W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niski wzrost :/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frodos
    Świętoszek
    • Mar 2011
    • 6

    Niski wzrost :/

    Witam,

    mój problem polega na tym iż mam 17 lat i jedyne 163 cm wzrostu, prawdopodobnie przez to nie mogę znaleźć sobie dziewczyny. Nie jestem nie śmiały, wręcz przeciwnie, potrafię się śmiać z własnego wzrostu, kontakty z dziewczynami mam świetne, ludzie mówią, że jestem zabawny, potrafię zagadać itp. Ogólnie jestem lubiany, nawet bardzo. (nie nie chwalę się ;p) Jednak nie mogę znaleźć mojej 2 połówki serduszka. To rodzi pytanie - czy dziewczyny nie lubią niskich chłopaków ? I jeszcze jedno pytanie, mam w klasie koleżankę - bardzo się lubimy, rozmawiamy ze sobą non stop, wiemy o sobie bardzo dużo, podoba mi się, lecz jest ode mnie wyższa o jakieś + - 6 cm, nie wiem czy to jej przeszkadza, można to jakoś sprawdzić ? I kolejne pytanko - jak wejść z dziewczyną na hmm kolejny poziom (nie nie chodzi o seks), chodzi o to, żeby uświadomić jej że mi się podoba itp. Bo poznać się z dziewczyną umiem, zaprzyjaźnić się też ale nie wiem co robić dalej :/

    Pomożecie ?
  • Woodland
    Banned
    • Jun 2010
    • 176

    #2
    Wzrost ma małe znaczenie. Zauważysz to, jak zaczną cię otaczać dojrzałe kobiety, a licealne gówniary, które śmieją się z każdego(bo same mają kompleksy).

    A z kobietami postępuj naturalnie. One lubią stanowczych facetów, a nie pipki co pytają na forach jak sobie z nimi radzić

    Skomentuj

    • swiruska177
      Świntuszek
      • Nov 2010
      • 62

      #3
      są dziewczyny, którym to przeszkadza, ale znajdą się też takie które nie zwracają na to uwagi.. przecież na pewno masz też dużo koleżanek które są niższe od Ciebie.. a co do tej wyższej do może zapytaj się wprost co by powiedziała na kawkę czy soczek po szkole..
      Małe przyjemności to one umilają nam przebieg zwykłego szarego dnia

      Skomentuj

      • Frodos
        Świętoszek
        • Mar 2011
        • 6

        #4
        Woodland no miejmy nadzieję, że tak będzie ;p

        Swiruska177 owszem jest sporo niższych, lecz ja mam tak, że zawsze najbliżej znam te wyższe...

        Co do soczku to byłem u niej w domu bo mnie zaprosiła, bylem również z Nią na zakupach, ale nie wiem jak zasugerować, że mi się podoba

        Skomentuj

        • Hal
          Perwers
          • Oct 2010
          • 1366

          #5
          Frodos, nie myśl o swoim wzroście a tym bardziej nie mów o nim. Ważne że jesteś sympatycznym wesołym i lubianym chłopakiem. Zobaczysz że dziewczyny same się będą do ciebie garnąć.
          Wzrost to nie najważniejsza sprawa. Nie mów o nim bo jak ludowa mądrość głosi: każdy głupi mimo woli mówi wszystkim co go boli.

          Skomentuj

          • >Ghost Dog<
            Świętoszek
            • Oct 2010
            • 14

            #6
            polowa dziewczyn z ktorymi bylem mialy wiecej wzrostu niz ja. Co nie zmienia faktu ze 90% kobiet woli wysokich. A co do wchodzenia na wyzszy (sic!) poziom to niestety nie pomoge - sam tego nie ogarniam

            Skomentuj

            • Frodos
              Świętoszek
              • Mar 2011
              • 6

              #7
              haloś Wiem, że nie powinienem się tym przejmować, ale no to jakoś siedzi mi w głowie.

              Ghost Dog zostaje mi 10%, wyzwania są fajne ;p Ale czasem męczy to, że ktoś nie daje mi szansy bo jestem niższy

              Skomentuj

              • Pasek102
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2009
                • 211

                #8
                Frodos na pocieszenie dodam. Często wspominał to mój dziadek. "W łóżku wszystko się wyrówna."

                Skomentuj

                • Frodos
                  Świętoszek
                  • Mar 2011
                  • 6

                  #9
                  Hah, tego jeszcze nie słyszałem ;p

                  Skomentuj

                  • swiruska177
                    Świntuszek
                    • Nov 2010
                    • 62

                    #10
                    to może zapytaj się o wyjście do kina we 2 ?
                    reszty sama się domyśli
                    Małe przyjemności to one umilają nam przebieg zwykłego szarego dnia

                    Skomentuj

                    • >Ghost Dog<
                      Świętoszek
                      • Oct 2010
                      • 14

                      #11
                      Napisał Frodos
                      Ghost Dog zostaje mi 10%,
                      nie rozpedzaj sie tak kolego - z tych 10% musi jeszcze cos zostac dla mnie

                      Skomentuj

                      • Frodos
                        Świętoszek
                        • Mar 2011
                        • 6

                        #12
                        swiruska177 W sumie można, ale chciałbym wcześniej sprawdzić mniej hmm inwazyjnie (głupie to słowo w tym kontekscie) czy jej się podobam i czy w ogóle mam po co startować ?

                        Ghost Dog no mi wystarczy jedna, więc nie bój się ;P

                        Skomentuj

                        • swiruska177
                          Świntuszek
                          • Nov 2010
                          • 62

                          #13
                          a wolisz zaryzykować i żałować, że się coś zrobiło
                          czy nie zaryzykować i żałować że się niczego nie zrobiło..

                          ja oczywiście wole 1 opcję.. chociaż wiem , że czasem trudno jest się ruszyć z miejsca i coś zrobić.. generalnie trzeba iść do przodu i działać..
                          Małe przyjemności to one umilają nam przebieg zwykłego szarego dnia

                          Skomentuj

                          • Frodos
                            Świętoszek
                            • Mar 2011
                            • 6

                            #14
                            swiruska177 masz absolutną rację, ale miałem małą nadzieję, że macie jakieś tajniackie sposoby ;P

                            Skomentuj

                            • swiruska177
                              Świntuszek
                              • Nov 2010
                              • 62

                              #15
                              właśnie chyba nie ma sposobu nie wiem ..

                              ja o takich rzeczach rozmawiam przeważnie przez gg z kolesiami
                              zazwyczaj bawię się w pytanie za pytanie;p pytam wprost.. podobam Ci się? wtedy odpowiadają i jakos leci dalej..
                              Małe przyjemności to one umilają nam przebieg zwykłego szarego dnia

                              Skomentuj

                              Working...