Puszysta pijana sąsiadka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomekandrzejwsk
    Świętoszek
    • May 2012
    • 11

    Puszysta pijana sąsiadka

    Miałem wtedy 17 lat. W wakacje zaczałem pomagac koleżance mamy, sąsiadce pani Eli w malowaniu mieszkania. Mieszkała sama w sąsiedniej klatce. Sąsiadka miała 50 lat, brunetka,puszysta, dośc wysoka, duże rozłożyste piersi. Jak wychodziłą do pracy a ja zostawałem sam w domu by malować zakradałem się do bieliźniarki i bwaiłem sie jej biustonoszami, onanizując sie przy tym. Czasami zostawiała biustonosz w łazience, wtedy specjalnie go przestawiałem by widziała że go dotykałem. Pewnego dnia, gdy malowałem u niej wyszła na imprezke firmową, ubrana elegancko w ładna spódnice i bluzke, pod nią prześwitywał biustonosz. Ja zabrałem sie za malowanie, zrobiło sie późno miałem juz iśc do domu, gdy nagle zadzwonił ktoś do drzwi, otworzyłem, a tam stała pani Ela kompletnie pijana, oparta o swojego kolege z pracy. - Pomóż mi ja przetransportowac do łóżka - kompletnoie sie upiła, wódka i upały zrobiły swoje - powiedział do mnie. Pomogliśmy pijanej sąsiadce powlec się do łóżka, gdzie ja położyliśmy. - Rozbierz ją do spania, bo jest taki upał - niech sie wyśpi - powiedział do mnie - na mnie czeka taksówka na dole - do widzenie. Rostałem sam z pijaną sąsiadką leżąca na łóżku w sypialni. podszedłem do niej, leżała bez ruchu, cieżko oddychając, czuć było z ust gorzelnie. Zaczłąem ściagac jej spódnice, miała pod spodem bordowe majtki, rozpiałem bluzke i zdjąłem, bordowy stanik opinał jej wielkie piersi. Przykryłem ja letnia kołdrą i zamierzałem pojśc do domu, nagle pomyślałem sobie, że nago bedzie spało sie jej lepiej, poczułem podniecenie. Wrócilem do jej sypialni, odkryłem ja, spała jak ją zostawiłem. Przewróciłem na bok, odpiąłem stanik, zdjałem, whow, ale cycki, super wielie rozłożyste, ogromne aureole, wielkie brodawki, zaczłąem sie nimi bawić, całować. Bylem juz bardzo podniecony. Członek stał mi juz w moich spodenkach. Latem często nie zakłądałem majtek jak bylo ciepło, dzisiaj tez ich nie mialem, tylko krótkie spodenki z kieszeniami. Sąsiadka ani drgneła, postanowiłem zdjąc majtki, oj jaka piekna cipka, wygolona, tłuściutka, zaczłąem ja piesci rekami. Postanowiełm ja umyć zanim ja zaczne lizac, wziałem z łazienki mokra gąmbke z mydełkiem. Zdjałem spodnie by nie pomoczyc od gąbki. Mój wyprostowany kutas stał mocno. rochyliłem tłuste wargi i gąbką mylem jej cipke. Odłożylem gąbke. Panie Ela leżała na wznak jakby zachęcała - liż , masuj, ruchaj. Zacząłem lizac ,namietnie, Pani Ela na chwile podniosła pijana głowę , wystrszylem się ale jej głowa od razu spadła na poduszke, lizałem dalej, równo ciągnałem język od dołu do góry od czasu do czasu wwiercałem sie nim i śliniłem w środku. Postanowiłem wejść w nią, położylem sie na niej i mój twardy duży kutas wszedl w nią powoli, ojjj jakie to uczucie, pierwszy raz w środku kobiety. Mój żołądz dobijal się do końca cipki. OJJ. Wująłem go na chwile i wtedy Pani Ela sie przewrocila na bok. Położylem sie za nią i wsadziłem tak, złapałem za piersi i powoli zaczłąem wsadzac i wyjmowac. OJJJ, bylem tak podniecony. Złapałem ja za piersi, coś bąkneła pijana, a ja juz wytrysnłąem do środka. Wiedziałem od mamy, że panie Ela nie może juz zajsc w ciaże. Przykrylem ja przescieradłem i poszedłem do domu. Rano wstalem pierwszy - zostawiłem kartke, że ide z kolega na ryby a szybko poszedłem do Pani Eli. Na czas malowania miałem klucz. Cicho otworzylem drzwi, wszedłem do sypialni, spała tak jak ja zostawiłem, głośniej tylko chrapała. Wiedziałem,że teraz moge ja łatwo zbudzić. Rozebrałem się i cichutko wsynłąem pod kołdre, lekko drgneła. Postanowiłem iśc na całość. Objałem ją jedna reką a stojącym juz członkiem przysunłąem sie do pośladków, trafilem miedzy pośladki. Obudziła sie i dowróciła - Tomek, a ty.. - Fajnie było co? - zpaytałem - ale sie na mnie rzuciła Pani Odwróciła głowę, a ja zamarłem na chwile, ale mój członek wyprężył sie jescze bardziej i natarł międzu uda a cipke od tyłu. Lewą ręką zacząłem piescic pierś, gładziłem brodawke, biodrami zaczałem wykonywac ruchy przód, tył, slizgałem się miedzy jej udami, poczułem, że zaczyna tam byc coraz bardziej mokra. Sąsiadka nie wykonywała jednak żadnych ruchów ale ja za to coraz mocniej ruszałem miedzy udami, wreszcie wsadzielm go do środka, oj było inaczej niż wczoraj, żrodek byl przygotowany, mokry , wilgotny. Pani Ela przykryła ręką twarz. Ja bez ogródek zacząłem ostre walenie. Pukałem ja tak mocno, że wszystko klapało. Nagle Pani Ela przechyliła sie jescze bardziej do łózka, kładąc sie wręcz na brzuchu, chowając głowe miedzy rekami. Przesunąłem sie na nią i zacząłem pompowac jej cipke uderzając mocno jakbym chciał przekłuć materac. - Ojjjj, ojjjej - zacząłem krzyczeć. Wytrsynąłem mocno w nią. -Ochhh, och - powiedziała tylko. Wstalem, poszedłem do kuchni, przyniosłem jej wode i taletki od bulu łowy które znalazłem w kuchni. Wypiła wode, połkneła tabletki i zasnelismy. Obudziło mnie jej chrapanie, leżała na wznak, rozkraczona, ja obok. Momentalnie pojawił mi sie wzwód.
    Siegnąłem reką do jej cipki i zacząłem masowac jej koralik. Momentalnie zareagowała, przbudziła się. Tabletak zadziałała. Widac było, że reaguje juz inaczej na bodźce. Szybko cała jej cipka stała się mokra, a ona cała wierciła się na łóźku. Jęczała, sapała, a mój kutas cały naprężony. Nagle siegnęła reką po mnie i kazała mi położyc sie na nią. Patrzyła mi mocno w oczy, czułem sie głupio. siegnęła po mojego kutasa i naprowadziła sobie w cipke, pierwszy raz poczułem ja taka mokra i zachecającą. Wszedłem - oj, jak wspaniale, Panie Ela zajeczała mocno, patrzyła sie na mnie śmiało, zbliżyłem sie do niej głową i wsadziłem jej język w usta, zaczeliśmy sie namietnie całować. Nagle zgrałem wsadzanie języka z dopychaniem kutasa w cipeczke, 1,2,3 ojjj 1,2,3. Chwyciła mnie mocna za pośladki - jakby chciał mnie jeszce mocnej dopychać. - Ojj, Tomek, ruchaj mnie tak mocno - po raz pierwszy przemówiła. - Dobrze - powiedziałem nieśmiało. - Wsadzaj mocno -jak najszybciej - ojojjoj - nie wytrzymam Wykrzykneła swój orgazm i jak wytrysnąłem cały mój ciepły ładunek do środka. Wstałem, sperma wylewała się z jej cipki a ona głodnm spojrzeniem patrzyła sie na mnie. - Umyje się i juz pójde - powiedziałem. Poszedłem do łazienki, umyłem się i wychodzę. - Przyjdź tu do mnie na chwile Tomku - usłyszałem głos Pani Eli z kuchni. Wchodze do kuchni a Pani Ela odziana tylko w białem prześcieradło zawiązane nad piersiami. - Tu chciałam podziękować ci za malowanie, i nie tylko - powiedziała wsuwając mi do kieszeni spodenek plik banknotów. Reka jej tam sie zatrzymała i zaczeła macać mojego kutasa. Nie miałem majtek. Reakcja nastąpiła szybko. - Na koniec mam prośbe - ostatnią - od tyłu - dobrze? To mówiąc oparła się o stłók kuchenny. Szybko zdjąłem koszulke i spodenki, zostając w samych adidasach. uchyliłem prześcieradło z jej pupy i rozmasowałem jej cipke, zaczeła sie cała wiercić. Podszedłem i zapodałem kutasa do środka. - Ach - jękneła - tak, tego chce. Bardzo mnie to podnieciło - marzyłam o taiej pozycji. Rytmicznie zaczałem penetrowac jej cipke, 1,2, 3. Posuwałem mocno, kelapiąc ja po tyłku. Zerwałem z niej prześcieradło, ojj jaki widok tańczące wielkie cyce przesuwały się po stole kuchennym, łapałem je, pieściłem, mocno posuwałem........ - Ojjjjj - oj znów zalałem jej cipke Opadłem na krzesło obok - bylem wykończony. Pani Ela usiadła obok mnie cała naga roztrzęsiona, miedzy jej nogami wylewała się moja sperma.
    - Wymęczyłam cie troche co? - zapytała się - Trochę - odpowiedziałem szczerze. - Już 11 a ty jeszcze bez śniadania pewni co? - Tak. - Siedź spokojnie - zaraz ci coś przygotuje - odpowiedziała Zaczęła energicznie się krzątać po kuchni, goła, jej cycki skakał to na jedną to na drugą strone. Pochylała się czasami do szafek by sięgnąc talerzyki, pieczywo, wtedy wypinała w moją stronę te wielką dupę. Patrzyłem na nią jak zahipnotyzowany. Za chiwile po drugiej stronie stołu zaczeła kroić bułki - jej cycki falowały do mnie i spowrotem. Podałe mi talerz z kanapkami: - Jedz, zasłużyłeś - musisz uzupęłnić kalorie. Usiadął koo mnie i patrzyła jak wsuwam jedzienie. Nagle wstała i poszła do lodówki. Przyniosła jogurt i łyżeczkę. - No i musisz uzupełnic białko - troche wylałeś - co? To mówiąc otworzyła jogurt i podała mi na łyżeczce podnosząc kubek z jogurtem bliżej mnie. Nagle wyłała jogurt na moje krocze. Drgnąłem. - Nie przejmuj sie, zaraz to uprzątniemy. To mówiąc pochyliła się o zaczeła zlizywac jogurt z moich ud, krocza, członka. - Oj - powiedziałem. Członek szybko zareagował a Pani Ela zlizywała i zjadała cały jogurt ze mnie. Gdy kutas był juz cały wyprężony - nie zwracała uwagę na jogurt na udach tylko mocno wkłądała buzie w członka, posuwała rytmicznie. Złapała swoje wielkie cyce i zaczęła masowac mojego członka nimi. Czasami łapała mnie za jajka, delikatnie gładząc. Wierciłem się na krześle łapiąc ja to za głowe, piersi, szyje, włosy. - Ja już chyba nie wytrzymam - powiedziałem - moge wystrzelić - ostrzegłem. Pani Ela jeszcza bardziej ruszyła ustami do ataku włączając jeszcze języczek w obruty. - ojojojoo, aahhhhhhhh - wyrzuciłem z siebie wraz z wytryskiem. Poczułem jak przełknęła częśc i potem z kącików ust wyciekła sperma. Czulem jak jeszcze cyckie mojego kutasa. Gdy wyjeła go z ust powiedziała: - No co teraz już wreszcie możesz isc do domu. Umylem sie jescze raz i wyszedłem
  • Tony21
    Świętoszek
    • Aug 2012
    • 14

    #2
    Opowiadanie

    Tak ją sobie wyobrażam.
    Wielkie cyce, duże brodawki.
    Gorąca sąsiadka
    Attached Files

    Skomentuj

    Working...