Lubicie korzystać z gumek?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    DajMiTęNoc,
    pytasz, wyjaśniam:
    -AIDS nie jest jedyną chorobą przenoszoną drogą płciową
    -rzęsistkowicą i rzeżączką można się zarazić korzystając ze wspólnych przyborów higienicznych z osobą chora,np z rodziny... stąd prosta droga do zainfekowania partnera
    -swojego faceta nie mam
    -10 gumek na raz nie praktykuję
    -zwykłe mycie bakterii i grzybów nie likwiduje
    -mycie rąk po wyjściu z wc zabezpiecza przed infekcja pokarmową, nie weneryczną
    -męża mieć nie zamierzam
    -seksu z kimkolwiek bez pre sobie nie wyobrażam
    -testy i tak regularnie robię przy okazji oddawania krwi
    -twoja żarty na temat ciąży są raczej niesmaczne
    -jeśli chodzi o pigułki, to jak zapewne wiesz, procent niepowodzeń wynosi od 0,3 do 5 % co dla mnie jest argumentem dość mocnym za środkiem pomocniczym.
    Możesz się wyśmiewać z mojej, być może przesadnej ostrożności. Wiem jedno. Ze zdrowiem nie ma żartów. Lepiej dmuchać na zimne.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #32
      Jaki z tego morał??
      Że i z mrówki mozna zrobic śmiercionośnego słonia. I najlepiej nie wychodzic z domu żeby nas nie zadeptały słonie. Wiesz co czasami trzeba ryzykowac nie wiem jak u kobiet jest ztym czy wola w jesli facet jest w gumce czy bez ja nie lubie miec gumki i moja dziewczyna tez nie lubi gdy mam gumke. Nie wiem jak u innych ale ja już mówiłem lubie czuc ten sluz pussy na małym za****ste jest uczucie gdy sie wchodzi do pussy nawet nie wiem z czym to porównac ale wilgotna pussy cieplutka i jak dziewcczyna zaciska miesnie jescze w gumce tego sie nie poczuje nawet bardzo cienkiej a co do cienkich gumek czesto pekaja i co ty na to rojze??Ciebie nci nie przekona masz racje gumi sa dobre do przelotnych znajomosci tak samo dla tych co za młodzi żeby wpaśc.A jakby było takl jak mówisz to by połowy nas jak wszytskich ni ebyło na tym forum bo nasi starzy mysleli by ze si emoga zarazic to w gumkach całe zycie by jechali i bys sie nie wypowiedziała o zaletach gumek. powiedz ile ci durex daje za reklame gumek lepiej a nie owijasz w bawełne
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #33
        Nie Durex, tylko RFSU ;-)
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5246

          #34
          Radzieckie Feralne Skurczysynstwo Uranowe? ;]

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #35
            Napisał Raine
            Radzieckie Feralne Skurczysynstwo Uranowe? ;]

            hehehehehe
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              #36
              A Durex powinien zmienic nazwe na (Do)Dupex.
              Taka moja skromna dygresja :]

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #37
                Do tych szwedzkich mam największe zaufanie. A najbardziej lubię Nam Nam.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  #38
                  'Nam' - tak hamerykanie mowili zdrobniale na Wietnam.
                  Tylko czemu powtorzyli to az dwa razy? Zazdroszcza Niemiaszkom Baden-Baden czy co? :>

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Indira
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 272

                    #39
                    Rojze ma racje.Mi gumki nie przeszkadzają, ale zaniedługo sie wybiore po pigułki...chyba.Ale uszczelki rulz :>

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #40
                      A sportex'y uzywaliscie?
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Kosmita83
                        Świętoszek
                        • Jun 2005
                        • 27

                        #41
                        Dobre pytanie!Ja i moja obecna partnerka nie stosujemy zabezpieczeń jakich kolwiek.Wychodzimy z założenia że"rób swoje a ryzko jest twoje" poprostu bez jest o wiele przyjemniej bo żadna guma Cię nieodziela od jej wilgotnej szparki! A jak chodzi o to drugie no wiesz maiłem dziewczyne która z chęcią brała do ust i to bez prezerwatywy.To załeży od gustu dziewczyny i jej chęci.

                        Skomentuj

                        Working...