Podglądanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #76
    jak mieszkałem na kampusie w kwadracie ze słowacką para i taką dunką to zdarzało sie zapuszczać żurawia jak ta druga robiła sie na bóstwo w łaźni, nie powiem romantyczny widok, była taka obca!!!!!!!!!!

    Skomentuj

    • piotrulek
      Świętoszek
      • Mar 2011
      • 3

      #77
      Traktujesz to jako fantazję czy też myślisz o jej realizacji ?

      Skomentuj

      • Hal
        Perwers
        • Oct 2010
        • 1366

        #78
        Nieee, takie dosłowne podglądanie to nie, ale tzw rzut okiem czemu nie, zdarza się. Na plaży, na ładne ciało jak najbardziej.

        Skomentuj

        • piotrulek
          Świętoszek
          • Mar 2011
          • 3

          #79
          Być podglądanym

          Kiedyś na campingu zauważyłem kątem oka, że podglądają mnie jakieś laski. Chciałem je pogonić, ale coś mnie powstrzymało, po chwili zaczęło mi sie to podobać, ba nawet celowo ustawiałem się to bokiem, to przodem, żeby lepiej widziały... Oczywiście mycie mojego sprzętu i podniecenie spowodowało pełny wzwód no i pojechałem na maxa. Później je spotykałem na campingu i zawsze się uśmiechały pod nosem. Od tego czasu stało sie to jedna z moich fantazji sexualnych. Dziś mam 45 lat i nadal mnie to jara, doszedłem do wniosku
          , że fantazje są po to aby je spełniać. Dwa razy zaprosiłem poznane na necie dziewczyny które chciałyby sobie popatrzeć. Polegało to na tym, że wykonywałem im w pokoju hotelowym striptease, onanizowałem się i tak sobie przez 1-2 godzinki gawędziliśmy. Z jedna podstawową zasadą - nie można dotykać, patrzec tak - nawet z bardzo bliska ale nic poza tym. Nigdy więcej tych dziewczyn nie spotkałem już - cała sztuka i przyjemność polegała na tym, że się nie znamy. Przy partnerce czy znajomej kobiecie radość jest już o wiele mniejsza.
          Last edited by Kata; 10-03-11, 21:49. Powód: Formatowanie

          Skomentuj

          • 3_grosze
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 78

            #80
            Nie zdarzyło mi się. ale marzy mi się być podglądanym w czasie seksu w jakimś "nieodpowiednim" miejscu. Chodzi o taką sytuację: kroś podgląda, ale się urywa, albo udaje, że nie widzi, ja wiem o tym i udaję, że nie wiem. Zwykły dogging dla mnie jest zbyt obsceniczny, a przy takiej grze nikt mi niczego nie zarzuci.
            Kręci mnie też jak ktoś podgląda moją żonkę. Kiedyś kupowała buty mając pod sukienką pończochy. Nie wyobrażacie sobie jak sprzedawca skakał koło niej :-) (a jego żona była też obecna).

            Skomentuj

            • Mestiv
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2010
              • 317

              #81
              Ja to nigdy nie miałem chyba okazji, żeby kogoś na serio podejrzeć... a może takich okazji nie zauważam w ogóle?

              Skomentuj

              • przyjaciel40
                Perwers
                • Jul 2010
                • 1116

                #82
                kilkarotnie spotykałem się z parami , które lubiły być poglądane-oglądane podczas seksu teraz szukam kobiet, które lubią obmacywać męskie l klejnoty całkiem u obcego faceta.
                Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                Skomentuj

                • wacoo
                  Świętoszek
                  • Apr 2011
                  • 9

                  #83
                  ja będąc na wakacjach ze swoja dziewczyna i jej znajomymi bylem w pokoju z balkonem. na balkon oprócz naszych okien wychodziło również okno z łazienki ze szkłem weneckim tak ze nic od balkonu w dzien nie było widac. w nocy jednak wszystko sie zmieniało widac było wszystko od dworu natomiast od wewnątrz nic. moja dziewczyna wiedziała ze podglądam inne ale nie byla na szczescia o to zla, sama nawet podglądała innych uczestników wycieczki.

                  od tego czasu chce podglądać ale jakos nie wiem jak, mam 21 lat wiec mi troche głupio zostac przyłapany..
                  bede próbował i jak cos to pisał.

                  Skomentuj

                  • AllieM
                    Świntuszek
                    • Apr 2011
                    • 92

                    #84
                    Cholera, czytając wasze posty stwierdziłam, że chyba pora zasłaniać żaluzje, kiedy tańczę w seksownej bieliźnie po pokoju.

                    Skomentuj

                    • wacoo
                      Świętoszek
                      • Apr 2011
                      • 9

                      #85
                      @AllieM oj tam, moze warto zrobic tą przyjemność sasiadowi i nie zasłaniać.. popatrz czasem przez okno moze zobaczysz czy Cie ktoś nie podgląda, moze Ci sie to nawet spodoba.

                      Skomentuj

                      • Nolaan

                        #86
                        Ja tam nigdy nie podglądałem, bo i nie ma czego ani jak ani gdzie, ale tak szczerze pisząc to mnie do tego nie ciągnie specjalnie.

                        Skomentuj

                        • AllieM
                          Świntuszek
                          • Apr 2011
                          • 92

                          #87
                          Napisał wacoo
                          @AllieM oj tam, moze warto zrobic tą przyjemność sasiadowi i nie zasłaniać.. popatrz czasem przez okno moze zobaczysz czy Cie ktoś nie podgląda, moze Ci sie to nawet spodoba.
                          Haha w sumie to liczę się z tym, że mnie ktoś może zobaczyć ale jakoś mało mnie to pociąga, zwłaszcza, jeśli miałby być to jakiś stary, okropny zboczeniec... Jakkolwiek chyba coś w jest w takim ekshibicjonizmie, oczywiście jeśli podglądający byłby młody i przystojny ;D Więc może jednak zostawię te okna odsłonięte, kto wie, może sie trafi jakiś seksowny podglądacz... zwłaszcza, że ostatnio mi się trochę nudzi

                          Skomentuj

                          • hapysmile

                            #88
                            A ja powiem tyle mieszkam na osiedlu,mam lornetke i mam kino nocnych marków.Każdej nocy jest wyświetlane pare filmów tylko dla dorosłych

                            Skomentuj

                            • radzio_z
                              Erotoman
                              • Feb 2005
                              • 496

                              #89
                              Napisał hapysmile
                              A ja powiem tyle mieszkam na osiedlu,mam lornetke i mam kino nocnych marków.Każdej nocy jest wyświetlane pare filmów tylko dla dorosłych
                              Może nieco więcej szczegółów. Fajnie byłoby przeczytać choć jeden lub dwa najfajniejsze historie związane z Twoim podglądaniem.
                              Jestem niepokorny

                              Skomentuj

                              • hapysmile

                                #90
                                Raz jak zajrzałem przez lornetke to nie mogłem uwierzyć własnym oczom.U sąsiadki odbywała się istna orgia.Chłop z babą,baba z chłopem,chłop z chłopem,baba z babą

                                Skomentuj

                                Working...