W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nowe tabletki anty - Qlaira

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ajtemka
    Świętoszek
    • May 2009
    • 14

    Tabletki Nowe tabletki anty - Qlaira

    Po dużej batalii dostałam wreszcie tabletki anty. Jest to jakaś kompletna nowość - Qlaira. Czy któraś stosowała? Bo dziwny jest schemat dawkowania i dziwne jest to, ze tabletki mają 5 kolorów - każda z nich zawiera inną ilość hormonów...
  • Sajana
    Perwers
    • Mar 2009
    • 852

    #2
    oooo a jednak dostałaś ...

    dziwny nie, po prostu inny (5 rodzajów tabletek do ciągłego stosowania) sa to tabletki kilkufazowe,
    na tyle nowe że w necie nie ma jeszcze konkretnych informacji z wyj. tej na forach.
    może być że nikt tu jeszcze nie stosował i będziesz pierwsza
    Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

    Skomentuj

    • ajtemka
      Świętoszek
      • May 2009
      • 14

      #3
      Dostałam i widzę, że będę przecierać nowe szlaki W środę powinnam mieć miesiączkę ( o ile w międzyczasie nie zaszłam w ciążę stosując prezerwatywy) i podzielę się wrażeniami. Martwi mnie fakt, iż na opakowaniu napisane jest, że skutkiem ubocznym może być trądzik. Oby u mnie nie wystąpił ponieważ niedawno moja cera uległa poprawie po okresie dojrzewania i wolałabym nie wrócić do poprzedniego stanu

      Skomentuj

      • heroinka

        #4
        ja tez mam takie kilkufazowe, podobnie pewnie jak te twoje ale nazywaja sie milvane, nie moge sie wypowiedziec bo jeszcze nie zaczelam ich stosowac

        Skomentuj

        Working...