W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z "kolegą" / chyba sie w nim zakochalem...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fryderyk123
    Świętoszek
    • Jun 2010
    • 35

    #16
    Ha! Julianna, łatwiej powiedzieć trudniej zrobić, przecież nie zaczepie pierwszej lepszej dziewczyny z brzegu i nie spytam się, czy chce ze mną chodzić

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      #17
      a tam zaraz chodzić.....
      trochę szarmancji kolego...
      poderwać dziewczynę to nie zaraz proszenie ją o chodzenie tylko koleżeństwo, późniejszym etapem jest spotykanie no i wiadomo co dalej...

      Skomentuj

      • fryderyk123
        Świętoszek
        • Jun 2010
        • 35

        #18
        Jutro zakończenie roku, więc może z kilkoma koleżankami gdzieś się wybiore
        A co do kolegi to może mi przejdzie chociaż troche przez wakacje, jak ogranicze kontakt...

        Skomentuj

        • Paveo
          Ocieracz
          • Feb 2006
          • 139

          #19
          Każdy może mieć rację, ale to ty musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest w tym seksualność, czy on ci się podoba fizycznie, czy chciałbyś się do niego zbliżyć i być w pełnym związku.

          Nie musisz ograniczać kontaktu, ale nie uzależniaj i nie stawiaj zawsze tylko jego w centrum (ogólnego) zainteresowania, nie łatwe, wiem...

          Skomentuj

          • fryderyk123
            Świętoszek
            • Jun 2010
            • 35

            #20
            Napisał Paveo
            Każdy może mieć rację, ale to ty musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest w tym seksualność, czy on ci się podoba fizycznie, czy chciałbyś się do niego zbliżyć i być w pełnym związku.

            Nie musisz ograniczać kontaktu, ale nie uzależniaj i nie stawiaj zawsze tylko jego w centrum (ogólnego) zainteresowania, nie łatwe, wiem...
            Właśnie, niełatwe i w moim mniemaniu niewykonalne

            Skomentuj

            • JOJOSS
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 4

              #21
              To co czujesz to poprostu przyjaźń mona, czasem fajnie jak jest odwzajemniona mam takich przyjaciół w ogień bym za nimi poszedł.
              Zadaj sobie pytanie gdy twój kumpel znajdzie sobie laskę co zrobisz?
              gdybyś miał pocałować kumpla lub ładną dziewczynę kto byś wybrał.
              Myślę że tą silną więź z kolega musisz pielęgnować można sobie pomagać całe życie przecież bezinteresownie.
              Nie chcesz być chomo to oglądaj kobiety nagie itp. Interesuj się kobietami na maxa. A jak przyjdzie myśl o kumplu to zbuduj ścianę w głowie i nie myśl o tym wtedy pomyśl o przyjemnej Cipce...
              Pozdrawiam życzę miłego treningu psychiki. i idź gdzieś na zabawę i pocałuj jakąś laskę.

              Skomentuj

              • fryderyk123
                Świętoszek
                • Jun 2010
                • 35

                #22
                Raczej sobie nie znajdzie (bynajmniej na razie), ani nie szuka, i nieśmiały jest więc o to się nie martwie. Ale niektórzy z was pomogli sobie co nie co uświadomić ;]

                Skomentuj

                • julianna
                  Banned
                  • Dec 2006
                  • 1036

                  #23
                  czyli pomoc na coś się zdała

                  Skomentuj

                  • qoqoszka
                    Świntuszek
                    • May 2009
                    • 63

                    #24
                    Zdaj czasami relacje jak tam postępy z koleżankami i co z kolegą Bo tu serialowo się zrobiło z deczka

                    Skomentuj

                    • fryderyk123
                      Świętoszek
                      • Jun 2010
                      • 35

                      #25
                      Napisał qoqoszka
                      Zdaj czasami relacje jak tam postępy z koleżankami i co z kolegą Bo tu serialowo się zrobiło z deczka
                      Dlaczego serialowo?
                      No narazie wakacje, więc tak jakby stoje z tym w miejscu.
                      Troszeczkę charakter przez ten czas zmienił mi się, więc zobaczymy jak to będzie. Chciałem z koleżanką zakręcić, a okazało się że już z kimś kręci - troszkę się spóźniłem.

                      Ale jak coś się zmieni we wrześniu to od razu napisze. Będę wiedział kogo zbić za rady czy coś

                      Pozdrawiam.

                      Skomentuj

                      • qoqoszka
                        Świntuszek
                        • May 2009
                        • 63

                        #26
                        Ja nie mówię, że źle że serialowo heh tylko tak z deczka mnie poruszyło

                        No i życzę Ci sukcesów w miłosnych podbojach, tylko wiesz Uważaj tam na siebie i nie daj się złapać w żadne sidła

                        Skomentuj

                        • bontel
                          Świętoszek
                          • Feb 2006
                          • 6

                          #27
                          przepraszam ale czy kobiety powinny się wypowiadać na ten temat. Jeżeli chłopak jest cudodowny niech sobie ułoży życie jak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Napisał bontel
                          przepraszam ale czy kobiety powinny się wypowiadać na ten temat. Jeżeli chłopak jest cudodowny niech sobie ułoży życie jak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          0statnio edytowany przez sister_lu; 03-09-10, 07:43.

                          Skomentuj

                          • fryderyk123
                            Świętoszek
                            • Jun 2010
                            • 35

                            #28
                            Napisał qoqoszka
                            Ja nie mówię, że źle że serialowo heh tylko tak z deczka mnie poruszyło

                            No i życzę Ci sukcesów w miłosnych podbojach, tylko wiesz Uważaj tam na siebie i nie daj się złapać w żadne sidła
                            Oj tam od razu w sidła
                            Mam pewną znajomą, z którą za bardzo nie wiem jak zacząć...
                            Znamy się z widzenia i na cześć od podstawówki, gadamy często na gg, ale jednak jej nie znam prawieże w ogóle. Jak spytałem jak się poznaliśmy, odpowiedziała, że w sumie to my się nie poznaliśmy. Ciężko z nią temat jakikolwiek rozwinąć i nie za bardzo wiem jak do niej dotrzeć.
                            Co do kolegi to staram się nie utrzymać z nim kontaktów przez wakacje. Kilka razy zdarzyło się rozmawiać przez telefon, tyle.
                            Staram się o nim także nie myśleć, ale mimowolnie często się przyśni.
                            Za miesiąc zobaczymy

                            Skomentuj

                            • iwonka88
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 8

                              #29
                              ty do niego dzwoniles czy on do Ciebie? POwiedz koledze ze kręcisz z jakąs laską itp, zobaczysz czy to wywoła jego zazdrość

                              Skomentuj

                              • fryderyk123
                                Świętoszek
                                • Jun 2010
                                • 35

                                #30
                                Ja dzwoniłem.

                                Mniejsza o to już. Nic nie będę z nim próbować. Zdusze to i tyle. Postanowione.

                                Skomentuj

                                Working...