Jestem bi i wcale sie tego nie wstydze.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bartek_bi

    #76
    ja jestem bi i moja dziewczyna o tym wie

    Skomentuj

    • Alfio
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 80

      #77
      Napisał bartek_bi
      ja jestem bi i moja dziewczyna o tym wie
      A czy twój chłopak też o tym wie? On ma przecież jakieś uczucia do ciebie i chyba istnienie tej dziewczyny nie jest mu obojętne.

      Skomentuj

      • myraxidos
        Świntuszek
        • Nov 2009
        • 91

        #78
        dokladnie, bi maja podwojne szanse )
        ja niby hetero, ale marze o jakims eksperymencie z kobieta, niesamowicie mnie kreca [niektore, bo wymagania jakies mam ;p] ale nic wiecej nie mam z kim spełnic tej malej fantazji,zachcianki . ;[

        Skomentuj

        • tysia702
          Świętoszek
          • Feb 2010
          • 2

          #79
          ja jestem bi
          spałam z facetem!
          spalam z dziewczyną! ;]
          i szukam teraz partnerki...żeby sie zakochać...bo do facetów to szczęscia nie mam

          Skomentuj

          • Anhell
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 26

            #80
            Mam świadomość swojej biseksualnej natury.
            Mam żonę, ona o tym wie i również swoją biseksualność odkrywa.
            Zaczynamy rozglądać się za parką bi, aby zrealizować swoje fantazje...

            Jak tylko będziemy po, obiecuję raporcik.

            Dla nas każdy rodzi się bi, jedynie kultura i społeczeństwo uwarunkowuje niechęć do bi, homo itp.
            Nie twierdzę, że każdy musi mieć ochotę na tę samą płeć. Ale nawet jeżeli ma, to zazwyczaj wstydzi się tego a przynajmniej mocno ukrywa.

            Skomentuj

            • 1qax
              Świętoszek
              • Mar 2010
              • 9

              #81
              hej. Jestem bi, chciałbym mieć żonę bi i bardzo chętnie tolerowałbym jej stały związek z kobietą wobec tolerancji mojego partnera. To mój plan na życie, cieszę się, że moje wyobrażenia mają przełożenie na rzeczywistość jak u przedmówców trzymajcie kciuki!!

              Skomentuj

              • makaryld
                Świętoszek
                • Nov 2006
                • 15

                #82
                Jestem bi. Mam żonę i dzieci. Mając sobie za złe że ciągnie mnie do tej samej płci szukałem... Uważam że 70% facetów chce spróbowas seksu męsku- męskiego. Kumpel o którym nigy bym nie pomyślał że ma chęc na seks... sam nadstwaił pupki bo chciał spróbować jakie to wrażenie jak ktoś wchodzi w niego. Nie odmówiłem - jest moim kumplem.

                Skomentuj

                • Alfio
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 80

                  #83
                  Jestem biseksualny i bardzo to lubię. Żyję jakby podwójnie. To jest super i nikomu nie szkodzi.

                  Skomentuj

                  • cobretka
                    Świętoszek
                    • Mar 2010
                    • 6

                    #84
                    zawsze myślałam że jestem hetero... do pewnego momentu
                    zresztą jak tak sobie teraz myślę, to lubiłam się miziać z koleżankami)
                    po wielu latach ujawniło się to ...tak spontanicznie
                    uwielbiam pieścić dziewczynę(kobietę)..sprawiać jej przyjemność...a w końcu doprowadzić ją do orgazmu...
                    Co dzień budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam!

                    Skomentuj

                    • stary1313
                      Świętoszek
                      • Jul 2010
                      • 1

                      #85
                      Jetsem Bi

                      Sluchajcie jestem Bi ale ci w których się bujam to mysle ze nie są i mam problem z powiedzeniem tego mojemu najlepszemu przyjacielowi bo mysle ze sie albo wygada komus albo, ze mnie wysmieje i sie zrazi do mnie i niebedzie sie chcial ze mna zadawac mam zaledwie 17 lat ale pociagają mnie i kobiety (niektóre) i faceci więc moje pytanie brzmi: Czy moge powiedziec jemu to? no ze jestem Bi/? a jezeli mnie wysmieje i niebedzie sie chcial ze mna zadawac wiecej? to co bede mogl zrobic? POMOCY!

                      Skomentuj

                      • PBM

                        #86
                        Również jestem bi i rónież miałem opory przed powiedzeniem tego mojemu najlepszemu przyjacielowi. Alkohol zrobił swoje i mu o tym powiedziałem. Porozmawialiśmy chwilę o tym i temat odpłynął w dal, zniknął jakby nigdy go nie było.
                        Jeżeli ta osoba jest Twoim prawdziwym przyjacielem - zrozumie i nie będzie robiłą z tego problemów. Jeżeli będzie jej to przeszkadzało, widać tak miało być.

                        Skomentuj

                        • julianna
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1036

                          #87
                          Sluchajcie jestem Bi
                          mam zaledwie 17 lat
                          to szybko sie zorientowałeś
                          Czy moge powiedziec jemu to? no ze jestem Bi/?
                          lepiej nie, bo
                          mnie wysmieje i niebedzie sie chcial ze mna zadawac wiecej
                          po co ryzykować..
                          chyba ze
                          ... ta osoba jest Twoim prawdziwym przyjacielem - zrozumie i nie będzie robiłą z tego problemów.

                          Skomentuj

                          • anet_queen
                            Świętoszek
                            • Jul 2010
                            • 2

                            #88
                            Ja też jestem bi, ale też jestem świadoma, ze nie mogłabym stworzyć związku z kobietą. Kobiety mnie pociągają, ale tylko fizycznie. Jestem estetką, więc umiem docenić piękne ciało swojej i przeciwnej płci. Ale to tylko "zabawa". Jak miałam okresy bycia singlem wolałam zaspokoić swoje potrzeby z kobietami. Nigdy nie kryłam swoich preferencji przed nikim, i nadal nie widzę ku temu powodu. Czy to wstyd być bi? Nie, wręcz wygoda Obecny partner , z którym planujemy przyszłość też jest uświadomiony. i nie ma z tym problemu, tzn z moją "sexualną przeszłością".
                            A tak na marginesie... Niestety nadal łatwiej jest akceptowana kobieta bi, lub les, niż mężczyzna bi, gej... Smutne aczkolwiek prawdziwe

                            Skomentuj

                            • TaajGer
                              Świntuszek
                              • Jul 2010
                              • 77

                              #89
                              a ja chcialbym miec dziewczyne bi. Nigdy nie mialem, a naprawde chcialbym sprobowac.
                              Raz nie zawsze.

                              Skomentuj

                              • ankka84
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 491

                                #90
                                chcialbys sprobowac dziewczyne bi?;p

                                Skomentuj

                                Working...