Old 10-03-16, 05:37   #1
Ced
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Postów: 21

Płeć: Mezczyzna
Jak rozmawiać o analu?
No właśnie. To straszny temat tabu, szczególnie dla kobiet, dla których jest to chyba nieczyste. Albo zbyt zboczone? Albo może... nie wiem, nie normalne? Przyjaciółka twierdzi, że w życiu by się nie dała namówić - "od seksu jest jedna dziurka" - mówi. A wtedy ja pytam się, czy lubi seks oralny i ma głupią minę. Ale nie i już. To nie moja sprawa - moją jest to, że... to mnie podnieca. Z dwoma byłymi dziewczynami udało mi się to robić - specjalnie nie musiałem ich przekonywać, jedna stwierdziła "rób ze mną co chcesz", druga dowiedziała się, że to już robiłem i była ciekawa... obie bardzo miło to wspominały i chciały więcej. I z moich obserwacji wynika, że to może być bardzo przyjemne dla kobiet - ale z obecną dziewczyną napotykam na... mur. W ogóle nie chce o tym nawet wspominać, unika tematu. Nie mam zamiaru jej przekonywać tera z- jeszcze za krótko jesteśmy razem, co dopiero zaczęło nam się naprawdę dobrze układać w łóżku. Myślę o przyszłości. Chciałbym chociaż z nią o tym pogadać - jestem dorosły, jeżeli nie da rady, to przeżyję jakoś.

Ale... ale jak rozmawiać o seksie analnym? W sytuacji, kiedy normalnie czyt. "prosto z mostu" się nie da?
Ced jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-16, 07:59   #2
PZ IV
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: mentalne podkarpacie
Postów: 152

Płeć: Mezczyzna
Zawsze możesz ją rozbudzić w tym miejscu pieszczotami - bez gadania. Od przypadkowych, przez delikatne i intensywniejsze, do wkladania palica w tylek.
W miesiac sie nie uda. Dlugie, żmudne ale nie pozbawione milych wrażeń.
PZ IV jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-16, 08:04   #3
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 687

Płeć: Kobieta
Też bym spróbowała metody małych kroczków. Samo pieszczenie zwilżonym palcem daje niesamowitą przyjemność, na początku nawet nie wkładaj go do środka, ale zataczaj kółka wokół wejścia. Samo to ją nakręci tak, że powinna chcieć więcej. Ważne jest jednak to, że w momencie gdy będziesz chciał ją tak pieścić ona musi ufać Ci na tyle, że się wyluzuje i nie będzie się bała, że zrobisz jej niespodziankę i będziesz chciał wepchnąć palec. Później możesz pieścić wejście fiutem nie wkładając go do środka, a jedynie pocierając. To też dostarcza niesamowitych bodźców. No i do tego oczywiście rimming, temu nie da się oprzeć
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-16, 08:43   #4
outcast24
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: w tobie
Postów: 77

Płeć: Mezczyzna
Send a message via Skype™ to outcast24
Mój pierwszy krok w tym kierunku , to masowanie dupci palcem w momencie kiedy ona była na mnie. Zgiąłem ją żeby się oparła na mnie , a palcami sięgnąłem do "oczka". Masowałem , lekko wsuwałem (nie dalej jak za paznokieć palca wskazującego). Była tak zajęta tym co ma cipce , że nie protestowała. A potem krok po kroku, od słowa do słowa urabiałem ją na przestrzeni czasu. Po latach razem spędzonych z nią mogę ci powiedzieć , że wtorkowy anal jak zawsze był za****sty

Zawsze możesz użyć też koronnego argumentu. "...Dam ci się najpierw pobawić moją dupą, a potem ja Twoją..."
__________________
Niepoprawny fan-fetyszysta nylonu
outcast24 jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-16, 13:43   #5
PSJ
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Postów: 198

Płeć: Mezczyzna
Rozmawiać należy o wszystkim a na pewno o ANALU
PSJ jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.
   Archiwum