Czy poprzez samą palcówkę dziewczyna może dojść?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kit
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 55

    #16
    Można, tylko podstawa przy pieszczeniu łechtaczki to delikatność i dużo, dużo wilgoci np. ślina

    Skomentuj

    • Enea
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1010

      #17
      Bardzo czesto, prawie zawsze dochodze kiedy facet piesci mnie palcami... heeh ja to wogole nie mam problemow z orgazmem...

      Wilgotne paluszki, szybkie ruchy aczkowiek w miarowym tempie i zaraz robi mi sie goraco bardzo szybko dochodze w ten sposob... Jesli do tego dodamy jeszcze wilgotny palec w tyleczku poruszajacy sie w tym samym tempie odlatuje w przeciagu kilku minut

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        #18
        Napisał ktos69
        Czy poprzez samo pieszczenie łechtaczki palcem bez wkładania paluszków do środka dziewczyna może dojść?
        jasne, że może, dlaczego nie?
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • L!L!
          Świętoszek
          • Jul 2006
          • 6

          #19
          Hehe a ja własnie dochodze jesli ktos piesci moja łechtaczke mmm.. uwielbiam to, sama tez czasem tak sie paluszkiem pobawie heh i jest mi cholernie przyjemnie

          Skomentuj

          • brzydki27

            #20
            moja baba np sama paluszkiem nie umie sie doprowadzić do orgazmu łechatczkowego (sama to jedynie prysznicem) a np jak robie jej palcówke choć jest bardzo bliziutko to i tak jeszcze nie dochodzi podobnie jest przy analu, jedyne orgazmy jakie narazie ma to przy lizaniu i daje mi wygnał wtedy wjeźdzam i ma ten odjazd problem tkwi w tym ze wcześniej miała tylko jednego chłopaka z którym w zasadzie miał kilkanaście stosunków normalnych i samo lizanie, a potem długi długi okres zabawy z prysznicem aż do momentu jak sie poznaliśmy, narazie ciezko mi ją doprowadzić do pełni extazy (przy analu narazie jest najbliżej) ale próbuje, staram sie jak moge, kochamy sie bedzie dobrze

            Skomentuj

            • Adriano
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 91

              #21
              Jeśli facet ma wprawę, wie kiedy zrobić to wolniej a kiedy szybciej to spokojnie. Ja już na tyle poznałem ciało mojej dziewczyny, że tak. Bez problemu zrobię jej dobrze rączką.
              Bonificato...

              Skomentuj

              • bruk tejlor
                Perwers
                • Feb 2006
                • 825

                #22
                ja mam tylko orgazm lechtaczkowy.
                A wkladanie palcow moze i jest przyjemne, ale nie tak jak wkladanie peniska. Palcowka przynajmniej dla mnie potrafi byc bolesna czasem

                Skomentuj

                • monia:P
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2007
                  • 287

                  #23
                  dla mnie tez potrafi ale czuje to dlugo dlugo po bo w czasie jej trwania i gdy jestem podniecona jest mi strasznie dobrze.
                  'Nie ważne ile jest się razem...
                  Ważne jak piękne są to chwile...'

                  szczęśliwa z moim Kochanym

                  Skomentuj

                  • Mia69
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 6

                    #24
                    Ja mialam tak z bylym, ze dochodzilam za pomoca jego paluszkow Ale wtedy to trwalo bardzo dlugo i zawsze byl po tym spocony i caly mokry a Teraz mam innego, ktory potrafi cudownie lizac moja myszke i nie lubie juz palcowki, tylko minetke, aj

                    Skomentuj

                    • Michas
                      Świętoszek
                      • Jun 2007
                      • 18

                      #25
                      Najważniejsze to poznać partnerkę i sprawić żeby się z tobą oswoiła. Z moją ostatnią dziewczyną było tak, że dochodziła zarówno kiedy pieściłem ją palcami, językiem jak i penisem

                      Skomentuj

                      • CandySuxxx
                        Świętoszek
                        • Jun 2007
                        • 15

                        #26
                        Ojjj taaaaaaaaaaaaaaak!

                        Skomentuj

                        • pigułeczka
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 7

                          #27
                          Coś wam powiem - tylko się nie śmiejcie
                          Pierwszy chłopak który włożył paluszki w moje majteczki doprowadził mnie do takiego orgazmu że mmm... a miałam wtedy zaledwie 16 lat (szczerze mówiąc nie wiedziałam wtedy nic o orgaźmie i nie wiedziałam co się ze mną dzieje ALE TO BYŁO OKROPNIE PRZYJEMNE) O tym co przeżyłam doczytałam w książkach troszeczkę później :-) Ale BYŁAM zacofana :-(
                          "Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i zabijemy ostatnie zwierzę - wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy..."

                          Skomentuj

                          • parka
                            Świętoszek
                            • Jul 2007
                            • 38

                            #28
                            może dojść, może ;-) kwestia treningu i techniki

                            Skomentuj

                            • fury
                              Świntuszek
                              • May 2006
                              • 47

                              #29
                              U mnie dziewczyna dochodzi zarowno jak gmeram paluszkami w srodku jak i kiedy pieszcze jej magiczny cypelek
                              Sell Your soul to evil, then You will be dancing forever

                              Skomentuj

                              • Lilo i Stich
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 7

                                #30
                                Lilo niestety nie dochodzi przy tego rodzaju pieszczotach, ale pracujemy nad tym... Ale nie ma tego za złe gdyż nie każda dziewczyna może przy palcówce dojść więc nie łam się .

                                Skomentuj

                                Working...