Adopcja przez pary homoseksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Łukasz85
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2006
    • 374

    #76


    Matka- zly przyklad
    Goraczka- zly przyklad

    Proboj dalej.

    Jak kolega mi powie , ze chcialby sprobowac seksu z kolesiem , ale chcialby , a nie , ze chce to zrobic , to nie bedzie dla mnie chory - zwykle zainteresowanie.


    P.s goraczka ustepuje po paru dniach ........
    Jedziemy dalej.

    Skomentuj

    • gucio5tys
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1075

      #77
      A jeśli ktoś cierpi na chorobę psychiczną (jak w twoim mniemaniu homo) to oznacza, że jest od ciebie gorszy?

      A przykład goraczaki miał tylko zmusić cię do myślenia 20sto latku
      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

      Skomentuj

      • Łukasz85
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2006
        • 374

        #78
        Napisał gucio5tys
        A jeśli ktoś cierpi na chorobę psychiczną (jak w twoim mniemaniu homo) to oznacza, że jest od ciebie gorszy?

        Nie wiem na jakim podlozu choroba , ale popatrzmy na to jeszcze raz :
        Ma kolo dziewczyne , zrywa znia i nagle sie lapie za chlopakow - no to nie jest normalne , bo bysmy mieli samych gejow . To cos musi byc pod kopula nie tak .........
        A czlowiek grajacy w kosza na wozku jest rowny tym z NBA ??
        No wlasnie ......ci na wozku nie robia parad rownosci i nie chca grac na tych samych zasadach co "normalni" koszykarze. Maja ograniczenie w postaci sparalizowanych nog , homo maja cosa w glowie nie tak . Ale oficjalnie nikt nie przypieczetowal tego , ze to choroba.


        Napisał gucio5tys
        Uhm... A jak para hetero zaadoptuje 15, 16sto latka, który będzie homoseksualistą to dzięki środowisku znormalnieje i będzie zaglądał pod kiecki czy może nic się nie zmieni i będzie klepał facetów po dupie?
        To juz jest filozofowanie na sile , szukanie igly ........
        Znasz przyklad poparty faktem , ktory opisales ?
        Last edited by Łukasz85; 12-07-06, 21:14.

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #79
          Nie wiem na jakim podlozu choroba , ale popatrzmy na to jeszcze raz :
          Ma kolo dziewczyne , zrywa znia i nagle sie lapie za chlopakow - no to nie jest normalne , bo bysmy mieli samych gejow .
          Nie. To oznacza, że jest biseksualny. A co jak wykazuje nie_zainteresowanie dziewczynami? To jest zdrowy bo nie zmienia partnerów w ciągu życia? A facet, który dużo razy zmienia partnerki to jest również chory bo niestabilny emocjonalnie

          Byłbym wdzięczny gdybyś sie ustosunkował do tego fragmentu. Mam wrażenie, że celowo je omijasz :>
          Uhm... A jak para hetero zaadoptuje 15, 16sto latka, który będzie homoseksualistą to dzięki środowisku znormalnieje i będzie zaglądał pod kiecki czy może nic się nie zmieni i będzie klepał facetów po dupie?
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • Łukasz85
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2006
            • 374

            #80
            Napisał gucio5tys
            Nie. To oznacza, że jest biseksualny. A co jak wykazuje nie_zainteresowanie dziewczynami? To jest zdrowy bo nie zmienia partnerów w ciągu życia? A facet, który dużo razy zmienia partnerki to jest również chory bo niestabilny emocjonalnie
            -biseksualny , jezeli uprawia seks z kobieta i facetem . Ale ja sie opieram na artykulach ludzi homo . Mial kiedys dziewczyne , ale teraz tylko chlopacy.
            -Facet , ktory szuka kobiety zycia moze byc niestabilny , szuka czegos innego , a kobiet z ktora jest okazuje sie niewlasciwa . Ale caly czas gustuje w kobietach , a nie zmienia sie o 180 stopni i nagle sie lapie za fecetow - schodzisz na inne tory :> Czy mi sie wydaje .
            A bi to juz w ogole nie rozumiem . Ale tutaj sie nie wypowiadam , bo nic mi nie jest znane na ten temat . Ale tu juz w ogole cos musi byc nie tak Ale co mnie to......... moze tez zostane gejem- kto wie ale na pewno nie bede paradowac po ulicy i domagal sie dziecka pod swoim dachem .



            Napisał gucio5tys
            Byłbym wdzięczny gdybyś sie ustosunkował do tego fragmentu. Mam wrażenie, że celowo je omijasz :>
            Post wczesniej..........

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #81
              Napisał Łukasz85
              No wlasnie ......ci na wozku nie robia parad rownosci
              Robią. Parada Równości nie jest tylko dla gejów. Jest ona także dla feministek, niepełnosprawnych, Zielonych...
              Tak się składa, że ja sama cierpię na wrodzoną padaczkę i bywa, że jestem na wejściu (po poinformowaniu przeze mnie) uważana za osobę gorszą, taką z którą nie bardzo warto się zadawać.
              Cóż, homoseksualizm nie jest widoczny, dopóki nie nastapi coming- out. Moja choroba podobnie.
              Czy w kontekście takich wypowiedzi jak twoja warto być szczerym wobec innych?
              I jeszcze jedno: mam kolegę, który "od zawsze" był gejem a całkiem niedawno odkrył uroki seksu z dziewczynami. Teraz jest multi ;-) On też ma coś z głową twoim zdaniem?
              Last edited by Rojza Genendel; 12-07-06, 21:43.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Łukasz85
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2006
                • 374

                #82
                Jak sama napisalas , padaczka jest wrodzona . ale z tym jest coraz lepiej , kumpel byl teraz na operacji we wawie . Ma cos w glowie , jak poczuje ze sie zbliza , to przyklada reke do glowy . I to jakos dziala , ze padaczki nie ma .
                Co do bi , to napisalem , ze na ten temat sie nie wypowiadam , bo jakos sie tym nie interesowalem ( jeszcze) Nie czytalem nic o tym , nie mialem okazji gadac z taka osoba . Wiec ......Pas

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #83
                  Napisał Łukasz85
                  Jak sama napisalas , padaczka jest wrodzona .
                  Moja akurat tak, ale przecież nie każda.
                  I jakkolwiek nie uważam homoseksualizmu za chorobę, to porównania użyłam właśnie do podkreślenia odwagi coming-outu w naszym kraju.

                  I takie pytanie: pozwoliłbyś mi adoptować dziecko? A mieć własne?
                  Last edited by Rojza Genendel; 12-07-06, 21:53.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Łukasz85
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2006
                    • 374

                    #84
                    Napisał rojze
                    Moja akurat tak, ale przecież nie każda.
                    Fakt , u kolegi sie zaczelo pod koniec L.O


                    Napisał rojze
                    nie uważam homoseksualizmu za chorobę,
                    To Ty, ja sobie reki nie dam odciac , ale mi sie wydaje , ze to chobora - jakas skaza , uraz - cos musialo spowodowac ta przemiane.

                    Napisał rojze
                    I takie pytanie: pozwoliłbyś mi adoptować dziecko? A mieć własne?
                    A dlaczego nie mialbym pozwolic ? A co ja ? sad dzieciecy ?
                    Ogolnie jestem tolerancyjny i raczej spokojny , ale adopcji mowie NIE. Moze kiedys , na ta chwile wiekszosc slubow par homo - tych oficjalnie zalegalizowanych nie wytrzymalo dlugo ........ Bez przyzlosc , krzywdzenie dziecka .

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #85
                      Napisał Łukasz85
                      A dlaczego nie mialbym pozwolic ? A co ja ? sad dzieciecy ?
                      Ogolnie jestem tolerancyjny i raczej spokojny , ale adopcji mowie NIE. Moze kiedys , na ta chwile wiekszosc slubow par homo - tych oficjalnie zalegalizowanych nie wytrzymalo dlugo ........ Bez przyzlosc , krzywdzenie dziecka .
                      Bo jeśli homoseksualistom jako rodzicom mówisz nie... to może i mi także. No bo spójrz:
                      - dziecko może po mnie odziedziczyć chorobę
                      - inne dzieci mogą się z niego śmiać, że mama się czasem dziwnie zachowuje- i ono będzie sie wstydzić
                      - niektórych rzeczy nie będę mogła z dzieckiem robić
                      - mogę mu nieświadomie krzywdę zrobić
                      ...i tak dalej i tak dalej.
                      Nie sądzisz, że zdrowa lesbijka albo gej lepiej nadają się na rodzica niż ja?
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Łukasz85
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2006
                        • 374

                        #86
                        Kolejny filozof
                        Chodzi o zachowanie pewnego stereotypu ( tak wiem ,mamy 2006 rok , nowoczesnoc , peace love extasy , jedzmy na love parade wszyszczy razem ) Matka to matka ojciec to ojciec . Rodzina to matka + ojciec = dziecko - to jest natura .
                        Dwoch facetow - ojcowie , moga karcic dziecko paskiem .
                        co ma zrobic dziecko w domu gdzie cale siano idzie zeby tatus sie upil , spral zone i poszedl spac ? I to nie jest fajne
                        Chodzi o zachowanie pewnego schematu , stworzonego w arkadii :] Gdyby mialo byc inaczej , nie bylo by adama A gdyby facet mialbys tylko do kopulacji , to dziewczyny by konczyly z nami po seksie jak modliszka np

                        Skomentuj

                        • Wisienka & Gandi
                          Ocieracz
                          • Feb 2007
                          • 151

                          #87
                          nie mam nic do homoseksualistów każdy kocha inaczej, ale jestem przeciwny adopcji, dzieci biora przykład z rodzićów (opiekunów)
                          r e l a x t a k e i t e a s y . . .

                          Skomentuj

                          • lawlessness
                            Erotoman
                            • Aug 2006
                            • 504

                            #88
                            Gdyby nasze społeczeństwo było bardziej tolerancyjne, to jasne nie widze przeszkód, ale ze względu na brak wyrozumiałości i poszanowania dla mniejszości powiem "nie".Osoba poszkodowana byłoby dziecko, a co ono komu winne.
                            Tu należałoby powiedzieć że geje są poszkodowani, bo lesbijka zawsze może sama dziecko urodzić
                            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                            Skomentuj

                            • Garfilden
                              Świętoszek
                              • Sep 2006
                              • 14

                              #89
                              Ja jestem zdecydowanie ''ZA". Kazdy człowiek ma prawo do adopcji. Nawet homosexualisci maja marzenia o posiadaniu dziecka. Narazie wszyscy w okół sa przeciw, bo nasze społeczeństwo nie zaakceptowało by czegos takiego. Lecz gdyby sie chwilke nad tym zastanowic, spojrzec w stecz co nasz swiat osiagnoł i co przechodził. Kiedys murzyna zabijało sie na ulicy, byli niewolnikami. Kobiety były traktowane jak przedmiot, teraz wszystko sie zmieniło. Ludzie z biegiem czasu zaakceptowali wprowadzone zmiany. Z adopcja dzieci przez pary homosexualne było by podobnie. Nim bysmy sie obejrzeli ludzie zaakceptowali by ten fakt. Znajac zycie musialo by to potrwac, nim dzieci nie musialy znosic wyzwizk i tym podobnych rzeczy.

                              Napisał Gandimi
                              nie mam nic do homoseksualistów każdy kocha inaczej, ale jestem przeciwny adopcji, dzieci biora przykład z rodzićów (opiekunów)
                              Mówisz ze nie masz nic przeciwko parą homosexualnym, to czemu sprzeciwiasz sie zeby dziecko było wychowywane na homosexualiste. Ty jestes wychowywany na hetero, to czemu ktos nie moze byc wychowywany inaczej. Dziecko przeciez moze podjac swoj własny wybor w przyszlosci. Wcale nie musi byc gejem badz lesbijka. Tak jest z rodzicamy ktozy wychowuja dzieci na hetero. Dziecko samo podejmuje decyzje o swoim zyciu. Rodzice to jedynie pewien rozdzial w zyciu człowieka

                              Dodam cos waznego. Czy kto kolwiek zastanawiał sie nad tym ze prawdopodobnie zadno z par homosexualnych nie bylo by na tyle głupie aby umieszczac dziecko w szkole publicznej ? Korepetycje domowe so owiele lepsze niz szkolne. Mozliwe ze stworzyli by nawet prywatne szkoly dla dziecki homosexualistów. Jest mnóstwo mozliwosci. Dziecko wcale nie musialo by byc poszkodowane. Ba moglo by miec nawet o wiele lepsze zycie.
                              Last edited by sister_lu; 23-05-09, 17:55.
                              Mr.Satan

                              Skomentuj

                              • lawlessness
                                Erotoman
                                • Aug 2006
                                • 504

                                #90
                                Napisał Garfilden
                                Dodam cos waznego. Czy kto kolwiek zastanawiał sie nad tym ze prawdopodobnie zadno z par homosexualnych nie bylo by na tyle głupie aby umieszczac dziecko w szkole publicznej ? Korepetycje domowe so owiele lepsze niz szkolne. Mozliwe ze stworzyli by nawet prywatne szkoly dla dziecki homosexualistów. Jest mnóstwo mozliwosci. Dziecko wcale nie musialo by byc poszkodowane. Ba moglo by miec nawet o wiele lepsze zycie.

                                Prywatne korepetycje lepszym wyjściem niż szkoła publiczna??? Czy dziecko przypadkiem nie powinno się wychowywać wraz z rówieśnikami, Korepetycje domowe może i są lepsze od szkoły pod względem uwagi poświęcanej dziecku, może są lepsze wyniki w nauce, ale co z tego jeżeli dziecko prawie cały dzień spędza bez kolegów i koleżanek w domowej izolacji.
                                Prywatne szkoły dla dzieci gejów i lesbijek?? Po prostu cudna idea , przez lwia część ludzi byłoby to miejsce omijane wielkim łukiem i traktowane jak ośrodek dla narkomanów, którzy "na pewno przynieśli ze sobą AIDS i narkotyki". Przypomina mi to trochę getto.
                                Last edited by lawlessness; 18-02-07, 08:41.
                                Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                Working...