Prysznice w siłowni.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #31
    widzisz kolego coś ci sie pomieszało


    nam dumnym homofobom w dresie swoimi żalami nigdy nie zamkniecie ust !

    Skomentuj

    • kenta
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 178

      #32
      Napisał HotGuy
      Wczoraj byłeś, nie czuło czuło się tej wiochy na forum.
      A to co ma znaczyć? Czyżbyś był przeciwnikiem rolnictwa, wyobrażasz sobie świat bez pracowników rolnych? Ja doskonale wyobrażam sobie naszą rzeczywistość bez homoseksualistów, natomiast bez mleka i wołowiny nie mógłbym żyć. Razi trochę ta niemiła radość z powodu zbanowania kolegi ( nie wiem jak było naprawdę), ale uważam że solidarność z innymi kolegami powinna być niezależna od prezentowanych poglądów i ewentualnej ich niezgodności. Prawda?
      Co cieszy? Ciągle widoczne zdenerwowanie, naszego "drogiego" ciepłego chłopaka", postępująca agresywność wypowiedzi.
      Myślę że możemy z całkowitym spokojem oczekiwać dalszego rozwoju tej sympatycznej dyskusji.

      Z pow.

      K.

      Skomentuj

      • HotGuy
        Banned
        • Nov 2011
        • 188

        #33
        Znalazłem stare, ciekawe zdjęcie jednego z pryszniców gdzie fiut mi stawał i onanizowałem się patrząc na dresiarza. Fajna rzecz że kibel był nie daleko i mogłem się tam spuścić. Nie ma to jak przebywanie pod prysznicem siłowni przez 30 minut.

        i potem masturbacja i branie do buzi fiuta. Tak jak na zdjęciu 5 w naszej serii o facetach gejach.


        Nie ma to jak zapach fiuta w buzi na siłowni i wąchanie poppersów.

        Skomentuj

        Working...