W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Gdzie i jak po raz pierwszy widzieliście cipkę/penisa?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • samruth
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 5

    #91
    jakoś dawno temu miałem ze 8 lat kuzyn mi pokazywał fiuta i robił inne rzeczy teraz wiem że to molestowanie było. potem sie dowiedziałemże moją siostre też molestował. troche sie to odbiło na mojej psychice. a w ogóle do mnie i mojej siostry przyjeżdzało dwoch kuzynów i kuzynka to se nawzajem pokazywaliśmy pod pretekstem jakiejś randki w ciemno. teraz se przypominam że tej kuzynce cipke dotykałem ale było za****ście. jeszce kolega zza płotu robił jakieś cyrki i pokazywał nam ptaka. ale to były czasy heh

    Skomentuj

    • czubek
      Świętoszek
      • Jun 2007
      • 2

      #92
      Hehe pierwsze uroki kobiecości udało mi się zaobserwować u koleżanki w przedszkolu pod czas leżakowania po obiedzie. Usłyszałem pytanie czy chcę coś zobaczyć odpowiedziałem że jasne.. Pokazała i cóż jak to dziecko w wieku 5-6lat powiedziałem fajne i poszedłem dalej leżakować.

      Skomentuj

      • lucjan
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 1

        #93
        moja ****

        chyba mialem 9 lat od kolezanki miala male wloski nawet paluszek dala w cipke wsadzic

        Skomentuj

        • lolek222
          Świntuszek
          • Jun 2007
          • 87

          #94
          ja widziałem u koleżanki jak sie kąpalismy na waleta w jeziorze, ona pływała na pleckach i miała picz na powierzchni. Tak się podjarałem, że pod wodą waliłem wacka!

          Skomentuj

          • Pozdro&Pocwicz
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 5

            #95
            Ja pierwszy raz widzialem piczke w przedszkolu. Razem z kumplem poprosilismy o to kolezanke. Ta nie protestujac pokazala i nawet pozwoila dotknac ;p A tak bardziej naocznie to z moja pierwsza dziewczyna podczas pierwszego razu (16 lat mialem wtedy)

            Skomentuj

            • magikpfk
              Ocieracz
              • Jul 2007
              • 109

              #96
              natomiast u mnie w przedszkolu były takie dwie dziewczyny które pokazywały cipki chłopakom a my uciekaliśmy dziwna sprawa troche

              Skomentuj

              • Huberto
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 8

                #97
                Kuzynka mi pokazała jak miałem 11 lat a ona 15 tylko wtedy nie kumałem o co jej chodzi ...
                I tak wszyscy ssiecie.... D:

                Skomentuj

                • magikpfk
                  Ocieracz
                  • Jul 2007
                  • 109

                  #98
                  ciekawe co byś teraz zrobił jakby Ci pokazała

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #99
                    Własnego członka widzę od momentu narodzin - nikt mi go nie doszywał, jest naturalny .
                    No, a jeśli chodzi o żeński narząd płciowy to... W wieku kilkunastu lat, koło 11/12 przez przypadek widziałem podczas wizyty u koleżanki, gdy ta, chora, miała na sobie krótkie spodenki i brak bielizny ;].
                    Tak czy siak, do niczego nie doszło, czego w sumie można się spodziewać po takim wieku .
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • Dolla
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 16

                      Penisa.. podczas pierwszego lodzika, on mi orbił minetke, a potem ja mi lodzika robiła, a to było w wieku 16 lat.. on miał 18, poznaliśmy sie na gg było cudownie, teraz już jesteśmy razem

                      Skomentuj

                      • _LotH_
                        Świntuszek
                        • Jul 2007
                        • 78

                        zabawy z dzieciaki z sąsiedztwa wiek ok 6 lat przerabialiśmy siostre kumpla na chłopaka za pomocą kłosa pszenicy [nie pytajcie]
                        A prosiłem grzecznie...

                        Skomentuj

                        • Poker
                          Świntuszek
                          • Sep 2006
                          • 67

                          niezapomniana kolonia na węgrzech,wiek 14 lat- podglądanie plaży nudystów

                          Skomentuj

                          • limonka
                            Świntuszek
                            • Jan 2006
                            • 50

                            u mnie wyjatkowo wczesne bylo tego typu doswiadczenie...
                            w wieku 5 lat dorosly sasiad mnie molestowal,widzialam dokladnie jego penisa.Moze dlatego teraz jestem taka zgryzliwa ?

                            Skomentuj

                            • laleczka12
                              Świntuszek
                              • Jul 2007
                              • 71

                              pierwszy raz ptaszka widzialam ok w 2 klasie szk, podstawowej, kolega nam pokazywał a my w zamian jemu

                              Skomentuj

                              • Naga_Sadow
                                Banned
                                • Aug 2007
                                • 7

                                Hmm... Kijów, piękna Ukraińska jesień, czterech uzbrojonych po zęby bandytów i ja sam z moim wiernym kałachem...

                                A tak na poważnie to cipke podczas zabaw w doktora z kuzyneczką. Swoja drogą za****sta z niej teraz dupcia...

                                Skomentuj

                                Working...