W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problemy z penisem - grzyb

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kriserr
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2007
    • 253

    #16
    Napisał krauzak
    a to laski serka nie lubią?
    nie bo serek jest homo'genizowany i poza zasięgiem :p
    A wracając do tematu obierając banana ze skóry po za tym ze go przyzwyczaisz to bedziesz miał dyskomfort,lepiej chyba jak grzybek jest schowany i wychciagasz gdy oddajesz mocz czy coś. Osobiście polecam trzepanie nim tak z 10-20 minut raz albo kilka razy na dzień to sobie wyrobisz tak dobrze sprzet ze gdy przyjdzie ci co do czego partnerka dalej bedzie chciała gdy normalnie twoj mały przyjaciel po dojściu poszedłby spać. Dla tego te ćwiczenia wyrobią ci sprzet że nawet po spuszczeniu nie bedzie boleć i twoj ptak dalej bedzie mógł służyć twojej kobiecie;-) zrobisz jak bedziesz chciał ja ci radze właśnie trzepaj ile wlezie xd

    Skomentuj

    • SecretBoy
      Świętoszek
      • Mar 2010
      • 16

      #17
      Czyli mam masturbować się ile wlezie?

      Skomentuj

      • kriserr
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2007
        • 253

        #18
        Napisał Morti949
        Czyli mam masturbować się ile wlezie?
        No ja tak robie bo chce, bo musze ze swoich powodów mimo sexu to tez robie.Poprostu to nie jest złe,tylko wmawiasz sobie że robisz dla zdrowia...by żyło sie lepiej :p;-)

        Skomentuj

        • Wiedźmin
          Seksualnie Niewyżyty
          • Oct 2010
          • 302

          #19
          Napisał kriserr
          Poprostu to nie jest złe,tylko wmawiasz sobie że robisz dla zdrowia...by żyło sie lepiej :p;-)
          Bo robisz to dla zdrowia Lepsze krążenie jest po orgaźmie, lepsze samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, większa zdolność do koncentracji, poznanie swego ciała i tak dalej
          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
          Rémy de Gourmont

          Skomentuj

          Working...