W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak często kontaktujecie sie z drugą połówką?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexy_man
    Perwers
    • Feb 2007
    • 1163

    #46
    Napisał fiodorov
    A Waszym zdaniem normalne sa 1-2 dniowe przerwy w kontakcie, sms-ach tel ?
    Oczywiście, że tak.

    Fiodorov, nie spinaj się, nie gorączkuj - staraj się zachować zdrowy umiar, tak by mieć kontakt z dziewczyną, ale jednocześnie by nie wyjść na napalonego bzykacza.
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

    Skomentuj

    • fiodorov
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 9

      #47
      A jak np. z tzw olewka... Co osoba to opinia "stary olej ja, sama napisze, odpisuj olewczo itp", " nie, jest dobrze, flirtuj tak jak to robisz, nakrecaj ja" mozna zwariowac.. Wiadomo, zalezy od osoby, ale zalezy mi na niej i nie chcialbym tego zepsuc. Moze po prostu trzeba byc soba i nie przesadzac ani w jedna ani druga strone...?

      Skomentuj

      • John Anthony
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2010
        • 271

        #48
        Napisał fiodorov
        A jak np. z tzw olewka... Co osoba to opinia "stary olej ja, sama napisze, odpisuj olewczo itp", " nie, jest dobrze, flirtuj tak jak to robisz, nakrecaj ja" mozna zwariowac.. Wiadomo, zalezy od osoby, ale zalezy mi na niej i nie chcialbym tego zepsuc. Moze po prostu trzeba byc soba i nie przesadzac ani w jedna ani druga strone...?
        Bycie sobą jest ogólnie genialne, jeśli częścią osobowości jest oddanie jakiemuś zajęciu (bardzo arbitralnemu, może być pracoholizm, może być cokolwiek co zajmuje dużo energii emocjonalnej). W przeciwnym wypadku można dość łatwo zdusić tą dziewczynę strumieniem komunikacji o mocy węża strażackiego.

        Obserwacja -> dziewczyny zwykle wolą faceta który ma co w życiu robić oprócz bycia z nią.
        A hard man is good to find

        Skomentuj

        • lady_dizzy
          Banned
          • Aug 2009
          • 97

          #49
          staram sie by spotkania byly jak najczestsze, a zaden dzien nie byl pozbawiony rozmowy - jakies smsy, gg, ewentualnie tel.
          czasami dostaje mi sie opier*** za moja natarczywosc, ale zaraz po chwili slysze, ze on tez tesknil

          Skomentuj

          • Palpatin
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 37

            #50
            Z byłą widziałem się codziennie mimo to pisaliśmy ze sobą cały czas gdy się nie widzieliśmy. Gdy ona albo ja wracaliśmy do domu to również pisaliśmy ze sobą praktycznie cały czas, a wieczorem jeszcze tel.

            Skomentuj

            • PSJ
              Ocieracz
              • Dec 2016
              • 198

              #51
              Czasem 10 telefonów dziennie a czasem 2.
              O czym ty myslisz...

              Skomentuj

              Working...