Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 13-01-21, 00:59   #226
anyway90
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał wiarus Zobacz post
(...)
Zawsze "w". Poza jedynie wtedy, gdy sprawia to frajdę partnerce.
Esencja seksualnej dojrzałości. Tak rzadko to dziś spotykane, wśród lasu nudnego "ja", "ja", "ja".

Cytat:
Napisał wiarus Zobacz post
Dlaczego nie? Wszakże mowa o finale, tyle że ktoś skupił się tylko na elemencie końcowym
Skupiać się na wyrazie KONIEC, skoro najbardziej ekscytujący jest sam spacer i wszystkie jego zakręty?
Wczoraj miałam przemyślenia w tym względzie

Zgadzam się. W seksie w ogóle chodzi o drogę na szczyt. Sam finał jest genialną wisienką na torcie. Jednak czymże byłaby ta wisienka bez wspomnianego ciacha?

Fiksowanie się na finale, orgazmie (szczególnie partnerki w wykonaniu partnera) to błąd często popełniany, zwykle wynikający z braku dojrzałości.

Po różnych doświadczeniach doszłam do wniosku, że anala trzeba się nauczyć i moim zdaniem ta forma seksu smakuje najlepiej, gdy oparta jest o dobry fundament w postaci solidnej relacji w wymiarze mentalnym, zmysłowym. Anal analowi nie jest równy. Samo "rypanie" drugiej dziurki, bez fajnego kontekstu, jednak mało wnosi. Anal smakuje najlepiej, gdy w przeważającej mierze jest, wbrew pozorom, przeżywany na poziomie pozacielesnym. Ale to wyższa szkoła jazdy.
anyway90 jest offline   Reply With Quote
Old Wczoraj, 01:35   #227
wiarus
SeksMistrz

Miasto: Mazowsze

A wiesz, że to dotyczy nie tylko kobiet i nie tylko analu?
Wbrew pozorom, lub nielubianej przeze mnie w seksie logiki /wiadomo o jaką dyskusję chodzi /, do faceta także dociera ten poziom, bodźce i odczucia.
Czy to szkoła wyższa?

Niekoniecznie, chyba bardziej chodzi tu o chęć spełnienia i zaspokojenia osoby, z którą się uprawia seks. Nie potrzeba tu wyjątkowych umiejętności i perfekcji. A przynajmniej nie zawsze.
Old Wczoraj, 01:49   #228
anyway90
Seksualnie Niewyżyty

Tak, tak, wiem. Właśnie w pierwszym akapicie miałam seks w ogólnym pojęciu na myśli
Myślę, że to szkoła wyższa. Albo miałam takie doświadczenia po prostu.
Może masz rację. Może chodzi właśnie o tą chęć...

Ja bardzo cenię u mężczyzn ten pierwiastek... Hm, trudno to nawet opisać słowami. A gdy się próbuje, brzmi infantylnie. Ale niech stracę przedstawię, posiłkując się przykładem. Lubię ten wymiar męskości, w którym facet, zapytany o ulubioną pieszczotę albo co mu się akurat teraz "marzy", odpowie, że zapach cipki lub jej smak, że widok rozkoszy partnerki, a nie - chcę lodzika, chcę masaż cyckami itd. (wiadomo, że czasem można mieć na to ochotę, taka ochota jest też dla kobiety podniecająca; chodzi mi o przerysowany przykład odnoszący się do ogólnej postawy). wiem, że może zabrzmiałam jak seksualna kłoda, która tylko oczekuje. Ale myślę, że jestem jej zaprzeczeniem. Gdy wreszcie, po różnych doświadczeniach, spotkałam się z tą dojrzałością (wcale nie musi iść w parze z wiekiem, chyba(?)), o której napisałam, wiem, że przy zetknięciu z nią chce się dawać partnerowi znacznie więcej. Wtedy łatwiej zanurzyć się w sensie samej drogi na szczyt. Wyczułam tę dojrzałość w kilku Twoich ostatnich wpisach, stąd moja refleksja. Potraktuj to jako komplement
anyway90 jest offline   Reply With Quote
Old Wczoraj, 02:04   #229
wiarus
SeksMistrz

Miasto: Mazowsze

Bo wie Pani, to nie je bajka! To czasami jest ciężki wysiłek intelektualny
Powyższe powstało z przekory, jutro czeka robota, a na sama myśl o tym, co prowadzi do finału trudno będzie wrzucić nadbieg do snu.
Old Dzisiaj, 03:49   #230
Lina
Ocieracz

Pewnie "w" - mniejszy bałagan

Ostatnio edytowany przez Lina; Dzisiaj at 05:01.
Lina jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania