W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skutki uboczne

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Talena
    Świntuszek
    • Jun 2005
    • 58

    Harmonet Skutki uboczne

    Od 8 miesiecy biore tabletki-Harmonet.Nigdy nie mialam zadnych skutkow ubocznych wymienianych w ulotce az do teraz. Bola mnie piersi a ost mialam plamienie:/Bylam u lekarza a on mi powiedzial ze tak czasem sie moze zdarzyc i ze mam brac dalej:/Uwazam ze powinien mnie zbadac zeby wykluczyc inne czynniki:/Co wy na to?Mialyscie podobne doswiadczenie? Slyszalam ze ponoc co jakis czas powinno sie zmieniac rodzaj tabletek, to prawda??
  • rugio
    Świntuszek
    • Jun 2005
    • 71

    #2
    Moja dziewczyna kiedyś brała Mercilon po roku gdy zrobiła przerwę nie mogła już wrócić do stanu "normalnego". Ciągłe plamienia, bóle , brak ochoty na seks.
    Zmieniła lekarza i okazało się, że po pierwsze miała jakieś tam zapalenie jajników (niezwiązane z braniem tabletek) co wcześniejsza pani ginekolog nie zauważyła. Poszła do innego , on wykrył to zapalenie, przepisał inne tabletki i teraz jest wszystko w jak najlepszym stanie. Mój wniosek:idź do innego lekarza i niech od nowa dobierze Ci tabletki.
    Powód: Jeżeli jesteś jeszcze młoda to Twoja gospodarka hormonalna może nie byś ustabilizowana i nie można sztywno brać jednych "leków hormonalnych"

    Skomentuj

    • Indira
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 272

      #3
      Idz koniecznie do innego lekarza, moze wykryje cos niedobrego, to moze zmieni zmieni Ci tabletki, w koncu nie jestes maszyna, zeby brac ciagle to samo.
      Gospodarka hormonalna różnie reaguje na pigułki i moze te akurat juz Ci nie pasuja?

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        jesli bierzesz juz tyle czasu,to badania są konieczne,a juz w szczególności wtedy,gdy pojawiły się niepokojące objawy...lepiej idz do innego lekarza...
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        Working...