W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mrok szatan i krew....

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maryja_dziewica
    Perwers
    • Nov 2011
    • 902

    #61
    Ruhanna jest bardzo przeciętna moim zdaniem.


    Właśnie przyszło mi na myśl coś takiego: bardzo wysoki, mocno umięśniony, gładki mężczyzna posmarowany olejkiem. Na jego głowie rogi, ale takie wypasione, nieco baranie. Duży ciemny pusty pokój, na środku łóżko i światło padające tylko na nie. W tle niepokojące chóralne pieśni łacińskie. Ach...
    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

    Skomentuj

    • Mascot

      #62
      Napisał Maryja_dziewica
      Ruhanna jest bardzo przeciętna moim zdaniem.


      Właśnie przyszło mi na myśl coś takiego: bardzo wysoki, mocno umięśniony, gładki mężczyzna posmarowany olejkiem. Na jego głowie rogi, ale takie wypasione, nieco baranie. Duży ciemny pusty pokój, na środku łóżko i światło padające tylko na nie. W tle niepokojące chóralne pieśni łacińskie. Ach...

      Do tej wizji pasuje Till Lindemann Pasowało by tylko, żeby Rammstein zagrał coś bardziej sakralnego...

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #63
        Dla mnie szatan to tak samo twór kultury jak latający potwór spaghetti, tyle że mniej zabawny.
        Bardziej niż puddingi z krwi i wędliny typu czarne, krwiste lubię makarony.
        0statnio edytowany przez barmetr; 10-04-14, 15:44.

        Skomentuj

        • Dyktator
          Ocieracz
          • Dec 2009
          • 184

          #64
          Ja lubię takie klimaty, na cmentarzu uprawiałem kilka razy seks, ale jakoś nie działało to na mnie w ''wybuchowy'' sposób rozcinanie skóry i picie krwi jest czymś niesamowitym, podoba mi się kiedy podczas robienia minetki rozcinam (nóż albo żyletka) udo partnerki aby polizać świeżo powstałą ranę, possać świeżej krwi. Dodam od siebie ze tego typu klimaty wspaniale łączą się z BDSM
          tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
          tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

          Skomentuj

          Working...