Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KIKUNIA28
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 236

    #76
    choć pytanie jest skierowane do osóba hetero ,a ja jestem zdecedowanie BI to moge i tak odpowiedziec ........tak całowałam sie z Kobieta i uwazam tego rodzaju pocałunki za cos wspaniałego
    Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

    Skomentuj

    • mispod
      Świętoszek
      • Apr 2005
      • 8

      #77
      brawo brawo wiecej takich
      Master Masturbator

      Skomentuj

      • goliat69
        Świętoszek
        • Aug 2005
        • 1

        #78
        Napisał Astaroth
        Czy całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci??? bądź mieliście jakieś inne doświadczenia?? jesli tak to w jakiej sytuacji, i czy chcielibyście to powtorzyc ??
        P.S Tylko proszę tutaj bez oszukiwania
        Pytanie skierowane raczej do osob hetero
        No cóż ja się tylko raz całowałem z facetem i to było na imprezie sylwestrowej - urządziliśmy sobie jaja - pokazówkę dla mojej byłej ale nie wiem czy bym to powtórzył choć nie było to zupełnie bez przyjemności

        Skomentuj

        • Fiolka
          Świętoszek
          • Nov 2005
          • 8

          #79
          Ja się całowałam z dziewczynami, ale przyznam że byłam wtedy po spożyciu alkoholu A zresztą to chyba nic dziwnego- ciekawość i tyle. Mogę powiedzieć, ze no i tak wolę chłopców

          Skomentuj

          • diOsa
            Świętoszek
            • Oct 2005
            • 23

            #80
            ja tez sie calowalam... ;] z moja przyjaciolka to byl spontan gdyz ona uciekajac przed kolesiem chciala udawac lesbijke a ze ja nei mialam nic przeciwko to jakos tak wyszlo samo z siebie a potem wiele razy to powtarzalysmy niekoniecznie pod wplywem alkoholu ale jesl chodzi o ilosc to calowalam sie z chyba 5 dziewczynami

            Skomentuj

            • Gagatek20
              Świntuszek
              • Nov 2005
              • 78

              #81
              Mnie sie to nie zdarzyło i prade powiedziawszy odpycha mnie takie coś

              Skomentuj

              • dzikakotka
                Ocieracz
                • Oct 2005
                • 107

                #82
                Jeszcze nie ale nie mam nic przeciwko
                Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

                Skomentuj

                • Klementyna2
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 15

                  #83
                  Ja z moja kumpela dokładnie tydzień temu. Mamy po 15 lat i często się macamy, ale tak dla jaj. Ostatnio jednak obie upiłyśmy się i kumpela rzuciła się na mnie z języczkiem. Ja topless wciskałam jej język a ona szczypała mnie po cipce Ale obie nie jestesmy lesbami (ja jestem biii)
                  Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy niewiesz co ci się trafi

                  Skomentuj

                  • Włóczykij
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 301

                    #84
                    szczypała? to musiało być ciekawe doznanie

                    Skomentuj

                    • Swistaq
                      Świętoszek
                      • Feb 2005
                      • 33

                      #85
                      ja się całowałem z qmplem (w zasadzie całuś, krótki i szybki), bo był zakład wiadomo była bibka, popiliśmy i były zakłady oczywista po tym zdarzeniuszybko zdezynfekowaliśmy usta Soplicą

                      Skomentuj

                      • Enea
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1010

                        #86
                        Napisał Astaroth
                        Czy całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci??? bądź mieliście jakieś inne doświadczenia?? jesli tak to w jakiej sytuacji, i czy chcielibyście to powtorzyc ??
                        P.S Tylko proszę tutaj bez oszukiwania
                        Pytanie skierowane raczej do osob hetero
                        jassne... kilka razy!! swietna sprawa!! bardzo podniecajace i chetnie bym to powtorzyla ale mloda i szalejaca bylam wtedy... teraz to chyba bym sie musiala niezle upic hehe ale tylko pocalunek bo seksu z kobitka sobie nie wyobrazam raczej

                        Skomentuj

                        • Lola
                          Świntuszek
                          • Dec 2005
                          • 47

                          #87
                          całowałam sie z dziewczyna i całkiem miło to wspominam. gdyby nie to ze mam faceta mogłabym to powtorzyc...

                          Skomentuj

                          • bamberos
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 7

                            #88
                            Napisał romek-15-ols
                            ja sie z kumplem kiedyś całowalem ale to po kilku piwkach... jakoś mnie nie ciągnie doniego
                            on jest tutaj najszczerszy

                            Skomentuj

                            • NIELETNI
                              Ocieracz
                              • Oct 2005
                              • 121

                              #89
                              hmmmm to dziwne ze kobieta z kobieta sie moga całowac i to nieprezszkadza otoczeniu a jak sie całuje facet z facetem to odrazu okrzykja gejami i wysmewaj asie z nich i ja tego niekumam no ale widocznie tak juz jest ja niemugł bym sie nigdy całować z facetem bo mie to obrzydza i nigdy niespróbuje choc z kobietom całowałem sie wielokrotnie i jest to super wiec to kazdy musi sam przemysleć ciesze sie bardzo że jest taki tamat na tym forum powinno takiech tematów o róznicach puci byc coraz wiecej ja niestetety niepisze tematów bo niewiem jka to sie robi prosze admina o napisanie mi jka to sie robi [email protected] z góry dziekuje

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5247

                                #90
                                Co do zakładania nowego tematu, wystarczy wejść w pożądany dział - i w lewym górnym rogu ekranu (nad listą istniejących już tematów) znajdziesz przycisk "Nowy temat".
                                Zauważ, że nie możesz założyć własnego topiku jeśli przeglądasz inny - musisz zrobić to po wejściu na listę topików innych osób.

                                Mam nadzieję, że nie namotałem za bardzo

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...