To tylko przyjaciel

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janko_muzykant
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2010
    • 314

    #16
    jak już chcesz bić to pamiętaj żeby nie uderzyć go tylko raz. Jak to radził policjant trzeba uderzyć 3 razy:
    1. Za to że mu się należy,
    2. Żeby nie poszedł na policję,
    3. profilaktycznie. (chyba tak to leciało?)

    Skomentuj

    • Soter17
      Świntuszek
      • Jan 2012
      • 71

      #17
      I nie zaciskaj w pięści kciuka hehe bo se połamiesz xD

      Skomentuj

      • Pawel1426
        Świętoszek
        • Jul 2009
        • 48

        #18
        spoko spoko, bic sie potrafie a na jednym sie nie skaczy napenwo, gorzej nie nie wiem kiedy trzba bedzie zastopowac zeby mu cos sie nie satalo az zabardzo
        wy tu tak o biciu a ktos rozwazyl te slowa co pisalem ze przeczekac i liczyc na to ze zerwa bo ona mu np sie nie spodoba ?... ile to moze potrwac ukrywanie swoich wad ?(jak ze soba beda to raczej codzinnie beda sie widywac)
        pdr

        Skomentuj

        • Soter17
          Świntuszek
          • Jan 2012
          • 71

          #19
          Napisał Pawel1426
          spoko spoko, bic sie potrafie a na jednym sie nie skaczy napenwo, gorzej nie nie wiem kiedy trzba bedzie zastopowac zeby mu cos sie nie satalo az zabardzo
          wy tu tak o biciu a ktos rozwazyl te slowa co pisalem ze przeczekac i liczyc na to ze zerwa bo ona mu np sie nie spodoba ?... ile to moze potrwac ukrywanie swoich wad ?(jak ze soba beda to raczej codzinnie beda sie widywac)
          pdr
          No na razie poczekaj jak sprawy się potoczą, jak on z nią nie będzie to po chu.. go będziesz bić ?

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #20
            eeeee smarkacze myslałem że coś poważniejszego

            Skomentuj

            • themati
              Ocieracz
              • Jan 2006
              • 128

              #21
              Nie. Agresją i przemocą się nie rozwiązuje problemów.

              Na początek proponuję: miej wyje****.

              Skomentuj

              • Dante18
                Świętoszek
                • Jun 2011
                • 1

                #22
                Przywalisz mu i ulży Ci ? Jakoś szczerze wątpię, zawsze jak ich razem zobaczysz to się będzie w Tobie gotować. Naucz się takich ludzi olewać. "Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej"

                A druga strona medalu jest taka, że jakby jej na Tobie zależało to by nie odeszła do tamtego.

                Skomentuj

                • Perseusz
                  Świętoszek
                  • Apr 2010
                  • 20

                  #23
                  Coś mam wrażenie, że autor nie jest moim rówieśnikiem (rocznik 1993 czy 1994??). Chcesz bić kumpla z powodu dziewczyny. Ja nie raz zrywałem i nie raz była mi odbijana dziewczyna i jakoś się nie spinałem. Człowieku wyluzuj a nie "chce mu wy**ebać" - shit happends a tobie wydaje się, że to koniec świata.

                  Skomentuj

                  Working...