            Nie próbowałem. Może kiedyś... ;-)

            Skomentuj

            • nicraM
              Świntuszek
              • Feb 2009
              • 79

              #36
              Ja masturbując się zawsze liżę,całuję stringi mojej kobiety.Również nakładam je na penisa.Na koniec rozkładam je na łóżku i tryskam sperma na niesuper

              Skomentuj

              • Bellanova
                Świętoszek
                • Aug 2009
                • 2

                #37
                Ja jak bylem maly brałem swojej siostry ciotecznej przenoszone majtki.
                Super sprawa.

                Skomentuj

                • w351
                  Świntuszek
                  • Apr 2007
                  • 86

                  #38
                  uwielbiam to robić satynowymi bluzkami, koszulkami nocnymi itp.

                  Skomentuj

                  • Sexmaszyna
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 41

                    #39
                    Nie, ale ... masturbowałem się kiedyś przed stringami mojego kumpla mamy xD

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      #40
                      Ja uwielbiam to robić.
                      Mnie zawsze podniecały damskie ciuchy ze śliskiego i błyszczącego materiału: kurtki, płaszcze, satyna i dresy. Jeśli są tu dziewczyny, które masturbują się w takich lub takimi ciuchami to piszcie do mnie

                      Skomentuj

                      • TheShark
                        Świętoszek
                        • Aug 2009
                        • 7

                        #41
                        Napisał byku69
                        mnie to nawet kreci robilem tak z majtkami kuzynki cioci i koreperytorki xD
                        Niezle, jak Ci sie udalo zdobyc majtki korepetytorki?
                        Fantazje sie spelniaja...

                        Skomentuj

                        • Focus19
                          Świętoszek
                          • Sep 2009
                          • 3

                          #42
                          Witam jestem Nowy bo zaciekawiło Mnie jakos To forum .
                          Ja ogólnie już długo tego nie robiłem ale potrafiłem zrobic tak i zrobiłem chyab tak z 3 razy. Bo Mam Piękna Sąsiadke, i nawet bym ja chętnie podrywał gdyby nie była odemnei starsza o 8 lat. A wiec Ja podkradałem sąsiadce bielizne, np stringi. mastróbowałem sie zakładajac je na penisa itd. a potem na koniec zawsze miałem obfity wytrysk na jej stringi i odwieszalem je spowrotem na suszarke. DO teraz podnieca mnie to jak Sobie pomyśle że ona po tem te stringi ubierała robiłem to jeszcze z bielizna dwóch kuzynek, to były pończochy, stringi czy staniki, tez i jeszcze jednej sąsiadki i jej Matki, oraz z bielizna kolegi Matki, raz będąc sam z kolegą w domu u niego on musiał gdzies pujśc na 20 minut, ja w tym czasie wszedłęm do garderoby jego Mamy i jak zobaczylem tą cała bielizne jego mamy to wyciagnełem Kutasa i miałem wytrysk na cała bielizne. Kiedyś nawet nosiłem stringi mojej sąsiadki do szkoły i bardzo mnie to podniecało na lekcjach. wiem zę to jest zboczone ale juz tego nie robie od 3 lat tylko sobie teraz o tym wszystkim przypomniałem jak przeczytałem ten temat Można to uznać za szkołe dla młodszych żebyscie sie nie martwili o to ze tak zawsze bedzie bo ja dopieru sie z tym uspokoiłem chyba przy 5 mojej dziewczynie

                          Skomentuj

                          • raj-stopki
                            Świętoszek
                            • Feb 2010
                            • 5

                            #43
                            ja lubie przebierac sie w rajstopki i czuc miekki, blyszczacy i podniecajacy nylon na moim kutasku...mniam...

                            Skomentuj

                            • iksior_x
                              Świntuszek
                              • Jul 2009
                              • 54

                              #44
                              nie masturbowałem się jej odzieżą ale kiedyś jak wyjeżdżała to poprosiłem o jej majteczki (dla samego posiadania) jak się kładłem spać to kładłem je koło głowy i czułem jej zapach

                              Skomentuj

                              • Magdalen
                                Świętoszek
                                • Feb 2010
                                • 29

                                #45
                                Cóż... może i ta "pasja" to nic złego, no ale żeby robić to z bielizną siostry??!! Przerażające i niesmaczne. Przecież to siostra na Boga!!

                                Ja nic takiego nie robiłam i jakoś mnie to nie bawi. Jednak raz dałam mojemu ex moje majtki, ale czyste. Nie wiem co z nimi robił...

                                Skomentuj

                                Working...