W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niedzielne popołudnie z siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gagi
    Banned
    • May 2012
    • 11

    Niedzielne popołudnie z siostrą

    Byla niedziela. Rodzinka oprocz siostry i mnie gdzies wyjechala i mala wrocic pozno. Mieszkalismy na wsi , daleko od innych zabudowan. Bylo gorace lato.
    Co tu robic w niedzielne popoludnie. Zaproponowalem siostrze, ze ide sie poopalac.
    Po pewnym czasie dolaczyla do mnie siostra. I wtedy moje mysli zaczely znowu bladzic.
    No rozumiecie. Dziewczyna w skapym opalaczu, cieplutko z daleka od ludzi.
    Posmarowala mi plecy olejkiem a ja jej. Potem opalanko. Ja jednym okiem ogladam sobie jej cialko a reszte czego nie widze sobie wyobrazam. W pewnym momencie, zdzblem trawy zaczalem ja laskotac w okolicy brzuszka. Siostrzyczka przebudzila sie i delikatnie mnie opieprzyla. Po pewnym czasie mielismy juz dosc tego lezenia na sloncu. Chcialo sie nam pic wiec poszlismy do domu.
    Ja caly czas podniecony. Siostra szykowala cos do picia. Ja wpadlem na pomysl aby ja jakos zachecic do wspolnej “zabawy” poszukalem “swierszczyk” gdzie bylo sporo ostrych zdjec.
    I z tym swierszczykiem do siostrzyczki – zobacz co znalazlem u Kamila ( naszego brata) w szafce. Gazetke polozylem na stole. Sistra spojrzala bokiem i mowi “ skoncz z tym i idz do piwnicy po sok. Poszedlem i dlugo nie wracalem w nadziei, ze ona bedzie miala czas obejrzec gazetke.
    Jak wrocilem gazetka byla otwarta na innej stronie jak ja zostawilem. Wiec ogladala.
    Podszedlem do niej i mowie ale masz czerwone plecy i reka dotykam delikatnie jej plecki. Byly gorace i pachnace. Nie protestowala, ze ja dotykam wiec moja druga reka zaczela delikatne pieszczotki cialka siostrzyczki. W pewnej chwili mowi “ wez koc i choc na strych bo przeciez ktos
    moze przyjechac. Zamknelismy dom i poszlismy na strych. Tam momentalnie zdjalem z niej bielizne a ona zsunela mi majtki. Zaczelismy sie delikatnie piescic. W pewnej chwili, gdy tak lezelismy obok siebie , ona zrobila okrok i juz siedziala na mnie. Lekko sie uniosla i raczka wprowadzila sobie mojego ptaszka do slodkiej dziurki. Bylo cudownie. Jednak bylo tak cudownie, ze poczulem po paru minutach, ze wybuchne. Szepnalem “uwazaj i wstan” i w momencie gdy wychodzilem z niej wytrysnalem z cala sila. Cala jej cipeczka byla zlana sperma. Polozylem ja na pleckach i jezyczkiem
    pieszczac jej wszystkie dziurki i faldki doprowadzilem ja do orgazmu. Potem w milczeniu ubralismy sie i zabawa tego dnia skonczona. Tego dnia !!!!! A co bylo pozniej ?




    autor: VLD
Working...