W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prawidłowy wygląd penisa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyspans
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 2

    Prawidłowy wygląd penisa

    Witam mam jedno pytanko. Nie wiedziałem czy nadawało sie do tematu o stulejce wiec założylem nowy temat. Dreczy mnie takie pytanie czy mój penis jest "prawidowy"
    A wiec w stanie spoczynku moge sciągnać cały napletek tak jak by "wywinać go na druga strone". W stanie zwodu napletek schodzi mi gdzieś do połowy sam. Aby zszedł z całego grzyba musze mu lekko pomóc (nie wywoluje to zadnego bólu). I tu zaczyna sie problem po zejściu zaraz za grzbem tworzy się fałda skóry (napletka) i sama spowrotem nasówa się na grzyba. Aby się nie nasuneła musze tak jak by zacisnąc posladki wtedy ciagle jest w tym rowku. Skóre mogę jeszcze bardzije sciagnać prawie do takiego stopnia jak w stanie bez zwodu czyli "wywinąć napletka na druga strone". Lecz wtedy wędzidełko ciagnie grzyba do dołu i jak puszcze spowrotem napletek wraca pod grzyba. Naciąganie w żaden sposób nie wywołuje bólu. I mam takie pytanie czy to jest prawidłowe stylulejki raczej na pewno nei mam bo skóre bez problemu mogę sciągnać nawet dalej niż za grzyba. Lecz penis w czasie zwodu nie wyglada tak jak w stanie spoczynku. Za grzybem jest fałda skóry która trzeba potrzymywać naprerzeniem posladków aby sę nie nasuneła spowrotem na grzyba. Czy penis w czasie zwodu wygląda tak jak w stanei spoczynku, zę napletek jest wywinięty na druga stronę ? A może jest to trochę za krótke wędzidełko ? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #2
    Rozprawa z cyklu footballowe grzybobranie, zwody, grzyby, wywijania i maniany + faza spiętego poślada.
    Jesteś moim dzisiejszym numero uno, dlatego obdarowuję Cię żółtą koszulką lidera.

    Żeby jednak nie nabijać sobie tylko postów, odpowiem.
    Jeżeli chodzi o "prawidłowy" wygląd penisa, to trudno znaleźć jeden, idealny wzór, właściwie nawet nie wiem, gdzie należałoby szukać.
    Niemniej sztuka naścienno-ławkowa, która obfituje w nieskończoną ilość kutasów i które to towarzyszą mi od przedszkola, aż po studia (obawiam się, że i w pracy jakiegoś naściennego freska, choćby w kiblu znajdę). Pozwala mi domniemywać, że wszystko u Ciebie w porządku.
    Po pierwsze nie powinieneś się przejmować, jeżeli jak to sam napisałeś "raczej na pewno" nie masz stulejki, po drugie nie każdy ma wystawowego penisa "czystej krwi". Istotne jest, żeby spełniał swoją funkcję.
    A jak niewyględny to w dziurę, albo do buzi go od razu pakuj.

    Skomentuj

    • Wujek

      #3
      wszystko ok
      Całkiem ściągnięty napletek w wzwodzie mają praktycznie tylko obrzezani faceci.

      Skomentuj

      • hanca22
        Świntuszek
        • Jun 2006
        • 63

        #4
        Moim zdaniem też wszystko ok. To normalne, ze napletek wraca, nawet w czasie pełnego wzwodu.

        Skomentuj

        • dyspans
          Świętoszek
          • Jul 2009
          • 2

          #5
          Wielkie dzięki, teraz moge spokojnie spać. Można zamknać/usunąć. Jeszcze raz dziękuje i życze wysołych świąt

          Skomentuj

          • tybetiusz
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 23

            #6
            Mam to samo. Po przeczytaniu wielu postów wnioskuję, że mam za krótkie wędzidełko.

            Skomentuj

            Working...