W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • D'Jok
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 10

    Moja Pani także bardzo lubi lizanie pupy,bardzo ją to ekscytuje a Mnie chyba jeszcze bardziej,bo uwielbiam smak i zapach pupy,później zawsze przechodzę niżej i zajmuję się jej muszelkąa co do odwrotnej sytuacji,to jeszcze nie próbowaliśmy(ograniczone możliwości spotykania się 200km dzieli)ale zapytałem się jej czy może chciała by tam pomajstrować i powiedziała że bardzo chętnie,na początek paluszkami...ja nie mam oporów żadne gejostwo bo to moja kobieta robi a nie facet,i bardzo ekscytuję sie już samą myśla że mogła by zając sie moim odbytem..mniam mniam

    Skomentuj

    • marihuanaaaaa
      Ocieracz
      • Aug 2006
      • 181

      Bardzo przyjemne doznanie polecam czasami właśnie palec nie koniecznie w anusie a w jego okolicy pomaga mi dojśc nie tylko waginalnie ale i łechtaczkowo
      Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        Napisał cinolacino
        moja kobieta bardzo lubi gdy lize jej pupke i szczerze powiem ze bardzo mnie to podnieca..........i gdyby nie moje wybujałe owlosienie w tej części ciała chetnie bym poczuł jej języczek
        Maszynka elektryczna na allegro 15 PLN
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • zboczuś
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 7

          Jeżeli tylko mój kociak ma na to ochotę to dzieje się tak tyle, że w większości takich przypadków paluszek po kilku minutach nie wystarcza

          Skomentuj

          • gregory
            Ocieracz
            • Aug 2006
            • 100

            Szczerze mówiąc niedawno mieliśmy dość ciekawą sytuacje podczas sexu oralnego.Mianowicie gdy nagle włożyłem jej paluszek w dupke dostała orgazmu i cały orgazm miała na moim paluszku zupełnie bez udziału jezyka...
            teraz to wole jej tam co innego umiejscawiać choć palec też sie tam czasem znajdzie..
            A o swoich odczuciach to może sama napisze...
            kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna!

            Skomentuj

            • Delvis
              Ocieracz
              • Jun 2007
              • 136

              ja lubie jak moja luba wsadza mi paluszek w dziurke i lubie jej wkladac
              Czy ktoś taki istnieje?
              Podobno istnieje....

              Używam Debian: Gnome + Compiz FusioN
              przeglądarka: Opera

              Skomentuj

              • zboczony7
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 37

                ja lubie cos w tyłku,ale swoim
                zapraszam na moj erotyczny blog:
                www.beztabu.com

                Skomentuj

                • malinkaa7
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 242

                  Ja nieraz wkładam paluszki do pupy mojego faceta, uwielbiam to i on również..tak fajnie wtedy rusza dupcią Zresztą języczkiem też miziam jego dupke Jednak ja nie mogę się przełamać..czasem tylko pozwole mu delikatnie dotknąć tamtego miejsca nic wiecej..może kiedyś będę gotowa.

                  Skomentuj

                  • nomosss
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 15

                    Ja uwielbiam pupe, wchodzic w nia placami io swoim małym :-) mogłbym całymi dniami siedziec w pupie
                    Tle razy ile kobieta patrzy na faceta yle razy ....

                    Skomentuj

                    • bejbe88
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 47

                      hmm no ciekawe.. staram się do tego "przyzwyczaić" ale idzie mi jak krew z nosa
                      I need someone to take care of this body ..

                      Skomentuj

                      • alighatti
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 3

                        tyleczek mojej Pani to mo absolutny fetysz, uwielbiam go calowac, lizac i wkladac paluszki, na cos wiecej mam nadzieje przyjdzie czas, narazie mam niema zgode na w/w

                        Skomentuj

                        • ankka84
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 491

                          mrrr..czasem mam taka wizje by partnerka podczas zabawy ze strap-on(np.na pieska)powedrowala paluszkami ,,gdzieniegdzie,,;]-mile doznania
                          albo np.ona(badz ja) sie masturbuje a ja paluszkami jestem w niej(oba wejscia xD)

                          Skomentuj

                          • Moń.
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2007
                            • 209

                            Ostatnio bardzo mi się spodobało i cały czas się dopraszam o to podczas pieszczot. Mój Luby też to lubi, ma wtedy ponoć lepsze orgazmy
                            "Kocham Cię (...)
                            Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
                            I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

                            Skomentuj

                            • Anka85
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 151

                              Mmm uwielbiam Niestety, nie wychodzi nam moja ulubiona pozycja "na pieska", a wtedy jest to najłatwiejsze i najwygodniejsze.
                              Ale czasem mój facet robi mi palcóweczkę "na dwie ręce", dwa paluszki w cipeczkę, paluszek w dupeczkę Mega kosmos

                              Skomentuj

                              • chomik35
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 1

                                paluszek w cipeczkę i w tyłeczek to musi być piękne

                                Skomentuj

                                Working...