W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zadania i pozycje związanego niewolnika

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gasiorek
    Świętoszek
    • Aug 2014
    • 8

    Zadania i pozycje związanego niewolnika

    Witam przede wszystkim, bo to mój pierwszy post pod tym nickiem.
    Od pewnego czasu mamy z partnerką pewne fantazje dotyczące dominacji. Ona robi ze mnie służącego, a ja muszę spełniać jej zachcianki. Muszę np zrobić jej masaż całego ciała, albo np. tylko pupy albo nóg, albo np muszę całować i lizać jej stopy. Ona w tym czasie ogląda telewizję, rozmawia przez telefon z koleżanką, albo pali papierosa (pali okazyjnie). Ostatnio zastanawiamy się, co można by dodać do tego rodzaju "niewolnictwa". Rozmawialiśmy o wiązaniu mnie, ale nie wiem w jakich pozycjach, żebym mógł dalej w jakiś sposób służyć. Nie chodzi nam o to żeby mnie związała i robiła co chce ze mną, ale żebym był w pewien sposób skrępowany ale też to ja robił. Jakie też inne zadania oprócz masaży i całowania i lizania stóp mogę robić? Jedyne co jeszcze robiliśmy, to ona mi związała ręce i kazała robić sobie minetę. I jakie polecacie "ubranie" do tego zabawy? Moja partnerka chciała żebym jakoś ją zaskoczył ubraniem niewolnika.
  • Bash92
    Świętoszek
    • Jul 2012
    • 14

    #2
    Niech Ci zwiąże nogi. Tak aby nie miał ruchu w kolanach. Chodzi o to aby stopa byla pod pupą, zwiazana sznurkiem przez udo. Będziesz musiał chodzić na kolanach. Fajnie też by było związać tak ręce, tj. dłownie przy ramionach, aby nie było ruchu w łokciu. A teraz wyobraź siebie, podążającego za partnerką.
    Pewna formą zniewolenie czy dominacji może być też plucie na partnera. Wiesz, takie "zeszmacenie". Do tego jakieś klapsy, itp.
    Możesz też pobawić się folią. Takim streczem się obwiązać i "pełzać" (tzn to zależy jak bardzo się obwiążesz).
    Dobra by była też obroża i smycz.

    Skomentuj

    • gasiorek
      Świętoszek
      • Aug 2014
      • 8

      #3
      Wkręciliśmy się w temat. Dzięki Bash92 za podpowiedzi. Jesteśmy świeżo po zabawie w "pieska". A jeszcze pytanie - bo właśnie chcemy urządzić wieczór "usługiwania", ale bez wiązania. Macie pomysły na strój zarówno dla pani jak i niewolnika?

      Skomentuj

      • gasiorek
        Świętoszek
        • Aug 2014
        • 8

        #4
        i co? zero podpowiedzi?

        Skomentuj

        • PiotruśPan.
          Świętoszek
          • Sep 2014
          • 3

          #5
          Panowie, gdzie wy znajdujecie kobiety które lubią takie klimaty! Powiedźcie prosze!

          Skomentuj

          Working...