Faceci lubią bezpośrednie dziewczyny?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brkt
    Erotoman
    • Dec 2011
    • 714

    #16
    Napisał daj_mi
    Faceci lubią pukać bezpośrednie dziewczyny.
    Lubią być przez nie adorowani.

    I lubią im bezpośrednio powiedzieć "idź", gdy pojawi się ich księżniczka, co to ani be, ani me, a kutasa nigdy nie widziała, a jak zobaczy, to się zarumieni.
    szach i mat

    Napisał nuova
    Daj_mi, no bez przesadyzmu, mój mnie i bzyka i adoruje, a byłam i jestem z tych bardzo bezpośrednich - nie tylko w stosunku do niego, ale i większości kolegów co gorsza. To jest kwestia faceta - jedni interpretują takie zachowanie: "super, otwarta, atrakcyjna laska, nie będzie miała jakiś oporów z dupy", a drudzy: "co za łatwa panna, pewnie się puszcza, fuj"
    no i to jest super bo dobrały się dwie osoby, które wiedzą czego oczekują od partnera poza tym nie obraź się ale jesteś "słabą" średnią. Taka "lepsza" średnia zaczyna się od 1000osób )

    ad tematum,

    lubimy, przynajmniej ja...jest łatwiej żartować ostro na różne tematy a ja to uwielbiam...

    z drugiej strony jest jakiś mistycyzm w pruderyjnej "kurlewnie" {pisownia celowa bo inaczej mi cenzurowało} w sensie zaspokajania potrzeby przynależności do osiedlowego kółka różańcowego a w sypialni wyrywa resztki włosów łonowych miednicą...
    Last edited by brkt; 12-03-12, 19:25.
    generator losowych mądrości

    Skomentuj

    • Lexie
      Świętoszek
      • Mar 2010
      • 27

      #17
      Podpiszę się pod wypowiedzią poprzednika. Dama na salonach, dziwka w sypialni. Coś w tym musi być. Też uważam, ze lepiej wybadać grunt, bo wydaje mi się, że jeśli kobieta jest zbyt bezpośrednia to facet odbierze to źle i wrzuci do worka "do pukania". Udawanie aniołka, granie w głupie gierki jest na dłuższą metę męczące, dlatego lepiej być sobą.

      Jeśli jesteś bezpośrednia i jemu to nie będzie pasowało, to chyba trzeba szukać dalej, bo tak musiałabyś się pilnować cały czas, co powiedzieć, a czego nie.

      Jest spora grupa facetów, którzy są zwykłymi ciapami z życiu i jeśli jest tak jak mówisz, że wydaje Ci się, że on pierwszego kroku nie zrobi, to Ty go zrób. Poleganie na tym, że to facet powinien zrobić pierwszy krok daleko Cię nie zaprowadzi. Umów się z nim na spotkanie, powiedz, że Ci się podoba i sama zobaczysz, jak zareaguje.

      Skomentuj

      Working...