Zimna żona

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • _dopamine
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 27

    #61
    joe, tyle że ktoś o dom zadbać musi. Dużo ludzi zapomina o jednej rzeczy - to nie jest tylko związek dwojga ludzi - to rodzina z dzieckiem. Wy wszyscy mądrale spakowalibyście walizki i nara. Ale błędy rodziców najbardziej odbijają się na dziecku. Autor ma wielkie jaja, że to znosi i ogarnia a ponadto chce to naprawiać. Niestety żyjemy w czasach gdy jak coś się popsuje to wymienia się to na nowe a nie naprawia.

    Skomentuj

    • itakpowiem
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 215

      #62
      Facet uciekaj od niej bo wpędzisz się w choroby ze stresu. Po 30tce jeszcze możesz znaleźć kilka na prawde fajnych kobiet, jeśli jesteś ogarnięty i masz przyzwoitą prace. Wiem że dziecko może być dla nich problemem, ale są też takie które same mają dzieci i przyjmą Cię z otwartymi ramionami

      Skomentuj

      • men_anonim
        Erotoman
        • Oct 2014
        • 426

        #63
        Masz tylko dwie możliwości: zostać z nią i szukać seksu na boku albo odejść.
        U mnie jest trochę inaczej, z moją żoną przed narodzinami dzieci nie było problemu z seksem. Teraz od około 3 lat kompletna klapa. Były rozmowy, kłótnie i nic. Jak jest zero tak jest. Ja nie zamierzam się z nią rozwodzić bo poza seksem jest wszystko oki. Dlatego jak mam ochotę to czasem wyskoczę na bok. Nigdy nie będzie idealnego rozwiązania, to jest po prostu życie. Ty będziesz, chciał ona nie. A zmuszać kogoś na siłę, wbrew jej woli, nie tędy droga.

        Skomentuj

        Working...