Strefy erogenne kobiety..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pannaanastazja
    Erotoman
    • Jul 2011
    • 396

    #91
    uszy , odpływam jak facet podgryza mi uszy
    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

    Skomentuj

    • LimaWhiskey
      Świętoszek
      • Aug 2011
      • 2

      #92
      Wewnętrzne strony stawów łokciowych, wkładanie ręki we włosy od karku w górę, pocałunki wzdłóż kręgosłupa, uszy, szyja.
      Ale szyja to dopiero jak jest podniecona mocniej, bo inaczej łaskocze

      Skomentuj

      • Cysosz
        Świętoszek
        • Jun 2011
        • 10

        #93
        dłonie ..

        ..
        Będę studiował ten watek, może jeszcze o czymś powinienem wiedzieć, bo uwielbiam patrzec jak ona mdleje, jak wiję się i ten grymas na twarzy, te nieprzytomne oczy ..
        W glowie jest sex i erotyzm - wiadomo.
        Raz jedna moja przyjaciólka po latach opowiedziała mi jak zadziałał dotyk, jak dotknąłem dłonią jej ramienia na wysokosci piersi, sam nie wiedzieć czemu zacząłem dotykanie od dłoni, po zewnętrznej stronie, sunąc w kierunku ramion. Lubiła jak siadałem za nią gdy siedziała przy biurku, podnosiłem włosy i calowalem kark i szyję ponizej uszka, jak dotykalem bioder przez sukienkę, sciskając, masując .. wkładając dlonie miedzy uda i przesuwając po nich ..
        Teraz jedna moja przyjacióka, uwielbia wypinać tyłeczek a ja wilgotnymi wargami całuję zgięcia posladków i ud .. całowanie i ssanie płateczków od tyłu przy złożonych udach ..
        Masowanie punktu G, pieszczenie górnej ścianki dziureczki to jakby podręcznikowe chwyty .. delikatnie.
        Lizanie całym językiem suteczków i calych piersi ..

        Skomentuj

        • mini_mini
          Świętoszek
          • Aug 2011
          • 22

          #94
          Uwielbiam ...gdy On językiem wodzi wzdłuż kręgosłupa, zataczając następnie kółeczka w moich dołeczkach nad pupą, wraca później do góry tą samą drogą, wzdłuż kręgosłupa....
          Po takim wstępie jestem już ugotowana...

          Wystarczy chwila i po mnie... hihi
          Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

          Skomentuj

          • nieuchwytna
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2011
            • 251

            #95
            W moim przypadku piersi, wewnętrzne strony dłoni i to jak powoli bawi się moimi włosami...
            Trzy czwarte z miłości.

            Skomentuj

            • pamlintasz
              Świntuszek
              • Mar 2010
              • 52

              #96
              Najważniejsza strefa erogenna znajduje się pomiędzy uszami- to mózg!! To tam rodzi się namiętność

              Skomentuj

              • Malinka_a
                Perwers
                • Feb 2011
                • 1219

                #97
                zgadzam się w 100 % z powyższym. jak dziewczyna jest czymś zmartwiona, nie ma pasującego jej klimatu (bo nie każda może w każdych warunkach), ma zł dzień itp, to trudno ją podniecić.
                ale jak mówi mój chłopak - u kobiet całe ciało może być strefą erogenną, jeśli się dotyka w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie.
                widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                Skomentuj

                • Pani G
                  Świntuszek
                  • Oct 2011
                  • 80

                  #98
                  Uwielbiam jedną rzecz najbardziej na świecie. Delikatne, ale to bardzo delikatne głaskanie po wewnętrznej stronie ręki od dłoni do łokcia, razem z tym zagłebieniem gdzie ręka się zgina. Bardzo mnie to rozluźnia, wprowadza w błogi stan, a jednocześnie nastawia jakoś tak, że mogłabyć później zrobić coś niegrzecznego
                  Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                  Skomentuj

                  • lucas21
                    Erotoman
                    • Jun 2011
                    • 458

                    #99
                    Eh szkoda, że nie trafiłem na strone 6 lat temu :/ Tak musiałem sam wszystkiego się nauczyć metodą prób i błędów.. Ale moge potwierdzić dla tych, którzy by uważali, że opis na 1 stronie to "ściema", otóż, nie wszystko co opisane zgadza się Dodał bym w sumie kilka innych rzeczy, które działają tak, że dziewczyna zacznie wyć z przyjemności, a nie zostały podane w opisie, ale każdy sam sie uczy...

                    Skomentuj

                    • Ahead
                      Ocieracz
                      • Sep 2010
                      • 188

                      szczególnie uszy (uwielbiam język w uchu, kiedy słyszę przyspieszony oddech to wow), ostre ssanie sutków (szczególnie lewa brodawka, mój ostatni kochanek był w tym najlepszy), oczywiście łechtaczka i całe wargi sromowe (szczególnie z prawej strony).

                      Skomentuj

                      • Lilith.
                        Erotoman
                        • Feb 2010
                        • 439

                        Ehh, niech sobie przypomnę gdzie ja mam te strefy erogenne... Tak dawno się nimi mój facet nie interesował...
                        Wzgórek łonowy, wargi sromowe, łechtaczka - to wiadomo. Jeśli chodzi o piersi to szczególnie sutki i skóra wokół: przygryzanie, ssanie, lizanie, wodzenie palcem wokół sutka, wszystko co się da Mocno działa na mnie też długie i powolne smyranie po dekolcie, linii stanika, stopniowe sięganie głębiej oraz ściskanie piersi przez ubranie, napieranie na nie.
                        Bardzo wrażliwe mam również szyję, kark, uszy. Samo gryzienie, lizanie i ssanie uszu potrafi mnie bardzo podniecić. Moja szyja lubi być traktowana brutalnie (malinkami, podduszaniem) bądź pocałunkami i lizaniem, w zależności od nastroju - oba sposoby dają efekt. Całowanie karku i linii wzdłuż kręgosłupa potrafi zdziałać cuda... Lubię też głaskanie boczków, ale raczej zewnętrzną stroną dłoni (mam łaskotki).
                        Przyjemne jest również ściskanie i bicie pośladków (im mocniej tym lepiej ), wodzenie palcami pomiędzy nimi, pocałunki podbrzusza i wewnętrznej strony ud (chociaż z udami bywa różnie, często mam tam łaskotki, za to zawsze działa wkładanie dłoni między zaciśnięte uda). Uwielbiam być trzymana za biodra, kocham błądzenie dłońmi wzdłuż mojej talii.
                        Wydaje mi się też, że na wewnętrzną stronę przedramion bardzo przyjemnie działałyby pocałunki, malinki, ale tego nie testowałam.
                        Ach, zapomniałabym. Powolne masowanie opuszkami palców skóry głowy, szczególnie w okolicach karku, daje niesamowite uczucie, aż nie potrafię go opisać

                        Generalnie zgadzam się z poglądem jaki przytoczyła Malika, że erogenne potrafi być całe ciało kobiety jeśli się je odpowiednio potraktuje Najważniejsze jest aby interesować się całym ciałem, bo czasem można znaleźć wrażliwe strefy w miejscach, w których w ogóle się ich nie spodziewamy (u mnie tak było z masowaniem skóry głowy).
                        Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                        Skomentuj

                        • Jelena
                          Świntuszek
                          • Mar 2012
                          • 45

                          Wszystko fajnie, tylko osobiście nie znoszę pieszczot brzucha.
                          Za to szyja, uszy, palce wędrujące we włosach- mega przyjemne.
                          Zresztą dla mnie szczególne znaczenie ma gra wstępna i pieszczoty, stosunek jest tylko tego dopełnieniem.
                          Jest okej.

                          Tylko wiesz,
                          czasami smutno.

                          Skomentuj

                          • trinitro
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 18

                            Ostatnio odkryliśmy z moją super patent. Jak się całujemy, to liżę ją koniuszkiem języka po dziąsłach. Tak, między zębami a wargami, na górze i na dole. UWIELBIA TO (za to na mnie to słabo działa)

                            Skomentuj

                            • ppatrycja
                              Świętoszek
                              • Apr 2012
                              • 28

                              prócz wiadomych miejsc - wewnętrzna część ud, szyja, dolny odcinek brzucha, usta..

                              Skomentuj

                              • TwojaFantazja
                                Banned
                                • Jan 2012
                                • 39

                                Moja kobieta uwielbia jak pieszczę jej uszka potem szyja ... ona dostaje przy tym dreszczy, a ja wtedy nie muszę długo czekać na rozwinięcie akcji ...

                                Skomentuj

                                Working...