W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewczyna po toksycznym związku i zbytnie zaangażowanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • digo1205
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 104

    #46
    Napisał Siarczan_Potasu
    Uzależniłeś się emocjonalnie od niej? Szukasz kontaktu, często o niej myślisz?
    Masz jakieś doświadczenie z kobietami czy po prostu to jedna z pierwszych, która zwróciła na Ciebie uwagę i dlatego tak się zaangażowałeś w tą znajomość?
    Rzeczywiście było to w jakimś stopniu uzależnienie emocjonalne, a ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z kobietami. Co prawda nie jestem prawiczkiem, dla którego każda kobieta jest chodzącym ideałem i boi się złapać ją za cycka żeby nie urazić, bo zdarzało mi się zaciągnąć pannę do łóżka, ale problem u mnie zaczyna się w momencie kiedy spotkam taką która włączy mi w głowie tryb ****nego romantyka.
    Tak było w tym przypadku i w momencie kiedy lizaliśmy się u mnie w aucie i miałem okazje ją przelecieć a ona stwierdziła, że jeszcze za wcześnie zabrałem rękę z jej biustu i odpuściłem. Teraz wiem, że niepotrzebnie.

    Napisał Siarczan_Potasu
    Według mnie powinieneś zapomnieć. Zerwać i się do niej nie odzywać. Ona zakręci Cię wokół palca, bo widzi, że Ci zależy i za głupie buzi-buzi jesteś na każde zawołanie. W końcu ona spotka gościa, który będzie ją bzykał, Ty dla niej odejdziesz w zapomnienie, a sam zostaniesz z myślami o niej w swojej głowie i kutasem w swojej dłoni.
    Kontakt zerwany. Emocje opadły. Teraz myśląc o tym już czysto racjonalnie sam dochodzę do wniosku, że byłoby tak jak piszesz. Na jakiejś głębszej relacji z nią przestaje mi zależeć... tylko żałuję, że jej nie zaliczyłem bo na prawdę fajna z niej dupa

    Skomentuj

    • Christophero
      Banned
      • Feb 2009
      • 1039

      #47
      Napisał Siarczan_Potasu
      Primo: ale obciągu z tego nie będzie.

      Drugie Primo: a sam zostaniesz z myślami o niej w swojej głowie i kutasem w swojej dłoni.
      Dokładnie.
      Zgadzam się z Panem Siarczanem i chylę głowę w rycerskim pozdrowieniu.
      Mi się tak wydaje że to określenie całkowicie wyjaśnia cały problem.

      Napisał Siarczan_Potasu
      Dodatkowo pierwszy typ nie pyta o takie rzeczy na forum tylko wie jak działać aby zamoczyć.
      Polałem się ze śmiechu!!!
      hHAHAHAHAHHAHAHAH
      0statnio edytowany przez Christophero; 19-01-16, 13:55.

      Skomentuj

      • mathley

        #48
        Napisał Christophero
        klasycznym kryzysowym narzeczonym zostanie.

        A na poważnie, to ja właśnie za to nie szanuję kobiet.
        Oczywiście poza moją żoną i matką.
        Kobiety to cyniczne suki, manewrujące tymi, którzy się nabiorą na ich czułości i gierki.
        Żal mi naszego bohatera i gospodarza postu.
        Jest ofiarą kolejnej cynicznej suki, która nie wie czego chce.

        Jak jeszcze raz przylezie do naszego gospodarza postu ta niunia i zacznie coś *******ić to trzeba ją zerżnąć i zostawić, aby karma się wyrównała.
        Inaczej nie zazna spokoju.
        Sedno sprawy, lepiej bym tego nie ujął Dlatego nie bawię się w stałe związki, szkoda życia na to.

        Skomentuj

        Working...