W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rush, dash, go, go, go

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hal
    Perwers
    • Oct 2010
    • 1366

    #16
    Napisał Burbon2009
    Prawo polskie jest jeszcze bardziej głupsze i właściciele to wykorzystują o absurdach w prawie to można nowy temat założyć.
    Przypomniał mi się temat egzaminu z prawa który kiedyś pisałem. Należało wyjaśnić - rozwinąć powiedzenie "Prawo jest jak pajęczyna, mucha w nią wpadnie a pająk przejdzie". Coś w tym jest, prawda?

    Skomentuj

    • Eris
      Perwers
      • Feb 2009
      • 851

      #17
      Napisał znowuzapilem
      p.s. Nie wiem czy w ogóle dobrze zrozumiałem temat
      Nie do konca (raczej o to, ze mlodym sie nic nie chce, chca miec wszystko podstawione pod nos i przyjsc na gotowe a wytrwale dazenie do celu jest im obce) ale odniose sie do tematu

      Zyjemy w chorym kraju. Pensje niskie, ceny wysokie plus dlugie godziny pracy.

      Wynajecie pokoju (nie, nie kawalerki lecz pokoju) w dobrej lokalizacji w duzym miescie to 700-800zl. Jedzenie (nie gowniane ale bez szalu) to 400-500zl dla jednej osoby. Czyli pensja minimalna na zarcie i pokoj. Szkoda slow.

      Napisał KP
      A, i Eris, nie wiem w jakim jesteś wieku, ale coś mi się widzi, że młodsza ode mnie. Jako przedstawiciel pokolenia poczętego w stanie wojennym, któremu się chce, stwierdzam, że im młodsi tym bardziej bylejacy są teraz Polacy, niestety. Są wyjątki, naturalnie, ale w większości to klony, szara masa ślepo idąca za modami, wpatrzona w te swoje telewizory (ja nie posiadam), ajpady czy ajpody (też nie) i spędzająca weekend chodząc po centrach handlowych, tych nowoczesnych świątyniach. Wyszukuj rodzynków.
      Ja jestem 88. Im dalej w las tym gorzej. z 92 nie idzie sie w ogole porozumiec.

      Napisał Hal
      Nie splamiłem się oszustwem a im jestem starszy tym bardziej razi mnie oszustwo i tolerancyjne podejście ludzi do oszustwa. Nie ukrywam i mówię to otwarcie takze w realu że gardzę oszustwem i oszustami.
      Spoko. Jak ja napisalam na tym forum, ze nie popieram zdrad w zwiazkach, bo jest to robienie w c***ca drugiego czlowieka to zostalam zmieszana z blotem, ze jestem mloda, glupia, zacietrzewiona <i obciagam zachodowi> a zycie nie jest czarno-biale.


      Napisał Hal
      Nie chcę się rozpisywać ale szkoda, ogromna szkoda że nasze myślenie, Polaków myślenie, idzie w kierunku kombinatorstwa a nie brania przykładu z pozytywnych i uczciwych zachowań.
      Jak moi zajmujacy sie handlem znajomi opowiadaja jakie przekrety, podrabianie towarow etc odchodza to az strach.

      Ale tak wlasnie w Polsce jest - ludzie oszukuja i wierza, ze to jedyny sposob by przetrwac.

      Ogolnie zgadzam sie ze wszystkimi wypowiedziami Hala.

      Skomentuj

      • KP
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 301

        #18
        Napisał Eris
        Ja jestem 88. Im dalej w las tym gorzej. z 92 nie idzie sie w ogole porozumiec.
        Tu nawet na forum poznałem jedną rodzynkę 93, ale ogólnie - absolutnie się zgadzam. Duża część moich dobrych znajomych jest 85-86 i jeszcze jest dobrze

        Za to w weekend mam nadzieję spotkać ok. 90-92, ale tę optymistyczną część. Zdam sprawę jak wrócę
        Nothing's wrong today.

        'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

        Skomentuj

        Working...