W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jądra.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mathew500
    Świntuszek
    • Dec 2009
    • 90

    Jądra.

    Witam

    Moje pytania brzmią następująco. Czy każdy facet ma jądra takiej samej wielkości? Od czego to zależy? Czy przez masturbacje mogą się one skurczyć?
    "Sekunda z nią, wynagradza te wszystkie złe godziny.."
  • MrrrAucin
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 630

    #2
    Nie, mężczyźni nie mają tej samej wielkości jąder. Zależy głównie od genów, masturbacja nie ma na to wpływu.

    Skomentuj

    • kriserr
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2007
      • 253

      #3
      Nie przez masturbacje nie, ale pod wpływem zimna czyli chodząc w zimie,zarówno penis jak i jądra się kurczą i wogóle skora moszny inaczej reaguje są bardziej zwarte twardsze ale mniejsze niż w normalnej temperaturze;-)

      Skomentuj

      • MrrrAucin
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 630

        #4
        Jeśli jądra ci się kurczą w zimnie to szczerze współczuje. To moszna się kurczy, żeby "trzymać" jądra jak najbliżej ciała, po to żeby utrzymać właściwą temperaturę

        @Down: pisałem do krissera
        0statnio edytowany przez MrrrAucin; 09-04-11, 16:14.

        Skomentuj

        • mathew500
          Świntuszek
          • Dec 2009
          • 90

          #5
          Napisał MrrrAucin
          Jeśli jądra ci się kurczą w zimnie to szczerze współczuje. To moszna się kurczy, żeby "trzymać" jądra jak najbliżej ciała, po to żeby utrzymać właściwą temperaturę
          Nie kurczą mi się to było pytanie z czystej ciekawości
          "Sekunda z nią, wynagradza te wszystkie złe godziny.."

          Skomentuj

          • zbuntowany
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2006
            • 237

            #6
            Napisał Chica
            Wielkośc jaj zależy od ilości testosteronu w organizmie
            Przy czym się okazuje, że dostarczanie testosteronu z zewnątrz powoduje zmniejszenie jąder. Chyba chodzi o to, że jak jest go dużo to jądra przestają go produkować przez co maleją. Tak czytałem przy okazji informacji o "tabletkach dla mężczyzn".

            Skomentuj

            • zbuntowany
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2006
              • 237

              #7
              Napisał Chica
              Ale z doświadczenia stwierdzam, że duże jądra mieli ci panowie, którzy mieli w sobie też dużo męskości.
              Chodzi mi o to, że obserwacja powiązania testosteronu z wielkością jąder jest jak najbardziej prawidłowa, ale pomieszana przyczyna ze skutkiem. Jądra powiększają się gdy generują więcej testosteronu. Natomiast zewnętrzne zwiększenie jego stężenia spowoduje ich zmniejszenie, ponieważ generowanie testosteronu nie będzie potrzebne.

              To też nie jest coś co studiowałem. Wnioskuję to tylko z jednego artykułu więc mogę się mylić.

              Skomentuj

              Working...