W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Panie czy lubicie pieścić męskie sutki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sebastianeczekk
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 51

    #16
    Ja nie lubię z prostego powodu - kiedy moja Pani się nimi bawi to... bolą mnie zęby - naprawdę! Dokładnie górna piątka... Czy ktoś ma też taki przypadek? Dlatego wierzę w akupunkturę/akupresurę

    PS. Ona to wykorzystuje i mnie smyra

    Skomentuj

    • OniDwoje
      Świętoszek
      • Jul 2013
      • 7

      #17
      Bardzo to lubię zwłaszcza jak słyszę, że mój facet pojękuje z rozkoszy

      Wera

      Skomentuj

      • olunia27
        Ocieracz
        • Jun 2010
        • 109

        #18
        Lubię, ale tylko moi trzej partnerzy seksualni także to lubili.
        It's strange what desire will make foolish people do.

        Skomentuj

        • xMaks

          #19
          Napisał watch.out
          ja lubię ogólnie pieszczoty całej klatki piersiowej.. sutki w odpowiedni sposób lizane też dają mi masę przyjemności ale orgazmu z tego nie bedzie
          ja lubię dotyk i pocałunki, dlatego czasem szkoda jak kobieta skupia się tylko na penisie. o wiele wiecej przyjemności daje mi gdy jej dłonie błądzą po klatce piersiowej szyi i plecach. Czy będzie z tego orgazm u faceta? nie wiem, podobno może być. sprawdźmy
          Wiem, że stopy mam tak wrażliwe, że.... jak nad wodą chodziłem po kamieniach znajomego był "a ten wygląda jakby przeżywał orgazm"

          Skomentuj

          • nicolle
            Świntuszek
            • Sep 2012
            • 94

            #20
            oczywiście, że tak może mój partner nie tryska podczas tych pieszczot, ale sprawia mu to przyjemność
            ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

            Skomentuj

            • cynka
              Świętoszek
              • Jul 2013
              • 30

              #21
              Napisał Sebastianeczekk
              Ja nie lubię z prostego powodu - kiedy moja Pani się nimi bawi to... bolą mnie zęby - naprawdę! Dokładnie górna piątka... Czy ktoś ma też taki przypadek? Dlatego wierzę w akupunkturę/akupresurę

              PS. Ona to wykorzystuje i mnie smyra
              Nie słyszałam o takim przypadku, ale gdyby mój facet tak miał, też bym to wykorzystywała

              Skomentuj

              • Scaramanga
                Perwers
                • Dec 2010
                • 854

                #22
                Ja lubię, ale tylko gdy kobieta robi to ustami. Dziwna sprawa, bo gdy dotyka palcem, to mnie irytuje, ale jak się przyssie to jestem zachwycony

                Skomentuj

                Working...