Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • unruchated
    Świętoszek
    • Jan 2017
    • 29

    Napisał 219212
    Chciałbym dołączyć do tego elitarnego klubu. Nie przeszkadza mi fakt, że jestem prawiczkiem, to rzecz jasna - czasami bywa frustrujące, ale nie mam zamiaru dokonywać desperackich kroku, aby zmienić ten stan rzeczy. W zasadzie jeśli miałbym wybrać pomiędzy seksem, a możliwościom przytulenia się do kogoś w nocy, wybrałbym to drugie. Cóż... mam nadzieję, że w końcu znajdzie się w moim życiu osoba, która mnie zaakceptuje.
    No to pochwal się jeszcze ile masz lat? tylko jak wyjedziesz że masz 15-20 i jeszcze nie tego to ... bo co innego jak ktoś ma te ponad 20 i zaczyna marudzić potem ponad 30 to już faktycznie coś nie halo. No ja zawsze chciałem się do kogoś przytulić ale teraz jako że już po mnie to nic tylko się dowiedzieć jak to...

    Skomentuj

    • thlo
      Erotoman
      • Jul 2016
      • 513

      Napisał unruchated
      No to pochwal się jeszcze ile masz lat? tylko jak wyjedziesz że masz 15-20 i jeszcze nie tego to ... bo co innego jak ktoś ma te ponad 20 i zaczyna marudzić potem ponad 30 to już faktycznie coś nie halo. No ja zawsze chciałem się do kogoś przytulić ale teraz jako że już po mnie to nic tylko się dowiedzieć jak to...
      Unruchated a ty czytać nie umiesz na profilu facet ma napisane 24 ma 24 lata to już myślę że chyba dużo.Ja się martwiłem po raz pierwszy że jestem prawiczkiem jak miałem powyżej 20 między 20 a 21 wtedy pierwsze desperackie próby zwrócenia na siebie uwagi płci pięknej.
      Powiedz no co u ciebie spowodowało,że nic ci się nie udało przez tyle czasu?
      beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

      Skomentuj

      • 219212
        Świętoszek
        • Sep 2017
        • 7

        Napisał thlo
        Powiedz no co u ciebie spowodowało,że nic ci się nie udało przez tyle czasu?
        To trochę wstydliwe, ale skoro jesteśmy na forum o tematyce seksu to chyba wstydzić się nie mam czego. Nie jestem specjalnie nieśmiały, dobrze dogaduje się z dziewczynami i delikatny flirt nie sprawia mi większych trudności. Problemy zaczynają się, kiedy skrzypce zaczynają grać fizyczną miłość. Mam kompleksy - cierpię na atopowe zapalenie skóry, jako dziecko miałem stulejkę. To wszystko ciąży mi w mojej głowie i o ile masturbacja nie sprawia mi kłopotu, to cielesny kontakt z drugą osobą jest dla mnie czymś niewyobrażalnie trudnym. To ewidentnie problem związany z psychiką i boje się, że żadna dziewczyna tego nie zrozumie. Dlatego też, jak pisałem w poprzednim poście, czekam na osobę, która to zaakceptuje, udzieli mi wsparcia, dzięki któremu wspólnie wyjdziemy z tego problemu.

        Skomentuj

        • unruchated
          Świętoszek
          • Jan 2017
          • 29

          Napisał thlo
          Unruchated a ty czytać nie umiesz na profilu facet ma napisane 24 ma 24 lata to już myślę że chyba dużo.Ja się martwiłem po raz pierwszy że jestem prawiczkiem jak miałem powyżej 20 między 20 a 21 wtedy pierwsze desperackie próby zwrócenia na siebie uwagi płci pięknej.
          Powiedz no co u ciebie spowodowało,że nic ci się nie udało przez tyle czasu?
          A to że się nie udało przez tyle czasu to że:
          1 Dupa wołowa jestem.
          2 Ryj też nie za ciekawy
          3 I chyba najważniejsze to Przekleństwo pokoleniowe że nic się nie udaję, innego rozwiązania nie widzę.
          Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

          Skomentuj

          • Lauren
            Świętoszek
            • Jun 2016
            • 40

            Wypisuje się z klubu. Było w sumie raczej słabo, ale było, więc...

            Skomentuj

            • thlo
              Erotoman
              • Jul 2016
              • 513

              Napisał Lauren
              Wypisuje się z klubu. Było w sumie raczej słabo, ale było, więc...
              Najpierw Nadika potem Lauren wy chyba nie traktujecie tego poważnie nabijacie się z nas
              beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

              Skomentuj

              • Nadika
                Świętoszek
                • Dec 2016
                • 39

                Napisał thlo
                Najpierw Nadika potem Lauren wy chyba nie traktujecie tego poważnie nabijacie się z nas
                nie planowałam. Tak wyszło.

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator

                  Demoniczna Bogini

                  • Mar 2012
                  • 2687

                  Piccollo i nadal nic się nie zmieni jeśli sam z tym czegoś nie zrobisz. To z nieba nie spadnie.
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • Kationek
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 749

                    Napisał Piccollo
                    A ja dalej w klubie...
                    A co zrobiłeś żeby się z niego wydostać? (bez złośliwości, aby nie było...)
                    Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Administrator

                      Demoniczna Bogini

                      • Mar 2012
                      • 2687

                      Napisał Piccollo
                      Teraz jest wielce prawdopodobne, że spotkamy się ponownie. Ale nie liczę na cokolwiek więcej. .
                      Dlaczego nie liczysz na więcej? Już się poddałeś w tym temacie czy ci się nie podoba?
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      • motylem_jestem
                        Świętoszek
                        • Oct 2017
                        • 1

                        Cześć, trochę przeglądałam ten temat i postanowiłam też tu dołączyć. Mam 22 lata i nadal jestem dziewicą, mimo tego, że mam za sobą dwa poważne związki, jeden zakończony niedawno. Zaczęłam myśleć, że już nigdy nikogo nie znajdę. Chociaż jestem raczej uważana za atrakcyjną i zawsze miałam jakiegoś adoratora wokół siebie to nie mogę znaleźć nikogo komu mogłabym się oddać w całości. Chyba mam jakiś problem ze sobą.. To tyle, musiałam się wyżalić xD

                        Skomentuj

                        • Scaramanga
                          Perwers
                          • Dec 2010
                          • 849

                          Hej, możliwe, że zbudowałaś wokół inicjacji jakąś mistyczną otoczkę i zwyczajnie nikt nie jest godzien twojej cnoty. Albo rzeczywiście twoi faceci nie byli godni zaufania, bo pierwszy raz polega głównie na zaufaniu, że ta druga osoba nie wyśmieje, będzie wyrozumiała, cierpliwa, delikatna, a potem dyskretna. Może zwyczajnie nie jesteś gotowa sama z siebie, bez pośpiechu, to nie wyścig, ale nie rób z tego sacrum, bo potem możesz żałować, że fakt cnoty podyktował tobie pewne decyzje.

                          Skomentuj

                          • thlo
                            Erotoman
                            • Jul 2016
                            • 513

                            Napisał motylem_jestem
                            Cześć, trochę przeglądałam ten temat i postanowiłam też tu dołączyć. Mam 22 lata i nadal jestem dziewicą, mimo tego, że mam za sobą dwa poważne związki, jeden zakończony niedawno. Zaczęłam myśleć, że już nigdy nikogo nie znajdę. Chociaż jestem raczej uważana za atrakcyjną i zawsze miałam jakiegoś adoratora wokół siebie to nie mogę znaleźć nikogo komu mogłabym się oddać w całości. Chyba mam jakiś problem ze sobą.. To tyle, musiałam się wyżalić xD
                            Wiesz co powiem tobie szczerzę ,że wy kobiety to macie jakiś problem ze sobą albo dajecie na maksa albo w ogóle nie dajecie albo rozpustna albo dziewica. Może byś tak nie myślała o swoim dziewictwie jak o jakimś super niesamowitym wydarzeniu ale po prostu czymś co warto przeżyć w właściwy sposób.Nie szukaj księcia na koniu tylko normalnego szanującego cię faceta dla którego coś znaczysz?
                            beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                            Skomentuj

                            • 219212
                              Świętoszek
                              • Sep 2017
                              • 7

                              Napisał thlo
                              Może byś tak nie myślała o swoim dziewictwie jak o jakimś super niesamowitym wydarzeniu
                              Nie zauważyłem takiego tonu w wypowiedzi koleżanki.

                              Skomentuj

                              • Waldorf
                                Świętoszek
                                • Aug 2011
                                • 2

                                To ja tylko się przywitam.

                                29 lat

                                Od zawsze miałem problem ze społecznymi sytuacjami, a tematy damsko męskie mnie przerażały. Ostatnio dopiero (może przez zbliżającą 30-tkę) zaczynam poważnie myśleć, żeby coś w tym temacie zmienić.

                                Skomentuj

                                Working...