W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Parada Równości

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Indira
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 272

    #16
    A ja jakbym była wtedy w Wawie to bym poszła na Parade.
    Ogolnie jestem przeciwna manifestowaniu jakiejkolwiek opcji seksualnej, ale dopiero wtedy kiedy wszystkie opcje maja rowne prawa i nie ma dyskryminacji.
    A to, co zrobil Kaczor i wszechburaki to skandal.Umacnia sie stereotypowy obraz Polski, jako kraju nietolerancyjnego itp.
    Przeczytałam 2 rzeczy w komantarzach i Paradzie.
    1.ze w krajach gdzie homoseksualisci sa normalnie traktowani jest wieksza wydajnosc pracy i kreatywnosc itp.
    2.jakis ktos skomentował zachowanie Pechpolakow(o ich rzucaniu sie na ulice i tak dalej), ze"doczekał momentu kiedy LPR szło na czele parady homoseksualistów"
    Wolnośc, Równośc, Braterstwo...

    Skomentuj

    • .............
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 22

      #17
      "Ogolnie jestem przeciwna manifestowaniu jakiejkolwiek opcji seksualnej, ale dopiero wtedy kiedy wszystkie opcje maja rowne prawa i nie ma dyskryminacji."
      ogolnie jestem przeciwko ale gdy nie ma dyskryminacji

      Skomentuj

      • koKOro
        Świntuszek
        • Jun 2005
        • 46

        #18
        ...czy Twoja wypowiedź ma na celu pokazanie, że można było to napisac krócej? pewnie w swoich fantazjach erotycznych jesteś nauczycielem
        ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

        Skomentuj

        • .............
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 22

          #19
          nie, ogolnie mysle ze manifestacje moga sie brac z dyskryminacji a nigdy na odwrot. Gdyby byly rowne prawa nie byloby slowa mniejszosc a wiec nie ma miejsca na manifestacje No ale tu forum erotyczne wiec przejdzmy to czegos bardziej milego. Chociazby do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. W moich fantazjach erotycznych widze siebie jako "zwierze". Najbardziej w tym momencie interesuja mnie baranki

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5249

            #20


            Macie tu prawdziwa perelke... ja sobie to wydrukowalem i prawie puscilem barfa ze smiechu
            Wlasnie robie kopie dla kumpla

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • Włóczykij
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 301

              #21
              jestem przeciw paradzie. Niech sobie geje i lesby żyją i robią swoje.
              Nie mam nic przeciw homoseksualizomowi, ale mam do zachowania konkretnych homoseksualistów.

              Oni przez tą paradę co chcą osiągnąć? Chca, aby nagle społeczeństwo zaczęło ich akceptować? Coś mi się wydaje, że osiągnęli odwrotny efekt, ale to pewnie było zamierzone. Oni po prostu chcą zrobić dużo szumu wokół siebie i jeszcze dorobić do tego ideologię.

              Normalny gej na takie coś nie chodzi. Wręcz przeciwnie - jemu przez takich półgłówków gorzej się żyje w tym kraju, bo jest z nimi utożsamiany...

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                Bender,
                czy określenia "lesba" nie uważasz za obraźliwe?
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #23
                  Traktuje to jako analogie:
                  Gej - *****
                  Lesbijka - lesba
                  Zatem jest tak samo "kulturalne" jak *****
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #24
                    A "*****" obraźliwe z całą pewnością. A regulamin co na to???
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • HotGuy
                      Banned
                      • Nov 2011
                      • 188

                      #25
                      W czerwcu roku przewiduje sie super imprezka w postaci Parady Rownosci 2012.



                      2 czerwca spod Sejmu dojdzie ona do Placu Teatralnego.

                      Mam nadzieje ze w tym roku podobne parady odbeda sie po raz pierwszy w innych miastach, z tego co wiem to do tej pory mialy miejsce w Krakowie, Wroclawiu i Poznaniu... (prosze mnie poprawic jezeli sie myle)... moze wiec czas na parade w Trojmiescie czy w GOP.

                      Wazne jest bowiem nasze rownouprawnienie wiec uczestnictwo lub nawet jakas mala dotacja zawsze pomoze.

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3900

                        #26
                        Wazne jest bowiem nasze rownouprawnienie
                        Obawiam się, że latając z gołymi pośladkami po centrum miasta oraz liżąc i łapiąc się publicznie za krocza na zawsze pozostaniecie w mniejszości
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • HotGuy
                          Banned
                          • Nov 2011
                          • 188

                          #27
                          Napisał anduk
                          Obawiam się, że latając z gołymi pośladkami po centrum miasta oraz liżąc i łapiąc się publicznie za krocza na zawsze pozostaniecie w mniejszości
                          Do tej pory niewidzialem aby ktos sie lapal za krocza czy chodzil z golym tylkiem na zadnej polskiej paradzie. Popatrz na filmiki na youtube. Ponadto na paradzach miedzynarodowych jest obecnie wiecej kontroli nad nagoscia, bo cale rodziny przychodza obserwowac i uczestniczyc w nich.

                          To jest festiwal jak kazdy inny, zobacz co sie dzieje na dyskotekach wokol Ciebie czy tez roznych letnich imprezach typu Przystanek Woodstock. Tam pelno jest nagich ludzi i nikt jakos nie narzeka.

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3900

                            #28
                            Nie muszę patrzeć na youtube, widziałem na żywo w Krakowie

                            ps: na dyskotekach i koncertach ludzie znajdują się z własnej nieprzymuszonej woli a jeśli chodzi o parady i manifestacje to mam takiego pecha, że zawsze trafiam w sam środek przypadkiem, gdyż odbywają się w centrum dużych miast (rozgłos).

                            pss: to samo się tyczy marszów niepodległości, agnostyków, protestów górników, fetowania kibolstwa i 10000 innych sytuacji.
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • kenta
                              Ocieracz
                              • Feb 2005
                              • 178

                              #29
                              Napisał dragon
                              Ja myślę że zakazanie parady jest pogwałceniem praw człowieka. Co prawda homoseksualici ale to chyba też są ludzie. Wybrali takie życie to chyba też mają jakieś prawo. Mają się zamknąć w domu i wyizolowac szczelnie ?? Paranoja !! Ta parada powinna być legalna !! W innych krajach wszystko było OK, bez problemu i już. Tylko u nas jak zwykle mają jakieś ale ... A ten prezydent Warszawy - Kaczyński sam wygląda jak ciota !! mały, brzydka twarz, brat jeszcze brzydszy, o żonie nie wspomnę. I on chce być prezydentem RP ?? No chyba go poje**** (bało) Przecież on nie ma reprezentacyjnego wyglądu !! Co najwyżej może kible w sejmnie czyścić ma optymalny wzrost do tej pracy

                              A co do parady: Ja jestem dumny z tych ludzi którzy pomimo zakazu uczestniczyli w paradzie A tą mlodzież Wszechpolską czy jaką taką to bym wysłał na przymusowe roboty na Ural






                              Właściwie nie zaglądam na tę część forum, nie znajduje tutaj nic dla siebie. Dzisiaj stało się inaczej, pokonała mnie nuda, zajrzałem sobie tu i o... jak się fajnie poczułem. Nareszcie coś wesołego znalazłem, powyższa wypowiedz, tak idiotyczna że aż wesoła, jestem wdzięczny koledze dragonowi, choć domyślam się że tym co piszę nie pozyskam sobie jego sympatii, ja jednak obdarowuję go swoją i proszę o więcej wypowiedzi, mam nadzieje że i te inne są w takim mniej więcej stylu. Ta taka oryginalna.

                              Odnośnie tematu... każdy może sobie paradować, jest demokracja i tyle. Nie bardzo widzę sens takowych parad, jeżeli homoseksualiści uważają się za zupełnie normalnych ludzi na świecie, to co oni właściwie chcą zamanifestować ?
                              Ok, to na tyle

                              K.

                              Ps, Jak można bronic praw Homoseksualistów a jednocześnie nazywać ich ciotami. Ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć.

                              Skomentuj

                              • HotGuy
                                Banned
                                • Nov 2011
                                • 188

                                #30
                                Napisał kenta

                                Ps, Jak można bronic praw Homoseksualistów a jednocześnie nazywać ich ciotami. Ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć.
                                Mozna, na przyklad moj kuzyn dosyc czesto uzywa slowa ***** chyba z przyzwyczajenia, a niewatpliwie wspiera nasze prawa LGBTT, bo wie ze trzeba wspierac mnieszosci i to co jest sluszne.

                                Skomentuj

                                Working...