W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Durex RealFeel

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • corrado
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 14

    Prezerwatywy Durex RealFeel

    Ostatnio na rynku pojawiły sie nowe prezerwatywy Durex Real Feel. Miał juz ktoś okazję z nich korzystać? Podzielcie się opiniami
  • entity
    Ocieracz
    • Jan 2010
    • 121

    #2
    nie miałem styczności, ale używałem unimil skyn, na które to pewno wlasnie ten produkt durexa jest odpowiedzią ;p faktycznie można było odczuć trochę więcej
    najlepiej przekonać się samemu najwyżej zmarnujesz parę złotych.

    Skomentuj

    • Napalona kotka
      Banned
      • May 2010
      • 98

      #3
      Durex ogolnie cieszy się dobra opinia chyba najlepsza

      Skomentuj

      • brzoskwineczka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 824

        #4
        Nie pie*rzyć tu, ja też czekam na relację z tych konkretnie gumek a nie opinii ogólnej lub na inny temat. Nie spamować
        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

        Skomentuj

        • głogna_wiedzy
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 24

          #5
          dziwne

          Będąc ostatnio z jednym z dużych supermarketów, spostrzegłam puste miejsce pod którym widniał napis Durex Real Feel - chwilowy brak towaru,wiec wzięciem się one cieszą,ciekawe czemu nikt się nie che podzielić opiniami,nie ładnie.

          Skomentuj

          • pantsongrounds
            Świętoszek
            • Mar 2010
            • 1

            #6
            No to ja się wypowiem: w trakcie tych samych zakupów kupiłem po małej paczce Durex RealFeel i Durex Elite. Wcześniej spróbowałem Unimil Skyn, tylko raz bo są droższe od Durex Elite a odczucia moim zdaniem takie same, jeśli nie gorsze. Poza tym mają gorszy zapach, podsumowując, niewypał. Zwykle używałem Durex Elite i muszę przyznać, że RealFeel, które są z pewnością odpowiedzią na Skyn, są lepsze. Pachną nieco bardziej "gumowo" od Elite, podobnie z odczuciem dotyku, jednak zdecydowanie szybciej i lepiej przekazują do skóry zmiany temperatury, poślizg jest bardziej naturalny, płynny ale z odpowiednim oporem. Myślę, że warto dorzucić kilka zł i kupić RealFeel zamiast innych Durexów (RealFeel biją Skyn na głowę), dotyczy to również tych panicznie bojących się ciąży, a przez to unikających cieńszych prezerwatyw - ich ścianki mają standardową grubość. Obecność nowych Durexów na rynku ucieszy też uczulonych na lateks - są one wykonane z nielateksowego materiału, a cena jest o niebo niższa od dotychczas dostępnych, neoprenowych gumek Podsumowując - szczerze polecam!
            0statnio edytowany przez pantsongrounds; 09-06-10, 22:37. Powód: literówka

            Skomentuj

            • panzer waffel
              Świętoszek
              • Nov 2009
              • 5

              #7
              Potwierdzam opinię przedmówcy!
              Póki co zużyłem opakowanie Real feelów. Moim zdaniem poślizg lepszy od normalnych gumek, do tego nie śmierdzą tak jak lateksowe.
              Odczucia? Ja i moja partnerka zgodnie twierdzimy, że w real feelach jest lepiej, niż w normalnych lateksowych. Lepiej, ale oczywiście nie tak jak bez.
              Żadna nie pękła, nawet przy ostrej jeździe.
              Gorąco polecam nowy produkt Durexa!

              Skomentuj

              • głogna_wiedzy
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 24

                #8
                Jak dla mnie dobre,choć nie aż tak jak zapowiada producent,ale tego można się było spodziewać,ładnie pachną, przewodzą temperaturę,dobra jakość jak na Durexa przystało.
                Cena adekwatna do jakości.

                Skomentuj

                • Makavelli
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 22

                  #9
                  Miałem okazję używać i szczerze mówiąc rozczarowałem się. Oczekiwałem doznań zbliżonych do seksu "bez" , jednak jak to mówią "buta nie zjesz" czuć gumkę, wrażenia są minimalnie większe od seksu z klasyczną prezerwatywą ( również durex a jak ). Na plus bardziej znośny zapach no i to że nie pęka

                  Skomentuj

                  • klytia
                    Świntuszek
                    • Jun 2006
                    • 67

                    #10
                    do tej pory używaliśmy durex elite jednak jakiś czas temu znaleźliśmy unimil skyn i jesteśmy baaardzo zadowoleni, przede wszystkim nie czuć od nich gumą tak jak od elite, niestety nie próbowaliśmy jeszcze real feel bo mamy duży zapas skynów, ale mam nadzieję, że niebawem spróbujemy

                    Skomentuj

                    • Venera

                      #11
                      Polecam real feel

                      Skomentuj

                      • Mind's_elation
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 485

                        #12
                        Używałam Reel Feel na próbę. Żadnej znaczącej różnicy między nimi a innymi Durexami.
                        "Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
                        Janusz Leon Wiśniewski

                        Skomentuj

                        • Holy inquisitor
                          Erotoman
                          • Aug 2009
                          • 756

                          #13
                          Szału nie ma. Jedynym plusem jest mniejsza capliwość

                          Skomentuj

                          • mongoł32
                            Świętoszek
                            • Mar 2009
                            • 48

                            #14
                            nam z kolei bardzo się podobały, bardzo wygodne, nie uwierające i faktycznie było fajne "real feel", wcześniej mieliśmy arouser i były koszmarne

                            teraz żona używa tabletek i to jest dopiero niesamowite uczucie

                            Skomentuj

                            • Holy inquisitor
                              Erotoman
                              • Aug 2009
                              • 756

                              #15
                              Napisał mongoł32
                              teraz żona używa tabletek i to jest dopiero niesamowite uczucie
                              No, bo ciupcianie w gumaku to jak zjedzenie cukierka w papierku

                              Skomentuj

                              Working...