Fleshlight, czyli sztuczna pochwa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Suns
    Świętoszek
    • Dec 2018
    • 7

    #16
    Napisał unknownstyle
    Temat stary ale chyba jary bo mnie też zastanawiają te sztuczne wynalazki z tego co udało mis się ustalić to te fleshlight są bardzo dobre pod względem żywotności i uzyskiwanych doznań tylko dużo tego do wyboru i ... nie wiadomo którą wybrać może ktoś ma którąś aktoreczkę sprawdzoną i może podzielić się opinią?
    Polecam Riley Raid lub Tera Patrick. Jestem Fleshlightowym maniakiem więc jak coś to pytaj

    Napisał Erer
    Cześć
    Ktoś z was używa fleshlight?
    Kurde czytam dobre opinie i kusi. Ale jednak to wydatek rzędu 320-350zł
    Nie powiem, żeby to było dla mnie mało.
    Jak dla mnie tylko Fleshlight, ale jak już pisałem wcześniej jestem wielbicielem tych zabawek, więc mogę być nieobiektywny. Ale tenga nie daje tych samych doznań. Ja lubię widzieć jak wchodzę w cipkę... A co do ceny, to na sexgadzet czasami można upolować za ok. 250 zeta no ale to i tak zawsze ponad dwie stówy. Ale jak dla mnie warto. Kumpel ma silikonowa lale - to jest dopiero wypas, ale kosztowała 2 koła...
    Last edited by sister_lu; 28-02-22, 17:20.

    Skomentuj

    • Bezi111
      Świętoszek
      • May 2010
      • 3

      #17
      Jeśli jestem za zabawą sztuczną cipką jest to coś fajniejszego niż zabawa normalna. Co do tego jaka to już coś, osobista preferencja. Na pewno mam marzenie by sąsiadka pomogła mi w takich zabawach

      Skomentuj

      Working...