W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • turtle
    Świntuszek
    • Apr 2009
    • 64

    Heh, ujme to tak, facet z racji posiadania przyrodzednia jest po to, żeby ruchać a nie być ruchanym.

    Skomentuj

    • mar1usz
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 5

      Napisał turtle
      Heh, ujme to tak, facet z racji posiadania przyrodzednia jest po to, żeby ruchać a nie być ruchanym.
      Tak my to już znamy studenci do nauki, bolek do lolka a pasta do zębów... jak dobrze ze mamy takich jak "ty" którzy zawsze wszystko wiedzą i mają racje , co my byśmy bez takich jak ty poczeli.

      Skomentuj

      • Sajana
        Perwers
        • Mar 2009
        • 852

        Napisał turtle
        Heh, ujme to tak, facet z racji posiadania przyrodzednia jest po to, żeby ruchać a nie być ruchanym.
        a kobiety mój drogi są w takim razie po to aby rodzić i wychowywać dzieci a nie po to żeby dawać przyjemność mężczyznom
        Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

        Skomentuj

        • Więcemił
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 24

          Napisał Sajana
          to nie fair i wychodzicie na egoistów w takich tematach które wam - mężczyznom nie leżą!

          wystarczy tekst w stylu "U mnie nie ma szans, nie wyobrażam sobie leżeć z wypiętym dupskiem i czekać aż we mnie wejdzie gumowa pała" i koniec rozmowy, ale jak laska się nie zgadza na oral to temat ma 20 stron i wszyscy pocieszają gościa i mówią że ma pecha strasznego i że współczują z całego serca. Albo mówią żeby ją zachęcał, że laska sie rozkręci i on dostanie to co będzie chciał prędzej czy później. są tu tematy w których można przeczytać że dziewczyny od stanowczego "nie" dla orala czy anala dochodzą do "tak" i z całą pewnością nie są to ich własne przejścia, ale właśnie pod namowami partnera, czy ludzi z forum.

          nie zależy mi jakoś ogromnie na tym straponie, ale złoszczę się ze względu na samą formę rozmowy o tym i prywatnie i tu na forum.

          Rozumiem, ale mimo wszystko uważam, że porównanie strap-ona do orala nie jest zbyt trafne. Zauważ, jesteśmy w dziale "perwersja", razem z bongade i piss - mała różnica, prawda?

          Zresztą, co tu dużo pisać, u Nas nie kręci to ani mnie, ani Jej, nie mam żadnych fantazji na ten temat, nigdy sobie czegoś takiego nie wyobrażałem i zwyczajnie sytuacji nie widzę.

          Strap-on to odważniejsza sprawa, nie każdego musi jarać. Niektore dziewczyny wymiękają i zmieniają zdanie jak piszesz, inne nie - z facetami jest podobnie myślę, możesz próbować.

          Skomentuj

          • Sajana
            Perwers
            • Mar 2009
            • 852

            szczerze to nie patrzyłam jaki to dział
            ale myślę że trzeba było umieścić gdzieś mniej popularne praktyki, daje sobie głowę ściąć że dla niektórych oral to tez perwersja!

            poza tym ja nikogo do niczego nie namawiam, tylko zwracam uwagę na odmienne podejście mężczyzn do tego czego może chcieć kobieta, to niekoniecznie musi być strap.

            Więcemił a gdyby Twoja kobieta zachciała zafundowac Ci tam wibrator, zgodził byś się czy też bronił niepodległości? ;>
            Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

            Skomentuj

            • Więcemił
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 24

              Napisał Sajana
              tylko zwracam uwagę na odmienne podejście mężczyzn do tego czego może chcieć kobieta, to niekoniecznie musi być strap.
              Stwierdzenie dla mnie zbyt ogólne.


              Napisał Sajana
              Więcemił a gdyby Twoja kobieta zachciała zafundowac Ci tam wibrator, zgodził byś się czy też bronił niepodległości? ;>
              Nie ma! Nawet tam palca nie miałem. Ale dałem liznąć, jak prosiła.

              Może własnie tu problem leży, że wytaczasz od razu największe, gumowe działo. Wartoby było najpierw spróbować, czy spodoba się coś lżejszego.

              Skomentuj

              • Sajana
                Perwers
                • Mar 2009
                • 852

                Napisał Więcemił
                Może własnie tu problem leży, że wytaczasz od razu największe, gumowe działo. Wartoby było najpierw spróbować, czy spodoba się coś lżejszego.
                znaczy w odniesieniu do mojego faceta, tak?
                jesli tak to oczywiście masz rację, ale mnie generalnie nie kręcą akcje przy tyłku, rimming itp.
                strapon był moim odzewem na jego nalegania o anal.

                ale gdyby On chciał do tego 'dojść' to mógłby sam zaproponować najpierw inne formy pieszczot w celu 'rozgrzania', prawda?

                poza tym On był inicjatorem orala i jakos nie pamiętam żeby chciał się zadowoalać półśrodkami w stylu 'kochanie liźnij sobie, zobacz czy Ci smakuje'?
                Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                Skomentuj

                • Więcemił
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 24

                  Napisał Sajana
                  mnie generalnie nie kręcą akcje przy tyłku, rimming itp.
                  strapon był moim odzewem na jego nalegania o anal.
                  Napisał Sajana
                  ale gdyby On chciał do tego 'dojść' to mógłby sam zaproponować najpierw inne formy pieszczot w celu 'rozgrzania', prawda?
                  Prawda.

                  W takim wypadku nie dziwię się ani Jemu, ani Tobie.

                  Skomentuj

                  • Sajana
                    Perwers
                    • Mar 2009
                    • 852

                    Napisał Więcemił
                    Ale dałem liznąć, jak prosiła.
                    więcemił rozbroiłeś mnie tym wyobraźnia podsunęła mi Wasz widok np w kolejce w supermarkecie 'daj liza'
                    Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                    Skomentuj

                    • Krak92SexyBoy
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 13

                      ...hmm.

                      Zastanawiałem się nad tym już od dłuższego czasu... czy to ******kie czy nie? Moim zdaniem, nie. Chętnie pozwoliłbym na to, ale na razie nie mam z kim... puki co tylko moja własna raczka na drągalu ew. paluszek w dziurce(czasem coś większego).

                      Skomentuj

                      • yoodah
                        Świętoszek
                        • May 2009
                        • 6

                        Czemu niektórzy od razu mówią, że to takie ******kie... skoro nie pasuje niech powiedzą ale niech nie osądzają od razu. Sam z żoną cenimy sobie tą zabawę i oboje nie widzimy w tym nic złego. Jest to kolejny sposób na zaspokojenie naszej potrzeby seksualnej.

                        Skomentuj

                        • Nihil
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 1

                          Sajana, może spróbuj niewielkiej stymulacji odbytu w czasie "orala". Ofc nie "na sucho" bo się "zepnie", ale ogólnie jeśli nie zacznie uciekać, to pierwsze lody będą przełamane i będziesz mogła robić kolejne kroczki do sexu ze straponem.

                          Skomentuj

                          • yoodah
                            Świętoszek
                            • May 2009
                            • 6

                            Napisał Nihil
                            Sajana, może spróbuj niewielkiej stymulacji odbytu w czasie "orala". Ofc nie "na sucho" bo się "zepnie", ale ogólnie jeśli nie zacznie uciekać, to pierwsze lody będą przełamane i będziesz mogła robić kolejne kroczki do sexu ze straponem.
                            polecam ten sposób.

                            pozdrawiam

                            Skomentuj

                            • marcinevo
                              Świętoszek
                              • May 2009
                              • 1

                              moja partnerka tak mnie przekonała najpierw języczkiem potem paluszkiem jakiś film o tematyce strap on aż ja sam zaproponowałem kupno strapa przyjemność niesamowita

                              Skomentuj

                              • PysiA23
                                Świntuszek
                                • Apr 2009
                                • 74

                                Ciągnie mnie do tego ostatnio... ale mój tygrysek nie chce . Chce żeby było mu jak najprzyjemniej... bo z tego co wiem to faceci odlatują przy analku hihi broni swojej dziurki tydzień temu w sex-shopie widziałam strap-on'ka, pokazałam mu był tam taki fajniutki 25 cm :0 ale sie chyba spłoszył ptaszek... Dopne swego prędzej czy później...

                                Skomentuj

                                Working...